Elf niacinamido gruntas: sąžininga apžvalga

E.lf pelnytai pelnė *prabangaus makiažo apgaulingo autoriteto reputaciją. Nesvarbu, ar tai būtų beveik tikslios Charlotte Tilbury žymeklio lazdelių, kainuojančios 9 USD, kopijavimas (pats peržiūrėkite Mikaylos Noguieros džiuginančią apžvalgą), ar 6 USD vertės Anastasia Beverly Hills Brow Freeze versija, elfas atliko žudantį darbą kurdamas mūsų mėgstamiausių vaistinėse versijas. prekinius ženklus, neprarandant kokybės.

Nors įperkamas makiažo prekės ženklas išgarsėjo apgavikais, jis vis dar gali nustebinti mus unikaliais produktais. Įveskite Elf Power Grip Primer + 4% Niacinamide, odą stiprinančią jų Power Grip Primer versiją (kuri, tiesa, buvo paskelbta kaip Milk’s Hydro Grip drėkinančio grunto, 38 USD, apgaulė). Teigiama, kad jis išlaiko pagrindą visą dieną, tuo pačiu išnaudodamas niacinamido kolageną didinančias galias.

Pamačius daugybę nuostabių „TikTok“ atsiliepimų apie tai, mano smalsumas mane aplenkė. Prieš tai perskaitykite viską apie elf naujausią niacinamido gruntą ir mano nuoširdžią apžvalgą.

elf, Power Grip gruntas + 4% niacinamidas – 10,00 USD

Veikliosios medžiagos:

 • 4 procentai niacinimido
 • Glicerinas, drėgmę išlaikanti medžiaga
 • Butelino glikolis, odos minkštiklis + drėgmę išlaikanti medžiaga
 • Vitaminas E
 • Drakono vaisių ekstraktas

Kas tai yra:

 • Lipnus, sukibęs gruntas, kuris palaiko ilgalaikę odos sveikatą ir prilimpa prie makiažo, kad būtų galima dėvėti visą dieną

Kam jis skirtas:

Ką niacinamidas daro odai?

Niacinamidas yra vietinė vitamino B3 forma, kuri, kaip įrodyta, mažina uždegimą, šviesina odą ir skatina kolageno gamybą. Turint omenyje trigubą naudos grėsmę, nenuostabu, kad ingredientas tapo dermatologų mėgstamiausiu, mažinančiu smulkias raukšleles ir užkertant kelią gilioms raukšlėms.

Kaip „Well+Good“ anksčiau paaiškino sertifikuotas dermatologas Ivy Lee, niacinamidas padeda „sumažinti oksidacinį stresą ir žalą, kurią patiriame dėl aplinkos veiksnių, tokių kaip UV spinduliuotė, atsirandanti lauke, tarša ir rūkymas“. Šis stresas gali suardyti kolageną ir laikui bėgant pažeisti mūsų odos barjerą, sudarydamas sąlygas ankstyvam senėjimui ir hiperpigmentacijai. Niacinamido įtraukimas į savo kasdienę odos rutiną gali būti pirmoji gynybos linija nuo aplinkos senėjimo veiksnių.

Ką reikia žinoti apie elf Power Grip Primer + 4% niacinamidą

Naujausiame elfiniame „Power Grip“ grunte yra 4 procentai niacinamido, o jo kiekis patenka į vidurį to, ką Dalase dermatologė Rebecca Marcus, MD, anksčiau mums liepė ieškoti odos priežiūros produktuose. „Svarbu atkreipti dėmesį ir įsitikinti, kad jis yra nuo 3 iki 5 procentų, kad jis veiktų, bet tai neerzina“, – sako Marcusas.

Be niacinamido, šiame lipniame gelio grunte yra glicerino, vieno geriausių drėgmę išlaikančių medžiagų, ir butelino glikolio – odos priežiūros ingrediento, turinčio ir minkštinančių, ir drėkinančių savybių. Žinokite, drėkikliai yra drėkikliai, kurie pritraukia drėgmę į odą, o minkštikliai prideda odą aliejaus.

Įsidėmėkite vieną dalyką: šiame grunte yra fenoksietanolio, konservanto, kuris gali sudirginti jautrią odą, todėl, jei esate linkęs į jautrumą, prieš tepdami jį ant viso veido, būtinai atlikite pleistro testą.

elf, Power Grip gruntas + 4% niacinamidas – 10,00 USD

Veikliosios medžiagos:

 • 4 procentai niacinimido
 • Glicerinas, drėgmę išlaikanti medžiaga
 • Butelino glikolis, odos minkštiklis + drėgmę išlaikanti medžiaga
 • Vitaminas E
 • Drakono vaisių ekstraktas

Kas tai yra:

 • Lipnus, sukibęs gruntas, kuris palaiko ilgalaikę odos sveikatą ir prilimpa prie makiažo, kad būtų galima dėvėti visą dieną

Kam jis skirtas:

Verdiktas: sukibęs, švytintis ir vertas ažiotažas

Tai storiausias, sukibęs ir lipniausias gruntas, kurį kada nors esu bandęs, taškas. Pagal tekstūrą ši medžiaga labiau primena nulupamą kaukę, o ne gruntą. Dėl konsistencijos, panašios į klijus, manipuliuoti ir užtepti šiek tiek sunku, tačiau užtepus jis nesijaučia per sunkus.

Šis gruntas neabejotinai suteikia gerą lazdelės kiekį. Kartą mano oda pasijuto itin lipni ir atrodė pasiruošusi prilipti prie pagrindo. Mano oda taip pat atrodė nuostabiai: itin rasota ir įtempta su stikliniu blizgesiu. Dėl sezoninės egzemos esu linkusi į sausą odą, todėl *labai* įvertinau jos drėkinamąjį poveikį.

„Lazdos“ veiksnys padėjo sugriebti mano prieš pagrindą paruoštą kremą ir maskavimo priemonę, kaip pažadėjo daugiau nei 1000 5 žvaigždučių apžvalgininkų. Mano makiažas išliko visą dieną (tiksliai 8 valandas iš namų), o mano oda visą laiką atrodė spindinti. Kadangi niacinamido privalumai dažnai nepasireiškia bent kelias savaites nuolat dėvint, negaliu kalbėti apie ilgalaikį elf niacinamido grunto poveikį, kuris stiprina odą, bet galiu pasakyti, kad jis suteikia spindinčią, gniaužiančią išliekamąją galią. pasiūlė.

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.