Butter London Oil apžvalga dėl nagų stiprumo| Na + geras

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Aš buvau gelinio lakavimo gerbėjas nuo tada, kai mano manikiūrininkė daugiau nei prieš dešimtmetį pirmą kartą išnešė mažą mėlyną šviesos dėžutę ir pasakė: „Jums tai patiks“. Ji buvo teisi. Dėl ilgalaikio dėvėjimo ir be džiūvimo man nereikia nekantriai sėdėti ir laukti, kol lakas sukietės, nerimauti dėl nuskilimo ar traukti nagų atributikos atostogų metu. Nepaisant visų gelio privalumų, yra vienas dalykas, kurio aš nesu gerbėjas – kaip mano natūraliai ilgi nagai tampa ploni ir trapūs, o vėliau lūžinėja.

Po to, kai neseniai atlikus gelinį manikiūrą (to aš paprastai nedarau), mano nagai tapo ploni ir sustingo, pažadėjau visam laikui atsisakyti gelio – iki kitų atostogų, kai negalėjau atsispirti gelio žavesiui. Tačiau du radiniai pakeitė mano gyvenimą (gerai, bent jau mano nagų gyvybę): naujasis Londono „Quick Slip Cuticle Oil“ aliejus (22 USD), „PD Quick Dry Conditioning Drops“ (18 USD), sauso aliejaus serumas, kondicionuojantis odeles ir pagreitinantis džiūvimą (daugiau apie tai per minutę). Abiejų produktų naudojimas po gelio pakeitė žaidimą – mano nagai ne tik išliko stiprūs ir nelūžinėjo, bet ir iš tikrųjų pailgėjo.

Kadangi gelinis lakas ir acetonas, naudojamas sausiems nagams ir odelėms šalinti, labai svarbu grąžinti drėgmę – iš tikrųjų klaidinga nuomonė, kad nuėmę gelį turėtumėte leisti nagams „kvėpuoti“ ir vengti produktų, nes nagų paviršius yra akytas, todėl juos reikia drėkinti, sako Los Andželo nagų meistrė ir licencijuota kosmetologė Christine Doan.

„Pagalvokite apie tai kaip apie korį, o ne į vaflinį sausainį. Korys yra akytas, bet užpildytas pačiu medumi. Jei laikui bėgant ištrauktumėte medų, vaškas sukietės ir išdžius, todėl lukštas bus labiau linkęs pažeisti ir lūžti nuo bet kokio smūgio“, – sako Doanas. „Kitas pavyzdys yra vaflinis sausainis, nes jis yra visiškai išdžiūvęs ir jei netyčia jį paveiktumėte, būtų didesnė tikimybė, kad jį sugadintumėte.

Kad nagai būtų hidratuoti, „Quick Slip Cuticle Oil“ sudėtyje yra drėgmę išlaikančio glicerino kartu su saulėgrąžų, simondsijų ir kokosų aliejais, emolientais, kurie padeda palaikyti odos barjerą. „Kartu šie ingredientai drėkina odeles ir aplink jas esančią odą“, – sako sertifikuota dermatologė Hadley King, MD. „Odelių sveikata yra svarbi, nes jos padeda užsandarinti pereinamąją zoną tarp odos ir nagų.”

„PD Quick Dry Conditioning Drops“ pagrindinis ingredientas yra erškėtuogių aliejus, kuriame yra priešuždegiminių riebalų rūgščių ir vitaminų A ir C, kurie visi drėkina, drėkina ir suteikia antioksidacinį impulsą, sako Kingas. Aliejuje taip pat yra vitamino F, kuris nėra vitaminas, o terminas, vartojamas alfa-linoleno ir linolo rūgštims, drėkinančioms riebalų rūgštims, kurios papildo odos barjerą, – aiškina ji.

„Vitaminas F gali būti ypač naudingas tiems, kurie turi odos ligų, kurioms būdinga pažeista odos barjerinė funkcija, kuri yra dažna problema, susijusi su sausomis odelėmis”, – priduria Kingas.

Žaidimo keitiklis po gelio

Neseniai nuėmusi gelinį laką, naudojau „Butter London“ odelių aliejų, kaip rekomenduoja Doanas – bent kartą per dieną, ypač prieš miegą, po to tepdamas rankų kremu. Nedidelis šepetėlio aplikatorius leidžia lengvai nukreipti odeles be lašintuvo netvarkos ir, nors ir turtingas aliejumi, jo tekstūra yra neriebi.

Vieną kartą pamėgau kondicionuojančius lašus – po poliravimo mažyčiu lašintuvu patepkite aliejų ant nagų vidurio ir voila, jūsų nagai greitai džiūsta. Lašai ne tik labai sutrumpino džiūvimo laiką (puikiai tinka tokiems žmonėms kaip aš, kurie negali ramiai sėdėti), bet ir suteikė gražaus blizgesio sluoksnį. „Lašus užtepu praėjus kelioms minutėms po manikiūro pabaigos (įskaitant viršutinį sluoksnį), ir jie beveik iš karto išdžius. Po penkių ar 10 minučių jau galite eiti savo dieną natūraliai“, – sako Doanas.

Tiesą sakant, negalėjau patikėti, kad dėl šių produktų skiriasi mano nagų ir odelių sveikata po gelinio manikiūro – dingo įprastiniai lūžinėjimai ir trapumas, o juos pakeitė stiprūs nagai, kurie nuolat auga. Nors esu laiminga (ir palengvėjusi), man nereikia visiškai atsiriboti nuo gelinio manikiūro, su tokiais nuostabiais rezultatais, aš gavau produktus ne tik naudojimui po gelio, bet ir kiekvieną dieną demonstruoti savo nagus TLC.

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.