Išpardavimas „Soft Services“ reiškia 15 % nuolaidą W+G skaitytuvams

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Veidas, nugara ar ausų spuogai – spuogai gali atsirasti bet kur. Tačiau viena vieta po radaru, kurioje gali slypėti spuogai, yra mūsų užpakalis. Taip, užpakalio spuogai, dar žinomi kaip užpakalis-ne, yra dalykas. Yra daugybė užpakalinių priežasčių, įskaitant kylančią temperatūrą, nepralaidžius audinius ir komandą. Spuogai ant užpakalio yra dažni, bet jei atsidursite tokioje ne idealioje situacijoje, yra vienas produktas, kuris, pasak mūsų vyresniojo grožio redaktoriaus, gali padaryti stebuklus: apdovanojimus pelnęs „Soft Services“ šlifavimo baras. Jums pasisekė, kad W+G skaitytuvai su kodu gali gauti 15 procentų nuolaidą WGSSANTADIENIS.

Šis produktas gali žiūrėk kaip paprastas muilas, bet atidžiau pažvelgus, jis turi stebuklingą tekstūrą ir formulę, skirtą švelniai kūdikio užpakaliuko odai. Pagaminta iš itin smulkių šlifavimo kristalų, juostelė švelniai nuvalo negyvas odos ląsteles, o dėl alavijo, glicerino ir taukmedžio sviesto užpilo suteikia tam tikrą hidratacijos dozę.

Zoe Weiner, vyresnioji W+G grožio redaktorė, rašė: „Jausmas yra nuostabus. Niekada nepatyriau nieko tokio panašaus į profesionalų kūno šveitimą savo duše. tris dienas iš eilės – mano užpakalio dingimas buvo labai sveikintinas šalutinis poveikis. Ši juostelė ne tik pašalina spuogus, bet ir padeda pašalinti šiurkščias dėmes ant alkūnių ir kelių, paruošti odą saulės spindulių neturintiems įdegio produktams ir išvalyti vietas, kuriose auga įaugę plaukai. Nenuostabu, kad nuo pat pristatymo šis baras surinko šešis apdovanojimus (įspūdingas).

W+G redakcinės prekybos direktorei Ginai Vaynshteyn taip pat patinka, nes jis išlygina mažus žasto gumbus (keratosis pilaris) ir leidžia jaustis taip, lyg ką tik būtų nusišveičiusi Korėjos SPA centre. Ir kitiems pirkėjams tai patinka. „Tai man revoliucinis produktas“, – sako vienas pirkėjas. „Tai labai veiksminga gydant mano keratozės pilarinę ligą. Tai taip pat ekonomiška, nes jūs gaunate du muilo gabalus, kurių kiekvieno man užtenka apie du ar tris mėnesius.”

„Soft Services“ taip pat suteikė jums kitų geriausiai parduodamų kūno priežiūros produktų, jei susiduriate su nemaloniais kūno išbėrimais. Sudėtyje yra 10 procentų pieno rūgšties, raminantis gelis puikiai nušveičia ir išlygina tekstūruotą odą. Po dušo taip pat galite patepti prekės ženklo Carea Cream kremu – raminančiu losjonu, pagamintu iš koloidinių avižinių dribsnių, skvalano, glicerino ir karbamido, kad sulaikytų drėgmę ir neleistų susikaupti negyvai odai.

minkštųjų paslaugų išlyginimo sprendimas

Išlyginamasis sprendimas – 29,00 USD

Iš pradžių 34 USD, dabar 29 USD

Apsvarstykite šį išlyginamąjį sprendimą, jei norite pašalinti erzinančius kūno spuogus. Šis gelio pavidalo šveitiklis yra sudarytas iš 10 procentų pieno rūgšties ir 5 procentų karbamido, kad pašalintų negyvas odos ląsteles, išlygina nelygų tekstūrą ir tonizuoja odą. Norėdami naudoti, užtepkite ploną sluoksnį ant sausos ir jau nuvalytos odos ir naudokite kartą per dieną, kad pasiektumėte geriausių rezultatų. Užtepkite ir stebėkite, kaip per kelias dienas išnaikina spuogus.

minkštas priežiūros kremas

Carea kremas – 34,00 USD

Iš pradžių 40 USD, dabar 34 USD

Po šveitimo poveikis gali būti šiurkštus ant odos, todėl norėsite pridėti losjono, kad atkurtumėte barjero hidratacijos lygį. Šiame Carea kreme yra skvalano ir koloidinių avižinių dribsnių mišinys; šie ingredientai veikia kartu, kad apsaugotų jūsų odos barjerą ir neleistų jai prarasti drėgmės. Greitai įsigeriantis ir lengvas – šis kremas padengia išsausėjusią odą.

minkštos paslaugos valymo molis

Kliringas molis – 24,00 USD

Iš pradžių 28 USD, dabar 24 USD

Ar linkę į bėrimus visame kūne? Neieškokite daugiau nei šis antibakterinis gydymas moliu. Sudėtyje yra sieros, kuri sugeria riebalus ir nušveičia šiurkščias odos vietas. Galite tepti po dušu vietas, kuriose gali atsirasti lūžių, arba plonu tepalu ant spuogų. Rezultatas – skaistesnė ir gaivesnė oda. Nugaros, užpakalio ar veido spuogų atveju norėsite, kad jūsų odos priežiūros priemonėje būtų Clearing Clay.

Būtinai griebkite gėrybių, nes išpardavimas prasideda šiandien ir baigiasi gegužės 27 d., ir nepamirškite įvesti kodo WGSSANTADIENIS sutaupyti 15 procentų nuolaida visiems užsakymams virš 50 USD. Pasitikėk mumis, tavo užpakalis tau padėkos.

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.