Dermos pumpuojamos naujam Musely akių serumui

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Tretinoinas yra stipriausias retinoidas ir puikiai išlygina smulkias raukšleles. Skirtingai nuo kitų tipų ar retinoidų, pvz., retinolio ar tinklainės, tretinoinu (kuriam gauti reikia recepto) nevyksta jokie konversijos veiksmai, kad jūsų oda galėtų jį naudoti, todėl jis yra stipresnis ir efektyvesnis nei kiti nereceptiniai vaistai. Tačiau dėl šios galios gali atsirasti dirginimas (paraudimas, perštėjimas, pleiskanojimas ir t. t.), todėl daugelis tretinoiną vartojančių žmonių praleidžia plotą aplink akis – čia yra ploniausia ir jautriausia kūno oda. Tačiau paakių oda taip pat yra pirmoji veido sritis, kurioje atsiranda senėjimo požymių, todėl jei tai jums rūpi, tretinoino naudojimas akių odai gali būti labai naudingas.

„Musely“, telesveikatos pagrindu sukurtas receptinių odos priežiūros priemonių prekės ženklas, siūlo sprendimą – „Musely FaceRX The Eye Serum“ (74 USD). Tai paakių serumas, kuriame itin maža tretinoino koncentracija sumaišoma su daugybe raminančių, drėkinančių gėrybių, todėl sudedamoji dalis yra labiau toleruojama naudoti aplink akis. Nors tretinoinas paprastai skiriamas 0,025 procento koncentracijos, šio Musely akių serumo koncentracija yra 0,001 procento.

„Tai iš tikrųjų yra genijus“, – sako Diedre Hooper, MD, sertifikuota dermatologė iš Naujojo Orleano, Luizianos. „Dauguma tyrimų ir duomenų, įrodančių, kad tretinoinas gali padidinti kolageno gamybą, buvo daugiau kaip 0,025 proc. koncentracijos. Taigi kyla klausimas, ar šis „Musely” iš viso bus veiksmingas? Mano atsakymas būtų „tikriausiai”. “ Tikriausiai jis yra mažiau efektyvus nei 0,025, bet labiau toleruojamas. Ir atsižvelgiant į tai, kokia plona akių vokų oda, Dina Strachan, MD, sertifikuota dermatologė iš Niujorko, sako, kad koncentracija atrodo „pagrįsta ir saugi“.

Šis akių serumas tikrai žavi tuo, kad jame yra daugiau nei tik tretinoinas. Jis turi kosmetiškai elegantišką formulę, skirtą kompensuoti galimą sudirginimą ir apsaugoti odą nuo aplinkos agresorių, pvz., taršos, poveikio. Pirmiausia – takrolimuzas – „receptinis vaistas, kuris buvo išrastas nuo egzemos ir bėrimų“, – sako daktaras Hooperis. „Tai yra naudinga, nes jis yra priešuždegiminis, bet nėra steroidas, todėl nekelia pavojaus, kad steroidai veikia. Tai, ką jie daro, prideda kažką, kad sumažintų šilumą, jei sulaukiate uždegiminio atsako iš steroidų. tretinoinas“. Jame taip pat yra hialurono rūgšties, kuri drėkina odą ir kompensuoja bet kokį išsausėjimą.

Be to, jame yra kofeino, vitamino C, niacinamido ir bisabololio – visų antioksidantų, kurie apsaugo nuo aplinkos agresorių, o kiekvienas suteikia savo ypatingos naudos. Kofeinas yra vazokonstriktorius, todėl jis sutraukia kraujagysles, o tai gali padėti kovoti su paakių patinimu. Vitaminas C veikia kaip šviesinanti priemonė, kuri gali padėti pašviesinti tamsius ratilus, atsiradusius dėl pigmento pertekliaus. Niacinamidas reguliuoja riebalų gamybą ir ramina odą. O bisabololis padeda stangrinti odą.

Atminkite, kad jei jau esate pripratę prie viso stiprumo tretinoino ir toleruojate jį aplink akis, sustoti nereikia. Dr. Hopper sako, kad du ar tris kartus per savaitę ji tepa tretinoiną ant paakių kremo ir tai daro jau 20 metų. Gydytoja Stachan sako, kad užtepusi tret likusią veido dalį, ji nuvalo ant pirštų likusį likutį ant akių vokų. Taigi, jei jau turite tretinoino ir gana gerai jį toleruojate, išbandykite jį ant akių.

Bet jei nenorite arba tiesiog negalite toleruoti kažko tokio stipraus, išbandykite Musely FaceRX The Eye Serum. Norėdami jį gauti, turite apsilankyti pas gydytoją, kuris kainuoja 20 USD, tris minutes, kad gautumėte scenarijų, pateiktumėte užsakymą ir jis bus išsiųstas iki jūsų durų. Už 74 USD gausite pakankamai dviejų mėnesių. Jūsų dangčiams tai patiks.

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.