Išbandžiau valcavimo ledu, kad oda stangrėtų ir pakeltų veidą

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Ledas turi akimirką grožio pasaulyje. Visoje socialinėje žiniasklaidoje žmonės panardina veidus į šaltą vandenį ir masažuoja savo veido odą sustingusiais kubeliais, dainuodami apie šios praktikos odą stangrinančią ir švelninančią naudą.

Nors šie metodai gali būti veiksmingi, jie taip pat būna… netvarkingi. Įveskite: Ledo ritinėliai, kurie, kaip teigia „TikTok“, suteiks tą patį odą mylintį gėrį, o vėliau ir šiek tiek. Bet ar jie teisėti? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte.

Kas yra ledo ridenimas?

Ledo ridenimas derina vėsinimo terapiją su „pasidaryk pats“ veido masažu. Kiekviena iš šių praktikų turi savo individualių privalumų, o kartu jie kelia dvigubą grėsmę. „Masažo ir vėsaus naudojimo derinys… sutrauks poras ir nuramins odą nuo nedidelio sudirginimo ar paburkimo“, – sako Majamyje įsikūrusi sertifikuota dermatologė Stacy Chimento, MD.

Padengę odą kažkuo itin šaltu, sumažėja uždegimas ir ribojama kraujotaka, o pasekmės gali pasirodyti ant jūsų odos. „Vėsia ledo temperatūra apribos kraujo tekėjimą į vietą ir sumažins skysčių perteklių arba patinimą, sukeliantį uždegimą. Tai gali padėti esant uždegiminiams spuogų pažeidimams”, – sako Anna Guanche, MD, sertifikuota dermatologė ir knygos autorė. Septynios dienos iki seksualumo. „Vietinis vazokonstrikcija tada siųs signalus kūnui, kad padidėtų kraujo tekėjimas į tą vietą, kad ji sušiltų, taigi pagerės kraujotaka. Ši pagerėjusi kraujotaka gali padėti skatinti ir pagerinti odos gijimą. Be to, ji gali suteikti daugiau maistinių medžiagų ir deguonies. odos paviršių, kad išvaizda būtų jaunatviškesnė ir spindinti.” Be to, ledas gali sumažinti porų atsiradimą ir padėti odos priežiūros priemonėms geriau įsiskverbti į odą.

Įvedus vėsias tempas naudojant „pasidaryk pats“ ritininį masažą, ne tik pagerėja jų pūtimo gebėjimai, bet ir pagerėja limfos nutekėjimas bei mažinama veido įtampa. „Ledo ridenimas veidą turi labai daug naudos, – patvirtina Geneva Stockdale, Kalifornijoje įsikūrusi estetikė ir „OC Esthetician“ įkūrėja. „Kai kurie iš šių privalumų yra, bet tuo neapsiribojant, pagalba limfos nutekėjimui, geresnė kraujotaka. ir sumažėjęs odos uždegimas“.

Kaip naudotis ledo voleliu

Nors techniškai nėra negerai „Stockdale“ pažymi, kad yra vienas konkretus būdas, kuris padės jums maksimaliai padidinti naudą. „Ledo ridenimas į išorę link ausies, o paskui kaklu iki raktikaulio padės nutekėti limfos skysčiui“, – sako ji. „Ledo ridenimas tokiu judesiu yra naudingiausias, todėl atminkite tai, kai kitą kartą pasieksite ledo. volelis“. Kalbant apie tai, kada sukti ledą, tai iš tikrųjų priklauso nuo jūsų, tačiau žinokite, kad tai suteiks jums didelį energijos užtaisą ir suteiks jums stiprų papūtimą ryte (… laikas, kai dauguma iš mūsų gali būti naudingi abu).

Dar vienas svarbus dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį: būtinai tik ledo ritinys ant švarios odos. Kartą naudojau savąjį nenuplautam veidui ir mane išbėrė, todėl padarykite sau paslaugą ir pasimokykite iš mano klaidos.

Kas atsitiko, kai savaitę veidą voliojau ledu

Norėdamas pamatyti, ar ledo volai tikrai atitinka „TikTok“ ažiotažą, įsipareigojau išbandyti šią praktiką po 15 minučių kasdien visą savaitę.

Kiekvienas panaudojimas suteikė malonų vėsinantį efektą ir patenkinamą odos stangrumą, tačiau ryškiausias priemonės skirtumas buvo padėti sumažinti paburkimą. Mano veidas linkęs išsipūsti, todėl galiu patvirtinti, kad iškart po kiekvienos 15 minučių seanso atrodžiau daug dailiau. Tačiau rezultatai buvo gana trumpalaikiai ir dažniausiai išnyko po kelių valandų. Taip pat pastebėjau, kad pirmąją eksperimento pusę mano oda buvo lygesnė, tačiau jai pasibaigus, mano tekstūra buvo daugiau ar mažiau normali.

Nors įprastas ledo ridenimas man nepadėjo akimirksniu patobulinti „TikTok“ pažadą, padarė priversk mane kiekvieną dieną skirti laiko sulėtinimui, atsipalaiduoti ir palepinti save 15 pilnų minučių savęs pasirūpinimui – tai savaime yra pakankama priežastis išlaikyti tai mano kasdienybėje.

Jei savo arsenale jau turite nefrito volelį, galite įdėti jį į šaldiklį ir patys išbandyti pratimą arba nusipirkti vieną iš mūsų mėgstamiausių ledo volelių žemiau.

LATME, ledo volelis veidui – 10,00 USD

Turint beveik 10 000 penkių žvaigždučių atsiliepimų „Amazon“ ir 10 USD kainos tašką, šį ledo volelį įtraukti į krepšelį neturėtų būti verta. Jis turi nuimamą dizainą, todėl jį lengva įdėti į šaldytuvą arba šaldiklį ir dar lengviau valyti (taip, jūs turėtumėte tai daryti reguliariai). Kaip sako vienas apžvalgininkas: „Nusipirkau, nes norėjau ką nors šalto užtepti ant veido, [and] Aš nenusivyliau. Tai ne tik padeda mano odai ir poroms, bet ir pagerina limfos apytaką bei kraujotaką. Tai taip pat padeda mano nerimui, nes dabar aš įpratau atsipalaiduoti, kai naudoju šį produktą.

„The Skinny Confidential x Skin and Senses“, „Hot Mess Ice Roller“ – 69,00 USD

Šis puošnus ledo volas yra tas, kuriuo prisiekia visos TikTok merginos, ir yra priežastis, kodėl jis daug brangesnis nei kiti. Jis turi ne tik gražią, tvirtą rankeną, bet ir aliuminio medžiaga ant galvos šąla super greitas ir toks išlieka, todėl jums nereikės nerimauti, kad priemonė praras savo vėsumą prieš baigiant veido procedūrą.

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.