Įsigykite „Madewell“ atsargų išpardavimą, kad sutaupytumėte iki 30 %

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Sukurti pavasario garderobą nėra lengva. Pereinant iš žiemos į pavasarį reikia pereiti nuo storų žieminių paltų ir batų prie kvėpuojančių suknelių, džinsinių šortų ir sandalų, o dėl nepalankių oro sąlygų tai padaryti nėra lengva. Jei dar nespėjote susitvarkyti savo spintos, dabar yra jūsų šansas, nes „Madewell’s Stock-Up Sale“ yra pilnas lengvų, pereinamojo laikotarpio pavasario pagrindų – nuo ​​dailių, daugiasluoksnių suknelių iki kombinezonų ir pėdai tinkančių basučių.

Apžiūrėjome išpardavimą, kad rastume geriausius pasiūlymus ir radome kvėpuojančias sukneles, tokias kaip Sophia Cami Tiered Midi Dress (dabar 110 USD) su 20 procentų nuolaida, o šios mielos geometrinių raštų suknelės (dabar 111 USD) kaina sumažinama beveik 30 procentų. . Negalime pamiršti šių beprotiškai mielų kombinezonų (atnešk, žinome). Šie šortai su giliomis kišenėmis ir erdviu prigludimu leis jums vykti į ūkininkų turgų, iškylauti, skinti mėlynių ar praleisti dieną lauke.

„Madewell’s Stock Up Sale“ – nuo ​​džinsinių šortų iki gaivių suknelių iki stilingų batų. Slinkite žemyn, kad įsigytumėte visus geriausius pasiūlymus, kurie padės pasiruošti visoms mėgstamoms pavasario šventėms. Nepamirškite įvesti kodo PILNAŽIEJIMAS atsiskaitydami sutaupysite 20 procentų nuo 100 USD arba 30 procentų nuo 200 USD.

Pirkite likusią išpardavimo dalį čia.

madewell sophia cami daugiapakopė midi suknelė

Sophia Cami daugiapakopė vidutinio dydžio suknelė – 110,00 USD

Iš pradžių 138 USD, dabar 110 USD

Nėra geresnio būdo pradėti šiltą pavasario dieną nei su jau suplanuota apranga. Ši daugiapakopė midi suknelė palengvina aprangos pasirinkimą ir dėvėjimą, nesvarbu, ar tai būtų priešpiečiai, ar išvyka su draugais. Šią suknelę su mini taškeliais išspausdintais visame krašte, raukintu liemeniu ir pakopomis, šią suknelę galima papuošti kačiuko kulniuku arba dėvėti kasdien su kai kuriais sandalais.

Galimi dydžiai: 00-16

Spalvos: Sepija

madewell kellen nertas megztinis tankas

Kellen nertas megztinis – 56,00 USD

Iš pradžių 80 USD, dabar 56 USD

Pagaminta iš 100 procentų medvilnės ir nėrimo dizaino, šis džemperis yra tarsi megztinis ir apatinis trikotažas, kuriam gimė kūdikis. Iš esmės tai idealus viršutinis drabužis tomis nepatogiomis 65–70 laipsnių saulėtomis dienomis, kurios nėra tiksliai „šiltos“, bet ir ne šaltos. Taip pat malonu? Iškirptas pakraštys, suteikiantis 90-ųjų atmosferą. Likusi dalis, ko reikia, yra jūsų mėgstamiausi džinsai ir keletas patogių kojų.

Galimi dydžiai: XXS-XL

Spalvos: Vanilė

madewell atpalaiduoti vidutinio ilgio džinsiniai šortai

Atpalaiduoti vidutinio ilgio džinsiniai šortai „Brockport Wash“ – 59,00 USD

Iš pradžių 85 USD, dabar 59 USD

Nėra nieko blogo parodyti mažą koją. Šie vidutinio ilgio šortai puikiai tinka pagauti šiek tiek saulės. Ši pora yra ne tik itin patogi, bet ir dėl vintažinio stiliaus skeltukų ir niūrios išvaizdos, todėl šie džinsiniai šortai yra madingi. Užbaikite išvaizdą su pritvirtintu marškinėliais arba bakeliu ir būsite pasiruošę lauke.

Galimi dydžiai: 23-33

Spalvos: Brockport plovimas

madewell dailiai daugiasluoksnė midi suknelė

„Cicely Tired Midi“ suknelė – 111,00 USD

Iš pradžių 158 USD, dabar 111 USD

Ūkininkų turgus, sekmadienio vėlyvieji pusryčiai ar iškylos – ši šaškių lenta marginta suknelė jus apgaubia. „Flow-y“ dizainas puikiai tinka šiltesnėms dienoms, taip pat negalime nustoti žiūrėti į prijuostės stilių. Kas nemėgsta kvadratinio kaklo akimirkos?

Galimi dydžiai: XXS-XL

Spalvos: Vanilė

„Flex Cutout“ fitneso suknelė – 67,00 USD

Iš pradžių 98 USD, dabar 67 USD

Visą pavasarį ir vasarą norėsite gyventi su mankštos suknelėmis dėl prakaitą praleidžiančios, lengvos medžiagos ir tamprumo. Jei ruošiatės pasivaikščioti su šunimis, užsiimti joga parke ar apsipirkti bakalėjos, pasitempkite savo daiktus su Flex Cutout fitneso suknele. Pagaminta iš poliesterio ir spandekso mišinio, ši suknelė yra itin tampri ir skirta judėti kartu su jumis. Be to, jis yra funkcionalus, nes yra stilingas su sportine išvaizda ir iškirpta nugara. Taip miela, mes žinome.

Galimi dydžiai: XXS-XXL

Spalvos: Alyva

„Brightside 90s Tank“ – 27,00 USD

Iš pradžių 38 USD, dabar 27 USD

Paprasčiausias apranga, kuriai nereikia jokios pastangos, yra tuščias krepšys ir džinsai, todėl turime keletą atsarginių, kad galėtume išgyventi pavasarį, vasarą ir vėliau. Nors tai atrodo kaip paprastas juodas trišakis, šiame bake yra daugiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Viršutinė dalis pasižymi plonu siluetu, kuris apkabina jus visose reikiamose vietose ir užtikrina komfortą dėl briaunuoto džersio audinio. Šis bakas yra devynių spalvų, nuo baltos iki alyvinės, siūlo daugybę aprangos variantų.

Galimi dydžiai: XXS-XXL

Spalvos: 9

„Charley“ dvigubo dirželio „Slide“ sandalas – 69,00 USD

Iš pradžių 98 USD, dabar 69 USD

Kai kurie stilingi sandalai gali būti nepatogūs, tačiau šis dvigubas dirželis yra išimtis. Ši pora pagaminta su minkšta ir suformuota kojele, kuri leidžia jaustis taip, lyg vaikščiotumėte debesimis. Lengvai užsimaunamas, patogus ir stilingas – be šių sandalų nenorėsite išeiti pro duris.

Galimi dydžiai: 5-12, dviejų pločių

Spalvos: 3

Džinsiniai dideli dailidės šortai – 97,00 USD

Iš pradžių 138 USD, dabar 97 USD

Kombinezonai pavasariui? Sakyk mažiau. Šie lengvi skalbimo šortai puikiai priglunda, todėl galite dėvėti juos su apatiniu trikotažu, marškinėliais ar lengvu megztiniu. Be to, yra dvi kišenės būtiniausioms reikmėms ar rankoms, pagal kurią norite! Jie pagaminti iš 100 procentų medvilnės, todėl yra labai jaukūs dėvėti, tačiau atminkite, kad jie neturi tamprumo, todėl galbūt norėsite padidinti dydį, kad būtų laisvesni.

Galimi dydžiai: XXS-XXL

Spalvos: Lakebrook plovimas

Stovyklos marškinėliai – 60,00 USD

Iš pradžių 85 USD, dabar 60 USD

Suskaičiuokite mane su bet kokia languota spauda. Atvira apykakle ir krūtinės ląstos kišenėmis, šie gaivūs marškiniai idealiai tinka dėvėti ant marškinėlių, viršutinių marškinėlių ar apyrankės. Derinkite jį su lininėmis kelnėmis ir būsite pasiruošę mėgautis saule.

Galimi dydžiai: XXS-XXL

Spalvos: Vaflių čekis

Neutralios spalvos odiniai „Kickoff Trainer“ sportbačiai – 77,00 USD

Iš pradžių 110 USD, dabar 77 USD

Pavasaris reiškia daugiau „karštų merginų pasivaikščiojimų“, o nė dienos neapsieisite be patogių smūgių. Šie spalvoti blokiniai odiniai sportbačiai puikiai tinka vedžioti šunis, bėgioti ar atsitiktiniams pasivaikščiojimams su itin švelniu viduriniu padu ir minkštu odiniu viršumi. Įsigykite, kol jiems taikoma nuolaida!

Galimi dydžiai: 5-12, dviejų pločių

Spalvos: Spalvų blokas

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.