Dr. Jart+ Ceramidin Cream: An Eczeme Skincare Win

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Ruošdamiesi pavasariui keičiame žiemines spintas, todėl būtų prasminga, kad odos priežiūros rutiną galėtume pritaikyti ir šiltesniems mėnesiams. Kaip žmogus, kuris susiduria su sezoninėmis alergijomis ir egzema, odos priežiūros mainai tapo labai svarbi mano kasmetinio pavasarinio valymo darbų sąrašo dalis (nes įdomus faktas: pavasarinė alergija gali sukelti odos sausumą, niežėjimą, jautrumą). Dėl pridėtų kvapiųjų medžiagų ir dirginančių medžiagų gali paūmėti egzema, todėl kai kurios mano mėgstamiausios veido priemonės turi likti antroje vietoje iki žiedadulkių sezono pabaigos.

Jau daugelį metų mano geriausias pavasario drėkinamasis kremas buvo „CeraVe“ kasdienis drėkinamasis losjonas (18 USD). Jis pakankamai drėkina, nedirgina mano egzemos, o už mažiau nei 20 USD tai nekainuoja rankos ir kojos. Tačiau šiais metais aš ieškojau drėkinamojo kremo, kuris ne tik sutinku su mano egzema, bet iš tikrųjų padeda ją palaikyti per piko alergijos mėnesius. Šios paieškos atvedė mane prie labai įvertinto Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturizing Cream – produkto, kuris žada atkurti sausą, pažeistą odą.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kodėl šis produktas toks veiksmingas, ir mano nuoširdžią apžvalgą.

Vėlgi, kas yra keramidai?

Keramidai yra lipidai arba riebalų molekulės, kurios sudaro maždaug 50 procentų mūsų odos ir padeda apsaugoti ją nuo elementų. „Jie padeda išsaugoti odos barjerus ir sulaiko drėgmę, taip pat apsaugo odą nuo teršalų“, – „Well+Good“ anksčiau sakė dermatologė Sheel Desai Solomon.

Ką reikia žinoti apie Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier drėkinamąjį kremą

Pagal aprašymą Dr. Jart+ Ceramidin kreme yra penki iš devynių skirtingų keramidų, kurie natūraliai atsiranda mūsų odoje: keramidas NP, NS, NG, AS ir AP. Nesileidžiant į smulkmenas, kiekvieną iš šių keramidų dermatologai rekomenduoja, kad palaikytų odos barjerinę funkciją.

Nors Dr. Jart+ Ceramidin kremas nėra specialiai parduodamas, jame yra trys svarbiausios sudedamosios dalys, kurios, pasak dermatologų, gali padėti atgaivinti sausą, į egzemą linkusią odą: keramidai, drėgmę išlaikančios medžiagos ir minkštikliai. Šis drėkiklis sujungia keramido kompleksą su drėkinančiomis vitaminų kilmės pantenolio savybėmis, raminančiais augaliniais aliejais ir drėgmę išlaikančia glicerino galia, kad būtų sukurtas produktas, kuris, kaip teigia prekės ženklas, gali suteikti „100 valandų drėgmės po vieno naudojimo“.

Įspėkite, kad šiame gaminyje yra taukmedžio sviesto ir alyvuogių aliejaus – dviejų komedogeninių ingredientų, kurie gali nesutikti su riebios arba į spuogus linkusios odos tipais.

Verdiktas: gaivus drėkiklis, tinkantis jautriai odai

Kad būtų aišku, tai yra ne tirštas kremas, taip ir nežada būti. Tie, kurie ieško gilios, prasiskverbiančios drėgmės naudojant Kiehl’s Midnight Recovery Cream (60 USD), galbūt norės ieškoti kitur. Nors šis produktas neįtikėtinai drėkina, jis yra daug lengvesnis nei drėkinamoji kaukė ir atrodo kur kas tinkamesnis pavasariui.

Iš vamzdelio jis gana storas ir atrodo kaip molis, bet užtepus jaučiasi kaip lengvi putėsiai – ir daktaras Jartas nemelavo, kad jis „greitai įsigeria“. Mano sausa, pleiskanojanti oda iš karto išgėrė šį produktą ir nepaliko ant odos išliekančio blizgesio ar produkto pertekliaus. Jis labai lengvas ant odos, ir, kaip buvo žadėta, mano oda vėl atšoko.

Po užtepimo mano oda buvo pastebimai labiau drėkinama, o dėmėta tekstūra akimirksniu pasijuto elastingesnė ir švelnesnė. Šis kremas būtinai sutikau su mano jautria oda. Užtenka vieno dirgiklio, kad mano egzema užsidegtų, todėl man palengvėjo, kai mano oda neturėjo neigiamos reakcijos į formulę.

Su šiuo kremu labai naudinga, todėl 48 USD kaina atrodo šiek tiek pagrįstesnė. Užteko vieno cento dydžio lėlytės, kad visiškai padengčiau veidą, o kadangi laikėsi visą dieną, nejaučiau poreikio tepti iš naujo iki miego. Nors negaliu kalbėti apie keistai specifinį teiginį „100 valandų drėgmės“, I gali pasakyti, kad vienas šio kremo užtepimas išliko elastingas ir minkštas net visą kelionės dieną, todėl mano pavasarinė egzema tampa daug lengviau toleruojama.

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.