„Cariuma“ pristatė užsegamus batus – įžymybėms ir „W+G“ redaktoriams tai patinka

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Jei esate susipažinę su Cariuma – tvarios avalynės prekės ženklu, kurį mėgsta W+G redaktoriai ir tokios įžymybės kaip Ashtonas Kutcheris, Robertas Downey Jr. ir Helen Mirren, tuomet žinote, kad beveik visi Brazilijos prekės ženklo batai yra akimirksniu populiarūs. Kodėl? Nes be to, kad kiekviena parduota pora pasodinama po du medelius, Cariuma sportbačiai yra neįtikėtinai gerai pagaminti, patogūs ir stilingi. Kiekvienas išleidžiamas batas yra kažkaip universalesnis nei ankstesnis – peržengia tendencijų ciklą (kuris šiais laikais, atrodo, vyksta itin dideliu greičiu) ir suteikia neišdildomai šaunią ir kasdienišką išvaizdą. bet koks apranga. Ir naujausias Cariumos leidimas „The Slip-On“ (79 USD) nėra išimtis… Štai kodėl mes iškart juos įsimylėjome.

juodi užsegami „cariuma“ batai pilkame fone

„Cariuma“, „Slip-On“ – 79,00 USD

Galimi dydžiai: 5-13 (pusių dydžių)

Stilingi užsegami sportbačiai, kurie yra be galo patogesni ir tvarus? Paimsiu po vieną kiekvienos spalvos.

Spalvos: 5

Įkvėptas ramaus Kalifornijos stiliaus, „Slip-On“ yra nesenstantis, čiuožėjų įkvėptas dizainas, primenantis jūsų klasikinių kasdienių apsiautinų išvaizdą, tačiau neapsigaukite, tai toli gražu nėra jūsų įprasti užsegami sportbačiai. . Pirma, Cariuma’s Slip-On yra visiškai veganiškas. Jie pagaminti iš natūralaus kaučiuko pado, gauto iš pieniškų Pará kaučiuko medžių sulčių, kurios yra etiškai išbarstytos, kad būtų geriau išsaugotos vietinės Brazilijos rūšys.

Dėl patvarumo galite jausti, neslidus padas yra pilnai susiūtas prie batų ekologiškos medvilnės viršutinės dalies, o tai reiškia, kad jie gali atlaikyti kasdienį dėvėjimąsi (ir jūs, patikėkite manimi, norėsite juos avėti kiekvieną dieną). Be to, žinoma, yra ir tai, kad „Slip-Ons“ yra beprotiškai patogūs – kaip ir vaikščioti visą dieną muzikos festivalyje – dėl prekės ženklo firminio mamonos aliejaus pagrindu pagaminto atminties putplasčio vidpadžio, kuris visą dieną palaiko pėdas. Pagalvėlės apykaklės aplink kulkšnį suteikia papildomos atramos ir minkštumo. Ir skirtingai nei senieji slydimo antklodės, kuriuos nešiojau vidurinėje mokykloje, atnaujinta Cariuma versija iš tikrųjų lengvai užsideda ir nusiima, todėl sutaupau laiko, kad galėčiau greitai pradėti dirbti.

Dar geriau nei patogus „Slip-Ons“ pojūtis ir čiuožėjo estetika yra aplinkai draugiškas požiūris, dėl kurio Cariuma yra tokia puiki. Kiekviename prekės ženklo gamybos proceso etape pirmiausia atsižvelgiama į tvarumą – nuo ​​medžiagų tiekimo būdo iki griežtų aplinkosaugos ir etikos standartų, pagal kuriuos tiekėjai yra atsakingi. Ir skirtingai nei žaliai nuplauti prekių ženklai, kurių pakrantė yra minimali, Cariuma vaikšto pėsčiomis. Jos iniciatyvą pasodinti po du medžius kiekvienai parduotai sportbačių porai vadovauja prekės ženklo komanda.

Tikslas? Siekiant padėti atkurti miškus Brazilijos atogrąžų miškuose, ypač Atlanto miško biome, kuriame, deja, liko nepažeista tik 11 procentų pirminės dangos. Daugiau medžių reiškia didesnę biologinę įvairovę, tai taip pat reiškia miško, kurį vietinės bendruomenės vadina namais, išsaugojimą. Cariuma įsipareigojo dirbti kartu su čiabuviais, kad atkurtų biomą ir pagerintų jų gyvenimo kokybę. Ir kas gali būti žavingesnio už tai?

Nežinau kaip jūs, bet tarp nostalgiško čiuožėjo išvaizdos ir planetos pirmumo etoso man kyla pagunda užpildyti mano spinta su Cariuma sportbačiais. Jei naudojate panašų bangos ilgį, nesigailėsite į savo kolekciją įtraukę naują prekės ženklo „Slip-On“. Dėvėkite juos su suknelėmis, šliaužtinukais arba džinsais ir marškinėliais – stiliaus galimybėms nėra ribų.

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.