Jaučio 2023 m. sezono horoskopas kiekvienam Zodiako ženklui

AKai temperatūra pakyla ir pavasario gėlės toliau žydi, ankstyvo pavasario jaudulys ugningojo Avino sezono metu užleidžia vietą lėtesniems ir pastovesniems Jaučio sezono virpesiams. Tačiau nepaisant įžemintos Jaučio energijos, šių metų Tauro sezonas gali mus užvesti kelioms kilpoms: patirsime kosminį poslinkį atgal, kai Merkurijus didžiąją Žemės ženklo sezono dalį atsitrauks į Taurą, o tai taip pat sutampa su chaotiškų užtemimų rinkiniu. . Perskaitykite astrologų informaciją apie tai, ko apskritai tikėtis iš Jaučio sezono 2023 m., taip pat apie tai, kaip kiekvienas zodiako ženklas gali tikėtis, kad šiais metais jausis tvirta jaučio energija.

Kada yra Jaučio sezonas?

Jaučio sezonas prasideda, kai saulė pereina į Jautis balandžio 20 d., ir tęsiasi iki gegužės 20 d., po kurio saulė pereina į Dvynius. Kadangi Jautis yra užsispyręs fiksuotas ženklas, šis laikotarpis atneša įnirtingo planavimo ir ryžto kartu su dėkingumu už grožį ir patirtį, kurią gali pasiūlyti gyvenimas. Tai sezonas, kuriam būdingas „šis jausmas, kad kiekvienas orientuojasi į praktiškumą ir jausmingumą“, sako astrologė Stephanie Gailing, knygos autorė. Išsamus gyvenimo prie mėnulio vadovas.

Bendra 2023 m. Jaučio sezono nuotaika ir energija

Veneros, su meile ir grožiu siejamos planetos, valdomas Jautis yra apie lėtą, stabilų kopimą, kad pasiektų savo tikslus. Nors Avinas labiau linkęs į aistras įsibėgėti, o Jautis su pasimėgavimu sieks to, ko nori, bet taip pat sustos, kad apsvarstytų geriausią būdą pasiekti sėkmę per ilgą laiką. „Jautis gali išgyventi bet kokią audrą, nes turi savo akis į tikslą“, – sako astrologė Alexandria Lettman. Ir mes galime tikėtis pajusti tą ryžtingą energiją šį Jaučio sezoną, ypač dėl to, kad lėtas Merkurijaus judėjimas atgal gali priversti mus ištverti per bendravimo spūstį.

Tačiau tuo pat metu Jautis taip pat yra Žemės ženklas, kuris, viena vertus, suteikia jam praktišką ir pagrįstą atmosferą, o kita vertus, dera su valdančiosios planetos Veneros įtaka, kad suteiktų jai jausmingą pusę. „Jaučiai labai orientuojasi per savo pojūčius ir taip jie patiria ir juda per pasaulį, – sako Gailing, – nesvarbu, ar tai būtų skonis, kvapas, lytėjimas, regėjimas ar garsas. Savo ruožtu jums būtų protinga šį sezoną pasinerti į savo pojūčius ir įsijausti į natūralų pavasario grožį.

Tai, kad Jautis gali ir sunkiai dirbti, ir sunkiai žaisti (dažnai po sunkios darbo dienos su įmantria laiminga valanda arba vakarienės rezervacija), taip pat reiškia, kad šis sezonas yra metas rasti pusiausvyrą tarp praktiškumo ir nuolaidžiavimo. Kalbant apie tai, Jautis myli prabanga, grožis ir romantika, o visa tai, kas išdėstyta pirmiau, gali būti reikšminga per kitą mėnesį.

Pagrindiniai tranzitai, turintys įtakos kiekvienam zodiako ženklui 2023 m. Jaučio sezono metu

Planetų judesiai

Keletas svarbių planetų tranzitų gali suteikti šiam Jaučio sezonui sudėtingų pranašumų kiekvienam zodiako ženklui – būtent Merkurijaus retrogradinis Tauro ženklas, kuris trunka nuo balandžio 21 d. iki gegužės 14 d. (dar žinomas kaip beveik visas sezonas).

Kadangi Merkurijus yra bendravimo planeta, jo retrogradai padidina nesusipratimų ir nesusikalbėjimo tikimybę; Štai kodėl labai svarbu per kelias ateinančias savaites judėti atsargiai ir vengti priimti skubotus ar naujus sprendimus. Kartu su atidaus ir dėmesingo Jaučio prigimtimi šis tranzitas gali priversti sezoną jaustis dar lėčiau nei įprastai, sako Lettmanas. „Gyvsidabrio retrogradai jau sulėtina mūsų mąstymo procesus, bet Jaučio sezono metu atrodome, kad esame ypač atsargūs. Atėjo laikas peržiūrėti, iš naujo įvertinti, iš naujo įsivaizduoti ir apskritai grįžti prie praeities sprendimų, kad pamatytumėte, ką gali prireikti peržiūrėti.

„Gyvsidabrio retrogradai jau sulėtina mūsų mąstymo procesus, bet Jaučio sezono metu atrodome, kad esame ypač atsargūs. -Alexandria Lettman, astrologė

Šią atspindinčią energiją dar labiau pagilina kitas svarbus tranzitas: nors kovo mėnesį Plutonas persikėlė į Vandenį, nuo gegužės 1 d. iki spalio 10 d. jis grįžta atgal ir vėl pereina į užduočių vykdytoją Ožiaragį. Plutonas yra labai susijęs su atgimimu ir atsinaujinimu, todėl, ypač kai jis grįžta atgal, transformuojanti planeta suteikia mums galimybę pagalvoti, kas veikia mūsų gyvenime, o kas ne – ir kaip galėtume atsisakyti mažiau palankių dalykų. Lettmano teigimu, kad būtų vietos kažkam naujam.

Teigiamas dalykas yra tai, kad Jaučio valdovė Venera gegužės 7 d. taip pat pereina prie Vėžio puoselėjimo ir priežiūros ir išliks ten visą likusį Jaučio sezoną. „Ši energija yra susijusi su kitų puoselėjimu ir noru, kad mumis rūpintųsi ir apsaugotų mainais, todėl natūralu, kad visi jausimės jautresni ir sentimentalesni“, – sako Lettman.

Sezonui artėjant į pabaigą, gausus Jupiteris į Taurą įžengia gegužės 16 d., pradėdamas tam tikrą metų dalį, per kurią ypač Taureanai gali tikėtis sėkmės. Kalbant plačiau, Jupiteris Jautyje yra susijęs su materialinės ir finansinės naudos demonstravimu. Taigi, jums būtų protinga dabar pradėti galvoti apie bet kokius naujus piniginius tikslus, kuriuos galbūt norėsite pasiekti, kad galėtumėte jų siekti su tyčia… tai yra, kai Merkurijus baigs savo retrogradą gegužės 14 d., o Jupiteris pasieks savo tikslą. persikelia gegužės 16 d.

Tiesą sakant, šis gegužės pabaigos laikas yra ypač pritaikytas veiksmams, kai Marsas, motyvacijos ir energijos planeta, gegužės 19 d. įžengia į ugningą Liūtą. Drąsi, aistringa Liūto energija gali paskatinti jus žengti liūtiškai šuolį link savo tikslų, sako Letmanas. „Tai tarsi drąsos antplūdis Tauro sezono pabaigoje“, – sako Lettmanas. „Atrodo, kad protas turėjo atsigauti, kad galėtume fiziškai pasiruošti šuoliui ir tiesiog imtis reikalų. Tačiau Marsas Liūte yra gana galingas derinys, todėl kai kuriuos žmones jis gali sujaudinti, ypač jei jie jaučia, kad jų pasiekimai nėra tinkamai pripažįstami ar vertinami.

Mėnulio tranzitai

Mėnulio judėjimas suteikia dar vieną dimensiją nenuspėjamiems Merkurijaus retrogradiniams virpesiams. Visų pirma, Saulės ir Mėnulio užtemimų rinkinys paveiks kiekvieną zodiako ženklą Tauro sezono metu 2023 m.; pirmasis įvyksta Avine balandžio 19 d. (prieš pat saulei pasislenkant į Jautis), o antrasis, intensyviame Skorpione, gegužės 5 d. Užtemimai yra permainų laikai, o Gailingas sako, kad laikotarpis tarp šių dviejų užtemimų gali jaustis įtemptas ir emocingas. „Jaučiama, kad žemė po kojomis slenka, bet mes dar nežinome, kur einame“, – sako ji.

„Išsaugokite šiek tiek paslapties ir magijos ir šiuo metu nesiveržkite į priekį per greitai, nes užtemimai laikui bėgant viską atskleis“. – Stephanie Gailing, astrologė

Svarbu atsiminti, kad tam tikras netikrumas šiuo metu yra gerai; Mes neturime išsiaiškinti visų detalių, sako Gailing. Ji pataria atsispirti bet kokiam norui susikoncentruoti į rezultatus ir likti atviram tam, kas gali pasirodyti. „Išsaugokite šiek tiek paslapties ir magijos ir neskubėkite per greitai, nes užtemimai laikui bėgant viską atskleis“, – sako Gailing. „Šis laikotarpis skirtas pamatyti, kas atsitiks, o tada grįžti prie dalykų ir, jei reikia, iš naujo įvertinti.”

Gegužės 19 d., prieš pat jaučio sezono pabaigą, jaunatis Jaučio ženkle suteikia mums palengvėjimo atodūsį ir galimybę atsinaujinti, sako Lettman. Jei naudojote priverstinį kosminį Merkurijaus retrogradinio sulėtėjimą, kad peržiūrėtumėte ir iš naujo įvertintumėte, jaunaties atėjimas žymi laiką imtis veiksmų pagal tai, ką išmokote, ir atitinkamai įgyvendinti naujus planus.

Kuris…