Daugiausia baltymų turinčio pieno alternatyvos žmonėms, neturintiems pieno produktų

AAr ketinate padidinti baltymų kiekį per pusryčius? Užuot įmušę papildomą kiaušinį į keptuvę ar pasikliavę gausesniu kaušeliu baltymų miltelių į savo kokteilį, yra kitas, kūrybiškesnis būdas gauti kelis papildomus gramus šios itin svarbios makrokomandos ryte: pridėti daug baltymų turinčio maisto. pieno prie kavos.

Skaitykite toliau, kad pamatytumėte, kuriuos pieno produktus patvirtino Brukline įsikūrusi dietologė Maddie Pasquariello, MS, RDN. Bet pirmiausia: draugiškas priminimas, kodėl visada verta pradėti dieną su daugybe baltymų.

Baltymų turinčių pusryčių svarba

„Baltymai yra gyvybiškai svarbus makroelementas. Jis atlieka daug svarbių vaidmenų organizme, įskaitant medžiagų apykaitos reguliavimą, ląstelių atstatymo palengvinimą ir beveik bet kokių organizme vykstančių reakcijų įgalinimą“, – sako Pasquariello. Žinoma, būtina kasdien suvartoti pakankamai baltymų, tačiau gauti tvirtą baltymų kiekį per pirmąjį dienos valgį yra ypač naudinga dėl kelių priežasčių.

Ji pažymi, kad daugelyje Amerikoje populiarių pusryčių maisto produktų – manau, skrebučiai, pyragaičiai ir dribsniai – yra daugiau angliavandenių ir cukraus, o mažiau baltymų. Jei pusryčiams pasikliaujate tokio tipo maistu, „galite pastebėti, kad jūsų energija senka, jaučiatės labai alkanas, o jūsų dėmesys ir koncentracija sumažėjo iki vidurdienio“, – sako Pasquariello. Kai į mišinį įdėsite daugiau baltymų, turėsite daug daugiau galimybių apeiti šį šalutinį poveikį.

Be to, Pasquariello sako, kad jūs tikrai norėsite savo pusryčius praturtinti daugiau baltymų, jei treniruojatės ryte. „Jei vėliau papildysite degalų kiekį baltymų, net jei po valandos ar dviejų, jūsų kūnas atsigaus ir palengvins raumenų atsistatymą“, – aiškina ji.

Dietologė dalijasi keliais papildomais baltymų vartojimo pusryčių metu privalumais, įskaitant:

  • Geresnis hormoninis ir nervinis apetito reguliavimas
  • Sveikesnio maisto pasirinkimas visą dieną
  • Dietos sukeltos termogenezės gerinimas
  • Kraujo spaudimo pagerėjimai

Didžiausio baltymingumo pieno alternatyvos, kurias galite pridėti prie kavos

Jei nesate gana naujokas nuolat augančiame „alt-milk“ pasaulyje, turite žinoti keletą pagrindinių informacijos apie baltymus. „Paprastai žmonės turi ieškoti alternatyvių pieno, į kuriuos pridėta baltymų, kad priartėtų prie įprastų pieno produktų baltymų kiekio“, – sako Pasquariello. Be to, baltymų kiekis pieno produktuose paprastai skiriasi priklausomai nuo prekės ženklo, todėl greičiausiai rasite neatitikimų, pavyzdžiui, nuo vieno migdolų pieno pasirinkimo iki kito. (Taigi ji pažymi, kad sojų piene yra daugiausia baltymų – vidutiniškai nuo keturių iki aštuonių gramų baltymų viename puodelyje. Tuo tarpu migdolų piene yra nuo dviejų iki keturių gramų, avižų pieno – nuo ​​vieno iki keturių gramų, o iš kanapių pieno – apie du gramus. .)

Kad būtų lengviau gabenti bakalėjos prekes, Pasquariello nori dalytis konkrečiomis prekės ženklo rekomendacijomis. Jos geriausi baltyminiai pieno produktai kavai yra šie:

Patarimas: esate labai pasiryžę padidinti baltymų suvartojimą su pienu? Pasquariello pataria pasirinkti tokį, kuriame yra žirnių baltymų, neatsižvelgiant į prekės ženklą, nes tai padės padidinti baltymų kiekį nuo aštuonių iki dešimties gramų vienoje porcijoje.

Papildomi būdai, kaip padidinti baltymų suvartojimą naudojant pieną

Nors į kavą įpilti baltymų turinčio pieno pieno yra puiki mintis, tai pasieksite tik tada, kai išpilsite vieną ar du purslus viename puodelyje (priešingai nei naudosite jį kaip latte pagrindą). Jei norite, kad jūsų pienas būtų papildomas ir lengvai padidintų rytinį baltymų suvartojimą, Pasquariello siūlo keletą naudingų patarimų.

„Daugelis mano pusryčių sukasi apie pieno pridėjimą, pvz., kokteilius, granolos dubenėlius, chia pudingą, avižų dribsnius, musli ir plaktą kiaušinienę, todėl kur tik galiu, įpilu daug baltymų turinčio ne pieno pieno“, – sako Pasquariello. Priklausomai nuo to, kurį sveikų pusryčių variantą (ir pieną), kurį pasirinksite, ji sako, kad galite tikėtis gauti bent 15 gramų baltymų, o dar daugiau, jei jūsų brekyje yra grūdų, riešutų ir sėklų. Mėgaudamiesi kartu su daug baltymų turinčia altinio pieno latte, būsite geros formos ir pasieksite 25–30 gramų baltymų, o tai yra puikus tikslas pusryčiams.

Galiausiai, jei trūksta laiko ar keliaujate, Pasquariello pataria rinktis ne pienišką, daug baltymų turintį kavos kokteilį. Jos balsas (ir mano, FWIW) atiteko OWYN Cold Brew Coffee, kuriame yra 20 gramų baltymų, 535 gramai omega-3 ir 148 miligramai kofeino.