Dermatologui patinka „Coolibar Travel“ paplūdimio kepurė

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Jei yra vienas dalykas, kurį dermatologai niekada nenustos skelbti, tai koks žalingas gali būti ilgalaikis buvimas saulėje. Tačiau tai nereiškia, kad jie visą dieną slapstosi tamsoje – jie tiesiog žino, kaip apsisaugoti. Jie tepa kremą nuo saulės, būtinai pakartotinai tepa ir ieško šešėlio, ypač kai saulė yra aukštai danguje. O norėdama nuveikti papildomą odos apsaugą, Iris Rubin, medicinos mokslų daktarė, sertifikuota dermatologė Bethesdoje, Merilando valstijoje, atneša šiek tiek šešėlio, kai ji vyksta į paplūdimį.

„Man labai patinka Coolibar’s Travel Beach Hat (49 USD)“, – sako daktaras Rubinas. „Jis turi platų kraštą, kad padengtų veidą ir kaklą, ir reguliuojamas, nuimamas laidas, todėl jis neišskris vėjuotą dieną.”

Coolibar’s Travel Beach Hat yra trijų spalvų: smėlio, tamsiai mėlynos ir šalavijo. Jis turi formuojamą 5 colių kraštą, kuris apgaubia visą veidą, ausį ir kaklą. Be to, jis sulankstomas, todėl jį lengva pasiimti į kiekvieną paplūdimio kelionę. „Galite susikrauti jį į lagaminą nesijaudindami, kad jis nesutraiškys“, – sako daktaras Rubinas.

Geriausia dalis? Jis turi UPF 50+ apsaugą, tai reiškia, kad blokuoja 98 procentus saulės spindulių.

„UPF reiškia ultravioletinių spindulių apsaugos faktorių, kuris yra drabužiams suteikiamas įvertinimas, nurodantis, kaip efektyviai audinys blokuoja UV spindulius“, – aiškina Ellen Marmur, MD, sertifikuota dermatologė Niujorke. „Jūs visada turėtumėte dėvėti tam tikrą SPF ir UPF [clothing] turi skaitinį įvertinimą, nurodantį, kaip audinys apsaugo nuo UV spindulių. Šio tipo drabužiai puikiai tinka bėgioti lauke ar net vedžioti šunį, kad būtų užtikrintas papildomas apsaugos sluoksnis.

Jis ne tik suteikia veido atspalvį, bet ir apsaugo galvos odą.

„Saugoti galvos odą nuo saulės yra labai svarbu, ypač jei jūsų šukuosena apima atskirą dalį, kai esate lauke“, – sako dr. Rubinas. „Nors galite naudoti apsaugos nuo saulės priemones ant šios plonos saulės veikiamos odos linijos, mano tinkamiausias būdas apsaugoti galvos odą nuo UV spindulių yra tai daryti fiziškai, dėvint skrybėlę.

Nesvarbu, ar vykstate į paplūdimį, daug laiko praleidžiate sode ar ilgai vaikštote, „Coolibar Travel Beach Hat“ yra puikus kompanionas kartu su kremu nuo saulės ir apsaugoti jus nuo atšiaurių spindulių.

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.