„Ironman“ čempiono teigimu, geriausia bėgimo įranga

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Meaghan Praznik, triatlonininkas ir pėsčiųjų programėlės „AllTrails“ komunikacijos ir partnerystės vadovas, žino apie bėgimo įrangą. Nuo 2015 m. ji varžosi kaip mėgėja garsiose ištvermės lenktynėse ir nuo tada yra iškovojusi keletą rimtų apdovanojimų, įskaitant bendrą moterų čempionų titulą tokiose lenktynėse kaip Ironman 70.3 Superfrog 2017, Ironman Cozumel 2019 ir Ironman 70.3 Santa Cruz 20. nesate susipažinę su Ironman, tai yra ilgi, alinantys triatlonai, kurių dauguma apima 2,4 mylių plaukimą, 113 mylių dviračių lenktynes ​​ir 26,2 mylių bėgimą (dar žinomas kaip maratonas). Nereikia nė sakyti, kad turite būti pasiruošę.

„Tai daug įrankių reikalaujantis sportas“, – sako ji. „Sąrašas, kurį būtina turėti, gali būti nesibaigiantis. Vis dėlto yra keletas važiuoklės dalių, kurios išsiskiria iš pakuotės. Ir jei jie yra pakankamai geri tiems, kurie laimi Ironman varžybas, manome, kad jie tikriausiai yra pakankamai geri ir paprastiems bėgikams.

Nesvarbu, ar esate viena iš drąsių sielų, norinčių laimėti Ultra maratoną, ar tiesiog bandote išgyventi bėgiojimą po darbo, čia rasite visus drabužius, užkandžius ir technologijas, kuriomis prisiekia triskart „Ironman“ čempionas. privalo neatsilikti nuo tavęs mylios po mylios.

1. „Švento gralio“ sportinė liemenėlė

Kaip sportininkas, Praznikas išbandė a daug sportinių liemenėlių. Tačiau jos „šventasis gralis“ yra „Brooks Drive 3 Pocket Run“ liemenėlė (50 USD), kuri, jos teigimu, veikia myliomis geriau nei bet kuris kitas gaminys, kurį ji mokėsi.

„Jis puikiai pralaidus orui – audinys yra kaip sviestas. Nėra trynimo, jis yra plonas, tačiau palaiko”, – sako Praznikas. „Jei noriu bėgti tik su sportine liemenėle, jaučiuosi patogiau, nes ten daugiau dengiu, todėl jaučiuosi tikrai saugus ir užsifiksavęs, tačiau ji taip pat itin lengva.

Kišenės taip pat neskauda. Pagal pavadinimą, kiekvienoje sportinėje liemenėlėje yra trys patogios kišenės: surišta telefono kišenė nugaroje prie pakaušio ir dvi tinklinės šoninės kišenės prie abiejų kaušelių (kurios yra nuimamos, btw). Visi yra suklijuoti ir iškirpti siūlėmis, todėl nėra trinties ar diskomforto. „Aš naudoju jį želiams ar bet kokiems užkandžiams, kuriuos turiu pasiimti su savimi ilgam bėgimui“, – sako ji. „Tai pati geriausia sportinė liemenėlė, kokią tik esu sutikęs“.

2. Vėjuoti bėgimo šortai

Praznikas taip pat prisiekia „Nike“ itin vėjuotais „AeroSwift“ bėgimo šortais (70 USD), kurie yra sukurti su aukštu šlaunų skeltuku ir vos išeinančiu audiniu, suteikiančiu visišką judėjimo laisvę.

„Aš turiu didesnes, raumeningesnes šlaunis ir man sunku rasti šortus, kurie priglunda prie šlaunies [that] taip pat pakankamai judės su manimi ir nesuvaržys manęs“, – sako Praznikas. „Ypač aukštas plyšys visiškai nevaržo mano judėjimo. Galite juos laikyti aukštesniu juosmeniu arba nuversti žemyn – abu tiesiog labai, labai gerai priglunda.” Be prigludimo, juose gausu funkcijų, leidžiančių jaustis patogiai, žingsnis po žingsnio, įskaitant sutraukiamą juosmenį su įmontuota ventiliacijoje, siekiant maksimaliai padidinti oro srautą, taip pat nugarinėje kišenėje asmeniniams daiktams laikyti. Vienintelis Prazniko trūkumas yra tas, kad jie tikrai yra trumpesnėje pusėje, bet jei jums patogu, kad aprėpkite mažiau, jie tikras statymas.

3. Salomon Speedcross trail sportbačiai

Norėdama treniruotis „Ironman“, „Ultra“ ir kitoms ilgų nuotolių lenktynėms, Praznik turi daugybę bėgimo batelių, kuriuos ji važinėja dviračiu, kad sustiprintų pėdas. Tačiau ji taip pat daug treniruojasi trasose, kad padėtų ugdyti raumenų ištvermę, išlikti judri ir pakeisti viską. „One*“ batas, kuris beveik 10 metų niekada nebuvo įtrauktas į jos sąrašą, yra „Salomon Speedcross“ (140 USD), kurį ji naudoja beveik visoms trasų treniruotėms ir kai kurioms varžyboms.

„Neturiu batų – tako ar kelio – kurie būtų patogesni už šiuos. Jie nuostabūs“, – sako ji. „Aš nubėgau 50 mylių bėgimo taku šiose stovyklose Crested Butte, ir nors mano kūnas buvo gana sudužęs. [throughout]mano kojoms pavyko jaustis gaiviai ir patogiai.

Universalūs batai yra pilni važiavimui skirtų funkcijų, įskaitant tvirtą padą, patvarų batų viršų ir „Quicklace“ sistemą, leidžiančią juos greitai apsiauti ir nusiauti. Tačiau Praznikui patinka „raištelių garažas“, kuris yra daugumoje „Salomon“ batų. „Audami batus, suveržkite raištelius skriemuliu, tada įkiškite juos į kišenę ant bato liežuvio, kad niekada nereikėtų jaudintis, kad sustotumėte ir užsirištumėte raištelius, ar, dar blogiau, sukluptumėte. virš jų“.

4. „AllTrails“ programa

Žinoma, Praznik gali būti šiek tiek šališka (galų gale, ji dirba „AllTrails“, bet ji prisiekia, kad programa gali rasti naujų takų, planuoti maršrutus ir sekti, kur ji buvo). „Bėgimas takais yra ne tik puikus mano psichinei būklei ir laukiamam pertraukai nuo daužymo grindiniu, bet ir verčia mane labiau susilaikyti, kontroliuoti tempą ir susitelkti į gražų ir lengvą 2 zonos bėgimą. ji sako. Ji taip pat yra pasaulio keliautoja ir lenktyniavo tokiose vietose kaip Kosumelis, Havajai ir Koloradas, kur programa praverčia tyrinėti. „Man patinka programa, nes ji puikiai tinka planuoti naujus maršrutus, tyrinėti naujus takus ir užtikrinti, kad niekada nepraleisčiau posūkio, kai iškeliauju į naujas vietoves.”

5. Daug užkandžių

Paklauskite bet kurio ištvermės sportininko – dieta gali pagerinti arba sugadinti bėgimą. „Labai svarbu, kad valgytumėte ne tik lenktynių metu, bet ir prieš jas vykstančiose treniruotėse, kad padėtumėte treniruoti skrandį ir išsiaiškinti, kas nesukels jums GI problemų“, – sako ji. „Siekiu suvartoti 250+/- kalorijų per valandą (maisto ir hidratacijos pavidalu) bet kokiai veiklai, kuri trunka ilgiau nei 1,5 valandos.

Praznik paaiškina, kad ji valgo tą patį prieš kiekvieną didelį bėgimą ir treniruotę, kad jos kūnas žinotų, ko tikėtis lenktynių dieną. Paprastai ji valgo kelių porcijų dydžio Picky Avižinius dribsnius, o treniruotėse prisidės ir papildomų priedų. „TJie turi puikų angliavandenių, baltymų ir riebalų santykį, kuris man suteikia lėto deginimo energijos ir padeda išlaikyti sotumą“, – sako ji. Jai taip pat patinka „Skratch Labs“ kramtukai, kuriuose yra skanus aštraus ir saldaus derinys. „Daugelis sportininkų ypač nepalankiai vertina saldumynus, kai stumiate savo kūną, todėl dar sunkiau įsisavinti kalorijas, tačiau šių kramtukų rūgštumas padeda tai sušvelninti“, – sako ji. Yum.

6. Apsauga nuo saulės

Praznik yra moteris pagal mūsų širdis ir visada turi pakankamai apsaugos nuo saulės, kai treniruojasi lauke, įskaitant lengvą, kvėpuojančią skrybėlę ir SPF. „Man patinka Supergoop apsaugos nuo saulės priemonės ir stengiuosi naudoti kremą nuo saulės su cinku“, – sako ji. Būdama plaukikė, ji linkusi naudoti mineralinius kremus nuo saulės, kurie yra saugesni jūros gyvūnams.

7. Gerai priglundantys akiniai nuo saulės

Praznikas taip pat prisiekia Smitho apsauginiais akiniais bėgimui ir važiavimui dviračiu. Kai kas nors yra ant jūsų veido 25 mylių ir daugiau mylių atstumu, norite įsitikinti, kad jis tinkamai priglunda ir nešokinėja arba neįsigilins į jūsų smilkinius. „Man patinka visa Smith linija. Nešioju Smith šalmus ir akinius nuo saulės – abu puikiai tinka mano mažesnei galvai ir veidui, bet vis tiek puikiai dengia”, – sako ji. „Mano Smithai gerai apgaubia mano veidą, yra lengvi ir, naudojant „Chromapop“ lęšių technologiją, reiškia, kad manęs laukia aiškus matymas…