Išbandžiau LIT stiprumo mašiną

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Kaip ir daugelis žmonių, 2020 m. atsidūriau fitneso provėžoje ir, kelis mėnesius praleidęs studijas, įsigijau Peloton dviratį. Nors man patiko turėti savo namuose įrangą – o „Peloton“ siūlo ne tik dviratį, bet ir įvairias klases, vis tiek kažko trūko. Man buvo sunku laikytis savo rutinos, ir, deja, mano spindintis dviratis, kadaise buvęs vilties švyturiu, tapo gėdos šventove mano svetainės kampe.

Tačiau praėjusią vasarą turėjau galimybę išbandyti naują namuose naudojamą treniruočių įrangą – LIT Strength Machine, kuris pažadėjo mane sugrąžinti į teisingą kelią, kai reikia treniruotis. Dalis irkluotojo, dalis Pilateso aparato, dalis…visiškai kažkas kita. Naudojant vandenį atsparumui, slankiojantį vežimėlį ir įvairias atsparumo juostas, viena mašina gali pasiūlyti daugybę pratimų galimybių.

Kadangi tai nėra prijungtas įrenginys, nėra prijungtos elektronikos ar akordų, kurie leido man mėgautis lauko treniruotėmis Kalifornijos saulėje, ir galiu naudoti rankos priedą, kad galėčiau laikyti savo iPad treniruotėms, kurios yra kaip dalis. mėnesinio LIT kūno rengybos programėlės prenumeratos. Norėdami pakrauti, jis sulankstomas, todėl tol, kol turite maždaug dviejų pėdų (pločio) vietos mašinos pagrindui ir mažiausiai septynių pėdų aukščio lubas, galite laikyti jį vertikaliai, kai jo nenaudojate.

Kaina 1800 USD, tai tikrai vis dar brangi įranga, bet jei sujungtumėte vandens varomo irklavimo treniruoklio ir irklavimo mašinos pirkimo išlaidas, išleistumėte tiek daug (greičiausiai daugiau) ir tektų išsiaiškinti, kur laikyti du įrenginius, kurie gali būti arba ne, priklausomai nuo jūsų namų dydžio. (LIT taip pat siūlo finansavimą, FYI.) Be pačios aparatinės įrangos kainos, platformos skaitmeninės kūno rengybos bibliotekos prenumerata kainuoja 25 USD per mėnesį (arba 240 USD per metus). Atsižvelgiant į tai, jums nebūtinai reikia klasės prenumeratos, nors aš tai rekomenduoju.

Treniruotės

Taigi, kaip tikriausiai jau susirinkote, šiuo treniruokliu darote ne tik irklavimo treniruotes – programėlė siūlo daugiau nei 2500 užsiėmimų, kurių trukmė nuo 10 minučių iki vienos valandos, skambant populiariai muzikai ir keliolika instruktorių, nors irklavimas kompensuoja reikšminga kategorija ir, mano kuklia nuomone, tikrai tokia galinga (ir neįvertinta!) pratimų kategorija. Astronautai naudoja irklavimo treniruoklius, kad galėtų treniruotis erdvėje, nes jie yra labai veiksmingi, ir vienu metu naudoja tiek daug raumenų grupių, įskaitant kojas, nugarą, rankas ir pilvą. Irklavimo smūgio metu dažniausiai naudojami nugaros raumenys, keturgalviai raumenys, pakaušio raumenys ir sėdmenys. Rankos, pečiai ir pilvo raumenys taip pat padeda generuoti jėgą ir kontroliuoti irklavimo taktą.

Tada jūs turite Pilatesą, kuris, žinoma, yra dar viena viso kūno treniruotė – LIT Method aparate yra klasikinio Pilateso treniruoklio komponentų, naudojant sėdynę kaip mažą vežimėlį, o pasipriešinimo juostomis pridedamos įvairios procedūros.

Be to, yra traumų atkūrimo pamokos, pagrindinės ir kondicionavimo treniruotės, tempimo sesijos, postnatalinės galimybės ir net barre. Jei nenorite lankyti pamokos su gidu, taip pat yra „vaizdingo irklavimo“ vaizdo įrašų, kuriuose galite praktiškai irkluoti per akvamarinų jūras ar atogrąžų ežerus.

Mano patirtis naudojant LIT Strength Machine

Viena iš mano mėgstamiausių šios mašinos dalių yra tai, kad ji nereikalauja priežiūros, yra paprasta ir jaudinanti. Vis dėlto prasideda „tinginio treniruotės“ jausmas – išsiriedu su pižama (netgi ne sportiniu stiliumi) ir be batų, atsisėdu ant vežimo, basas kojas pakišau po pėdų dirželiais ir pradedu irkluoti. Nesvarbu, ar naudoju vieną iš vadovaujamų eilės treniruočių, ar darau savo kombinaciją, rezultatas visada yra viso kūno, prakaito permirkęs potyris, kuris paliečia visas pagrindines mano kūno raumenų grupes.

Man patinka atlikti paprastą 10 minučių ištvermės eilutę su Jazmin R programoje arba du skirtingus 10 minučių trukmės seansus. Ji moko daug pagrindinių įgūdžių, kurie sukuria tinkamą formą ir jėgą, kad pasiruoštų kitoms pamokoms (tiek ant mašinos, tiek be jos). Muzika paprastai yra elektroninė, pop ir hip hopas (pagalvokite: nuo Hardwell šokio himno iki Snoop / Dr. Dre „The Next Episode“ iki kažko jaudinančio SZA). Aš rinkau savo irklavimo formą ir judėjimo modelį; ji man primins apie mano sukibimą ir laikyseną; ir aš dirbsiu per keletą sklandžių jėgos smūgių, taip pat sprintų. Jazmino energija yra elektrinė, todėl net ir pačiose paprasčiausiose pradedančiųjų klasėse vis tiek jaučiasi stiprūs ir pakylėti.

Atsparumą galite reguliuoti vandens bako ratuku (kuris, IMO, yra toks šaunus… viskas pagrįsta vandeniu!). Tai leidžia valdyti treniruočių sudėtingumą ir prireikus atlikti pakeitimus.

Tada yra Pilateso užsiėmimai – labai pasiilgau studijos reformer treniruočių ir troškau grįžti prie mėgstamos mankštos formos. Vienoje įsimintinoje klasėje pasirinkau Billie Eilish/Cardi B garso takelį (laimėjęs derinys) ir naudoju sėdynę bei atsparumo juostas su rankenomis, kad atkartotų reformerio ilgus diržus ir vežimėlį.

Aš atlikau pagrindines serijas sėdėdamas ant sėdynės, kiekvienoje rankoje po dirželio rankenėlę, sukant stuburą iš vienos pusės į kitą ir jūsų rankų stiprumu, kad vežimėlis būtų įtrauktas ir ištrauktas. Mes taip pat atlikome „dramblį“, kuris yra išskirtinis reformavimo pratimas, ir vėl naudojome sėdynę kaip vežimą. Baigėme kai kuriais šoniniais smūgiais viena koja ant sėdynės. Šios pamokos yra dinamiškos, kupinos iššūkių, orientuotos į formą ir niekada nėra nuobodžios ar monotoniškos.

Pandemijos metais mažos (beveik nereikšmingos) kliūtys patekti į rinką atrodė neįveikiamos – bent jau man! Toks paprastas dalykas, kaip poreikis apsiauti dviratininko batus ir užsisegti, dėl kokių nors priežasčių ne kartą trukdė mankštintis. Su LIT Strength Machine aš pusę laiko net nenešioju batų. Galiu tiesiog atsisėsti ir pradėti irkluoti… jokios klasės, jokių batų, nereikia papildomos įrangos. Aš tiesiogine prasme treniruojausi su pižama, basa, kelis kartus.

Apskritai, LIT Strength Machine siūlo saugiausias, galingiausias, efektyviausias ir prieinamas mankštos formas, kurios gali būti naudingos visiems. Įvairios galimybės daro jį įdomiu jūsų smegenims ir kūnui, o instruktoriai teigia, kad viskas teigiamai ir padrąsina, o kartu padeda jaustis atsakingam. Galimybė laikyti jį vertikalioje padėtyje (arba lauke) ir naudoti savo naujausią technologiją kaip ekraną, todėl tai yra namų sporto salės parinktis, kuri laikui bėgant gali tobulėti ir tinka įvairiems nustatymams bei gyvenimo būdui.