„I’m From“ ryžių tonikas parduodamas su 29 % nuolaida

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Jei dar neradote pusiausvyros savo odos priežiūros rutinoje, tai gali būti dėl to, kad jums trūksta tonerio. Kaip ir tonikas, tonikai iš naujo kalibruoja jūsų odos pH lygį, kuris yra nuo 0 (rūgštus) iki 14 (bazinis). Tačiau jei kovojate su į spuogus linkusia, sausa ir (arba) jautria oda, dermatologai rekomenduoja peržiūrėti ingredientų sąrašą prieš dedant į krepšelį. Kai kuriuose tonikuose yra dirginančių medžiagų, pvz., alkoholio ar kvapiųjų medžiagų, tačiau dermatologams iš tikrųjų patinka ryžių vanduo, pasižymintis priešuždegiminėmis savybėmis, ir šansai yra jūsų naudai, nes „I’m From Rice“ toneriui (dabar 22 USD) „Amazon“ taikoma 29 procentų nuolaida. .

Aš esu iš ryžių tonerio

Aš esu iš, ryžių tonikas – 22,00 USD

Iš pradžių 31 USD, dabar 22 USD

Šis tonikas, sudarytas iš niacinamido ir Goami ryžių ekstrakto, numalšina uždegimą, drėkina išsausėjusią odą ir laikui bėgant pašalina spuogų žymes.

„Ryžių vanduo gali padėti nuraminti jautrią odą, nes jame yra antioksidantų, kurie padeda nuraminti odos sudirginimą ir kitus odos uždegimus”, – sako Angela Lamb, MD, Niujorke įsikūrusi dermatologė ir Westside Mount Sinai dermatologijos fakulteto direktorė. Šis ryžių tonikas pagamintas iš Goami ryžių ekstrakto, kad numalšintų vulkaninės veiklos požymius ant veido. Be to, formulėje yra niacinamido, kuris, pasak Dr. Lamb’o, „puikiai tinka tamsioms dėmėms gydyti ir hidratacijai didinti“. Priešuždegiminės niacinamido savybės mažina su spuogais susijusį patinimą ir paraudimą, taip pat odos išbėrimus, todėl jis idealiai tinka žmonėms, turintiems spuoguotą odą.

„Šis produktas visiškai padėjo išvalyti mano odą“, – sakė vienas „Amazon“ klientas. „Ant kaktos, smakro ir skruostų atsirado mėšlungis. Mano T zona taip pat visada buvo riebi, o poros buvo didelės. Mano oda yra subalansuota ir mišri. Jame esantis niacinamidas taip pat padeda išvalyti spuogų randus. ant mano smakro susidarė cista ir paprastai gumbuotas randas išlieka mažiausiai tris ar keturis mėnesius, tačiau ir randas, ir gumbas visiškai išnyko po maždaug 1,5 mėnesio naudojimo!

Be alkoholio ir kvapiųjų medžiagų, šis ryžių tonikas taip pat puikiai tinka žmonėms su jautria oda. Vienas „Amazon“ pirkėjas sakė: „Turiu egzemą, sausą ir jautrią odą, kuri visada kelia nerimą bandant naujus produktus. Žmonės rekomendavo šį toniką tokiems odos tipams kaip mano ir oho, jis tikrai veikia. Mano oda neparaudo ar nesudirginta. Viskas. Jaučiu, kad tai tikrai padėjo mano sausai odai, ir man atrodo, kad taip ir nepatirs. Tikrai gausiu dar vieną buteliuką. Perskaičius šias apžvalgas nenuostabu, kad šis produktas „Amazon“ surinko daugiau nei 1600 penkių žvaigždučių įvertinimų.

„Amazon“ pirkėjai šaukiasi: šis ryžių dažiklis puikiai veikia ant spuogų žymių, jautrios odos ir į egzemą linkusios odos. Nesvarbu, ar ieškote naujo tonerio, ar to, kuris jūsų nepaliestų, „I’m From Rice Toner“ užsitarnauja tinkamą vietą jūsų odos priežiūros rutinoje.

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.