Išbandžiau Lemon Perfect 10 dienų

Jei daug laiko praleidžiate sveikatingumo pasaulyje internete, sunku pabėgti nuo ažiotažo apie vandenį su citrina. Įtakingi asmenys teigia, kad stiklinė citrusinio vandens ryte yra raktas į švarią odą, o gydytojai pripažįsta imuninei sistemai naudingą kasdienį vitamino C kiekį (taip pat ir pastebimus perdozavimo trūkumus), tai yra vienas įprotis, kurį žmonės mėgsta. kalbėti apie.

Atmetus naudą (arba jos nebuvimą), jei bandėte į savo kasdienybę įtraukti vandens su citrina, neįmanoma nepastebėti vieno dalyko: skonio. Išspaudę šviežią citriną tiesiai į stiklinę vandens, negrįšite į vaikystės popietinius limonadus. Citrina iš prigimties yra labai rūgštus vaisius, turintis aštrų skonį, puikiai tinkantis pikantiškoms sriuboms ar saldiems desertams pagyvinti, tačiau vienas nėra pats skaniausias.

Štai čia atsiranda „Lemon Perfect“. Įmonė gamina septynių skonių citrinų vandenį buteliuose, įskaitant persikų aviečių, mėlynių Acai ir ananasų kokosų. Kiekvienas pagamintas iš filtruoto vandens, šalto spaudimo ekologiškos citrinos ir natūralių skonių. Vanduo saldinamas organiniu eritritoliu, cukraus alkoholiu ir ekologišku stevijos lapų ekstraktu.

Kalbant apie mitybą, kiekviename buteliuke yra penkios kalorijos ir maždaug devyni gramai angliavandenių, gaunamų iš eritritolio. Jame taip pat yra 90 miligramų vitamino C, kuris sudaro daugiau nei 100 procentų paros RPN, ir elektrolitų 20 miligramų kalio pavidalu.

Lemon Perfect idėja yra padaryti visur esantį citrinų vandens eliksyrą skanesnį ir patogiau mėgautis namuose ar kelionėje. Buteliai yra stabilūs prieš atidarant, o tai neįprasta šalto spaudimo sulčių pasaulyje, tačiau palengvina pristatymą ir saugojimą.

Norėdamas pamatyti, ar ir kaip Lemon Perfect paveikė mano hidratacijos lygį, energiją ir kitus „sveikatos“ rodiklius, gėriau jį 10 dienų.

Nors atrodo, kad citrininis vanduo yra pagrindinis idealizuoto ryto rutinos socialinėje žiniasklaidoje, aš pastebėjau, kad Lemon Perfect skonis pirmiausia yra stiprus ryte. Ir kadangi kompanija teigia, kad juo galima mėgautis bet kuriuo paros metu (taip pat ir treniruotės metu), nusprendžiau savo išgerti po pietų.

Radau, kad Lemon Perfect turi labai stiprų eritritolio skonį, panašų į įprastą cukrų, bet… ne. Man tai gana atstumiantis skonis, ir, deja, jokie kiti natūralūs skoniai jo neįveikia. Mano mėgstamiausia iš kekės buvo persikų aviečių skonio.

Aš jau išgeriu pakankamai daug vandens, nors galėčiau geriau pasipildyti elektrolitais po treniruotės (esu maratono bėgikė, o ištvermės bėgimai tikrai gali jį pašalinti), todėl įvertinau hidratacijos padidėjimą. iš Lemon Perfect elektrolitų. Taip pat esu tikras, kad vitaminas C padarė gerų dalykų mano imuninei sistemai, bet negaliu pasakyti, kad pastebėjau apčiuopiamą poveikį. Taip pat gerdama produktą nepastebėjau didelio savo virškinimo ar energijos lygio skirtumo.

Vienas įdomus „Lemon Perfect“ skonio šalutinis poveikis yra tas, kad aš galų gale gėriau daugiau įprasto filtruoto vandens, kad jį nuplaučiau. Taigi tam tikra prasme Lemon Perfect netyčia mane labiau drėkino.

Apatinė eilutė

Dienos pabaigoje tinkamas drėkinimas yra būtinas sveikam gyvenimo būdui. O jei visą dieną stengiatės gerti pakankamai vandens, aromatizuotas produktas, pvz., Lemon Perfect, gali būti geras būdas gauti daugiau skysčių, o papildomas vitamino C privalumas. , visada yra gera idėja gauti papildomų elektrolitų.

Vis dėlto, jei nesate natūralių saldiklių, tokių kaip eritritolis ar stevija, gerbėjas, Lemon Perfect gali neatitikti jūsų hidratacijos poreikių. Geros naujienos yra tai, kad jau dabar savo virtuvėje galite turėti viską, ko reikia skaniam, drėkinamam gėrimui paruošti. Sveikinu!