Dermalogica Phyto Nature deguonies kremas atjaunina odą

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Kaip kažkada taip grakščiai pasakė mūsų vyresnioji grožio redaktorė Zoe Wiener: „Crepe-y oda, kaip ir gebėjimas ištraukti Chanel Nr. 5 kvapą, yra tik vienas iš tų dalykų, kurie ateina su amžiumi“. Mums visiems tai neišvengiamas dalykas, kuris nutinka, kai senstame ir pradedame prarasti kolageną odoje. Laikui bėgant dėl ​​to plonesnės mūsų kūno vietos, tokios kaip rankos, kaklas ir akys, praranda jaunatviškumą.

Jei dar nesate pasiruošę nulipti nuo hipotetinio batuto, 40–50 metų pirkėjai sako, kad naujausias „Dermalogica“ kremas įkvepia odai naujos gyvybės, sugrąžindamas atšokimą į krepuotas, senstančias vietas, kurios pradėjo raukšlėtis. . Jo „Phyto Nature“ deguonies kremas (125 USD) iš naujo prisotina odą deguonimi su daugybe augalinės kilmės veikliųjų medžiagų, kad pagerintų putlumą, stangrumą ir stangrumą, ir, remiantis šimtais atsiliepimų „Dermalogica“ svetainėje, jis tikrai veikia.

Vienas pirkėjas tai vadina „žaidimų keitikliu“, skirtu raukšlėtai kaklo odai atjauninti: „Man 40 metų ir pradėjau labai susivokti dėl savo kaklo“, – rašo jie. „Pastebėjau, kad ji tapo krepuota ir mano oda praranda savo elastingumą. Išbandžiau tiek daug skirtingų produktų, tačiau iki šiol jokių rezultatų. Žodžiu, po vieno naudojimo pastebėjau didžiulį skirtumą. Tikrai jaučiuosi metais jaunesnė. Pirkite! Jūs nepasigailėsite.”

Kaip veikia Phyto Nature Oxygen Cream

Taigi, kas jame… Jaunystės fontanas? Tiksliau sakant, šio stangrinamojo dieninio kremo paslaptis gali slypėti dėl fitoaktyvių medžiagų, dar vadinamų augaliniais ingredientais, kurie pritraukia deguonį į odą ir skatina ląstelių apykaitą. „Deguonis yra žinomas dėl to, kad padeda atjauninti odą ir skatina sveiką senėjimo procesą, gerina bendrą odos sveikatą“, – anksčiau mums paaiškino Varunas Koneru, grožio prekės ženklo „SeneGence“ tyrimų ir plėtros viceprezidentas. „Kai deguonis yra prieinamas ir cirkuliuoja odos ląstelėse, jis padidina drėgmę. Deguonis atgaivina odą, akivaizdžiai išlygindamas linijas ir raukšles.”

Remiantis „Dermalogica“ svetaine, kiekviena iš fitoaktyvių medžiagų (ligustrum lucidum sėklos, glikogenas ir nasturtės gėlė) auga mažai deguonies turinčioje aplinkoje. Naudoti kreme, jie padeda odai įsisavinti deguonį iš aplinkinio oro. Tai gana moksliška, tačiau kartu su kitomis augalų veikliosiomis medžiagomis, pvz., stangrinančia luffa šaknį ir stangrinančią astragalą, ji, matyt, daro stebuklus, atgaudama ploną, krepišką odą.

„Oho, ašJei kada nors buvo naujas produktas, kurio jums reikėjo kasdien, tai šis kremas“, – rašo kitas „Dermalogica“ pirkėjas, kuriam per 40 metų. „Iš karto jį įsimylėjau jau po pirmo naudojimo… Šis drėkinamasis kremas yra lengvas, greitai susigeria. ir akimirksniu išlygina ir suminkština mano odą. Visada svajojau turėti gražų veido spindesį ir sveikesnę, jaunatviškesnę odos išvaizdą. Patikėk manimi, šį kremą būtina turėti!

Kitas 50 metų pirkėjas taip pat vadina tai „absoliučiai būtina turėti“: „Dermalogica tai padarė dar kartą! Šis kremas sugrąžino mano senstančią odą gyvybės. Per tokį trumpą laiką pastebėjau matomus stangrumo rezultatus. , apkūnus ir gilus drėkinimas. Niekada nenustosiu to naudoti!”

Galėtume ir toliau cituoti laimingus pirkėjus, bet tai užtruks; iš 535 apžvalgų yra tik penkios atsiliepimai apie tris žvaigždutes ir žemiau – likusios yra 4 ir 5 žvaigždučių apžvalgos, giriančios lengvą kremą už putlumą suteikiančią formulę ir lengvą pojūtį. „VIENINTELĖ priežastis, kodėl jam skyriau keturias žvaigždutes, o ne penkias, yra ta, kad jis labai brangus, o produkto kiekio, išpilstyto vienu pompa, nepakanka visam veidui ir kaklui“, – pažymi vienas 60 metų pirkėjas. „Be to, šis kremas yra puikus ir aš jį labai rekomenduoju!”

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.