Išbandžiau kompostuojamus grožio produktus ir įsimylėjau

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Grožis yra neįtikėtinai švaistoma pramonė – taškas. Kiekvienais metais ji atsakinga už 120 milijardų pakuočių vienetų, kurios dažnai gaminamos iš medžiagų, kurių neįmanoma perdirbti vietoje. Laimei, iš antrinių žaliavų pagaminti konteineriai, kosmetikos perdirbimo programos ir pakartotinai užpildomi sprendimai tampa vis populiaresni. Bet ką daryti su grožio produktais, kurie netirpsta į mūsų odą ir yra reiškė išmesti po naudojimo – pavyzdžiui, makiažo kempinėles, lakštines kaukes ir dirbtines blakstienas?

„Yra visos pramonės problema, susijusi su plastiko atliekomis. Pavyzdžiui, vienkartinės lakštinės kaukės ir pleistrai po akimis prie to prisideda, nes daugelis jų yra pagaminti iš plastiko polimerų. Šie polimerai ilgainiui virsta mikroplastika, kuriai gali prireikti tūkstančių metų suirti, o tuo tarpu atsidurti mūsų vandens keliuose ir vandenynuose“, – sako Laura Burget, „Three Ships Beauty“ įkūrėja. „Kuo daugiau galime siekti biologiškai skaidžių ar kompostuojamų variantų, tuo daugiau mūsų vartotojams nereikės rinktis, ar rūpintis savimi, ar rūpintis planeta.

Turėdamas tai omenyje, naršiau internete, kad rasčiau kompostuojamų grožio produktų, kuriuos galėčiau naudoti, kad sumažinčiau atliekų kiekį. Kompostavimas jau yra didelė mano kasdienybės dalis, todėl į mišinį įtraukti grožio produktų yra lengva. Turiu paprastą žmogaus komposto dėklą (50 USD), kuris tvirtinamas prie mano šiukšliadėžės šono (turiu šį įmantrų, bet aš galvoti jis turėtų veikti su dauguma kvadratinių / stačiakampių metalinių skardinių). Ten gamindamas maistą renku maisto likučius, o dabar po naudojimo įmetu ir kompostuojamą lakštinę kaukę. Kai jis bus pilnas, savo Lomyje galiu jį paversti kompostu (499 USD), o tai paverčia maisto atliekas augaliniu maistu. Arba galiu numesti jį į komposto dėžę savo kaimynystėje, naudodamasis Niujorko išmaniojo komposto programa. Šiuos daiktus taip pat galima suskaidyti naudojant tradicinį sliekų ir nešvarumų kompostą.

Jei neturite galimybės kompostuoti, kompostuojamų grožio produktų įsigijimas nėra toks prasmingas, aiškina Mia Davis, „Credo Beauty“ tvarumo ir poveikio viceprezidentė.

„Daugeliu atžvilgių „kompostuojamas“ atrodo kaip auksinis grožio produktų standartas“, – sako Davisas. „Jei medžiagos gali suskaidyti į CO2 ir dirvožemį, nuostabu. Tačiau tikrai kompostuojamų produktų pasiūlymų nėra daug, o per mažai amerikiečių turi prieigą prie namų ar pramoninio komposto. Be to, dauguma pramoninių komposterių nenori kompostuojamų pakuočių (eapodsltl plastikų) , nes jis nesuteikia jokios pridėtinės vertės galutiniam produktui ir jai suskaidyti reikia daug daugiau energijos (palyginti su maisto ar kiemo atliekomis).

Taigi kompostuojami grožio produktai yra žingsnis teisinga linkme, tačiau vis tiek daug naštos tenka vartotojui. „Atsižvelgiant į tai, kad perdirbimo gairės skirtinguose miestuose skiriasi, o kompostuojama medžiaga mūsų pramonėje yra gana nauja, labai svarbu, kad prekės ženklai nepervertintų savo „ekologiškumo“, o tai tampa žalinga“, – sako Davisas.

Tai reiškia, kad jei jau kompostuojate arba turite teisėtą kompostavimo planą, jums patinkančias vienkartines grožio priemones iškeisti į kompostuojamus variantus yra puiku. Kaip optimistiška mergina, turinti kompostavimo mašiną, noriu visa galva pasinerti į kompostuojamą grožį. Išbandžiau ir išbandžiau daugumą toliau nurodytų produktų (devynis iš 14) savo Lomi kartu su maisto likučiais ir galiu patvirtinti, kad kiekvieno ciklo pabaigoje jų nebeliko. Skaitykite apie produktus, kuriuos radau žemiau, ir mano sąžiningas mintis.

Mano mintys apie šiuos 14 kompostuojamų grožio produktų

Kempinės

„EcoTools“, „Bioblender“ biologiškai skaidoma makiažo kempinė – 11,00 USD

Visada nekenčiau išmesti makiažo kempinėles, todėl prieš metus pakeitęs šias sudėtines parinktis, niekada nežiūrėjau atgal. Jie pagaminti tik iš 5 ingredientų – vandens, kukurūzų, bionanopolio (slapto ingrediento, dėl kurio jis biologiškai skaidomas ir kompostuojamas), natūralaus konservanto ir natūralaus pigmento. Be to, pakuotė turi FSC sertifikuotą, biologiškai skaidų popierinę pakuotę, atspausdintą sojos rašalu. Išplaunu juos po kiekvieno naudojimo ir laikosi kaip bet kuri kita makiažo kempinė. Kai būsiu pasiruošęs naudoti naują, išmetu jį į kompostą.

Everist, kompostuojama Konjac kūno kempinės anglis – 12,00 USD

Aš to dar neišbandžiau, nes dažniausiai naudoju tik rankas arba medvilninę skalbimo šluostę, kad nusiprausčiau duše (tai yra ekologiškiausi ir piniginei nekenksmingiausi variantai). Bet jei norite pakeisti vienkartines šluostes ar makiažo servetėles, tai puikus pasirinkimas. Jis pagamintas iš 100 procentų natūralaus konjac augalinio pluošto ir yra užpiltas bambuko medžio anglimi. Konjac yra natūraliai šarminis, padedantis subalansuoti odos pH ir visiškai biologiškai skaidomas namų komposte.

Blakstienos

Nood, Classic Nr. 21 – 24,00 USD

Šios klastotės pagamintos iš korėjietiško bioPBS – 100 procentų biologiškai skaidaus plastiko, gauto iš cukranendrių, su medvilnės juostele. Jie yra prieinami 10 skirtingų blakstienų stilių ir yra kompostuojami. Kadangi po naudojimo turite išmesti netikrus (jei po dėvėjimo jas nuvalysite alkoholiu, iš esmės galėsite jas naudoti pakartotinai, kol jos subyrės), man patinka biologiškai skaidaus varianto idėja.

Pleistrai po akimis ir lakštinės kaukės

Trys laivai, šviesesnės dienos – 29,00 USD

Šios biologiškai skaidžios hidrogelio paakių kaukės mano šaldytuve yra amžinai ir man patinka jas užsidėti, kad gaučiau vėsinantį, šviesinantį, švelninantį ir drėkinamąjį poveikį. Jie pagaminti iš raudonųjų dumblių ekstrakto ir perdirbto avokado ekstrakto.

„Brighter Days įkvėpė būtent jūros dumbliai, su kuriais susidūriau eidamas paplūdimyje lankydamasis savo partnerio šeimoje Princo Edvardo saloje, Kanadoje“, – sako Burget. „Jis buvo gražios tekstūros ir prilipo prie mano odos, nesijausdamas sunkus ar gleivėtas. Tuo metu turėjau epifaniją ir žinojau, kad šie jūros dumbliai yra mūsų būdas sukurti biologiškai skaidžią kaukę. Jūros dumblius parsivežiau namo į Torontą, rehidratavau savo virtuvėje, iškirpau paakių kaukės formą ir užtepiau veidą. Pavyko! Iš čia ir gimė „Brighter Days“ idėja.

Masque Bar, Naturals – 5,00 USD

Iš visų šiame sąraše esančių kompostuojamų veido kaukių ši yra mano mėgstamiausia, nes tiek kaukė ir pakuotės yra kompostuojamos! Jų lyg ir nebūtų buvę!!!! Jame yra glicerino, niacinamido ir hialurono rūgšties, kuri ramina ir drėkina odą. Man patinka, kaip jie jaučiasi, ir galiu patvirtinti, kad mano Lomyje dingo abi pusės.

ESW Beauty, Eco Glow Skincare Pack kompostuojamas pavasario rinkinys – 23,00 USD

Išbandžiau ir šį ESW Beauty rinkinį, kuriame yra trys kompostuojamos lakštinės kaukės. Ją sudaro žaliųjų sulčių kaukė nuo senėjimo Green Reset, gaivinanti žaliavinių sulčių kaukė Pineapple Bliss ir avokadų bananų pieno drėkinamoji augalinės kilmės pieno kaukė. Iki šiol aš išbandžiau ananasų kaukę, įgavau puikų švytėjimą ir pasakiau „atsisek“ savo Lomi. Šiame rinkinyje taip pat yra daugkartinio naudojimo makiažo valiklis, kuris yra puikus, jei tokio norite ir žinote, kad jį naudosite, bet jei ne, tai tiesiog daugiau atliekų. Padovanokite jį draugui (kuris to nori!) arba nusipirkite kaukes ne komplekte, kad atsisakytumėte įkloto.

Kvietimas. SuperNAD jaunimą aktyvinanti veido kaukė…