Jūsų draugystės stiprybė, pagrįsta jūsų zodiako ženklu

Jei slinksite per telefoną, kai nuspręsite, kaip praleisti dieną, galite pastebėti, kad užvesite pelės žymeklį virš tam tikrų draugų vardų, priklausomai nuo to, kokia veikla užsiimate. Kai esate nusiteikę vėsiam filmų vakarui, žinote, kad paskambinkite draugui, kuris norės paskalų ir užsisakyti maisto išsinešimui. Jei kiekvieną savaitę lankyti jogos pamokas yra vienas iš jūsų tikslų, žinokite, kad pasikvieskite drausmingą draugą, kuris pasirūpins, kad pasieksite savo kilimėlį. Jūs taip pat tikrai žinote, kam skambinti, kai esate taip liūdnas, kad negalite mąstyti tiesiai ir jums reikia verkti. Atsižvelgdami į savo asmenybę, mes visi įnešame į savo draugystes skirtingas stipriąsias puses. Vienas iš būdų pasigilinti į tai, kokia gali būti jūsų draugystės stiprybė, yra pažvelgti į savo zodiako ženklo bruožus.

Per savo zodiako saulės ženklus galime daug sužinoti apie save, įskaitant tai, kaip su kiekvienu ženklu susiję bruožai atspindi mūsų asmenybę. Šiuos bruožus informuoja visi elementai, nustatantys, koks yra kiekvienas zodiako ženklas, įskaitant kiekvieno ženklo elementą, modalumą ir valdžią planetą. Visi šie veiksniai lemia, kaip kiekvienas ženklas juda ir sąveikauja su juos supančiu pasauliu. Stephanie Gailing, astrologė ir autorė Astrologija: „In Focus Workbook“: vadovas, kaip suprasti save per saulę, mėnulį ir žvaigždessakoma, kad visi šie komponentai padeda įvertinti „kas [each zodiac sign is]kaip jie mato pasaulį ir ko nori iš gyvenimo, įskaitant tai, ką jie įneša į savo draugystę.

„PSO [each zodiac sign is]kaip jie mato pasaulį ir ko jie nori iš gyvenimo, apima tai, ką jie atneša į savo draugystę.” – Stephanie Gailing, astrologė ir autorė

Nustačius šiuos bruožus, gaunamas išsamesnis kiekvieno zodiako ženklo asmenybės vaizdas, kurį vėliau galima panaudoti ieškant jų draugystės stiprybės. Yra daug būdų, kaip būti geru draugu, ir kiekvienas ženklas atneša kažką kito, kas padeda jiems užmegzti ir išlaikyti tvirtus platoniškus ryšius. Skaitykite toliau, kad gautumėte įžvalgų apie kiekvieno zodiako ženklo draugystės stiprybę iš Gailing, astrologės Seleste Brooks ir Maria Sofia Marmanides, astrologės ir knygos autorės. Taro žurnalas „Viena korta“: 150 vienos kortos taro išminties raginimų.

Anot astrologų, stiprybės, kurią kiekvienas zodiako ženklas suteikia jų draugystei

Avinas: tiesmukiškumas

Avino zodiako ženklo simbolis, panašus į aviną.Kadangi jūsų valdančioji planeta yra Marsas, Avinas, esate žinomas dėl savo atkaklios ir ugningos energijos. Dėl to jūsų tiesmukiškumas leidžia jums bendrauti itin aiškiai. Anot Marmanido, jūsų draugai gali tikėtis, kad pasakysite taip, kaip yra, nes niekada neužtemdote savo prasmės, bet jūs pjaustote actą su medumi, todėl jūsų bukumas yra susietas su humoru. „Tu esi toks draugas, kuris pristatys [your] požiūrio tašką su pokštu ar dėmių apsimetinėjimu ir pabandykite padaryti [your friends] pamatyti juokingą pusę [their] situacija“, – sako Marmanidas.

Jūsų tiesmukiškumas apima jūsų konfliktų sprendimą, Avinai, nes Marmanidas sako, kad jūsų draugams niekada nekils klausimų, kaip jūs iš tikrųjų jaučiatės. Galbūt esate atviras, bet nesate žiaurus, o jūsų polinkis nelaikyti pykčio reiškia, kad pranešite draugams, kai iškils problemų, ir galėsite judėti toliau, kai jos bus išspręstos.

Jautis: patikimumas

Avino zodiako ženklo simbolis, panašus į aviną.Jautis, dėl savo žemės ženklo elemento puikiai paliečiate visus penkis pojūčius, todėl žinote, kaip gerai leisti laiką. Tai puiki savybė, kurią gali turėti draugas, tačiau Gailingas sako, kad jūsų pagrindinė stiprybė kyla iš kitos žemės elemento jums suteikiamos savybės – patikimumo. Ši kokybė leidžia pasirodyti draugams, kai jiems tavęs reikia. “[You] yra labai tvirti ir patikimi, todėl jei kam reikia praktinio patarimo, jis kreiptųsi į Jautis“, – sako ji.

Dvyniai: smalsumas

Avino zodiako ženklo simbolis, panašus į aviną.Dvyniai, esate plepus ir greitas, todėl jums kyla riaušės pokalbiui. Jūsų gyvumas, valdomas Merkurijaus, bendravimo planetos, nuramina kitus ir verčia juos bendrauti su jumis. Būtent šis natūralus smalsumas ir noras sužinoti apie kitus pokalbių metu yra pagrindinė jūsų draugystės stiprybė, sako Gailing. “[Geminis] gali užduoti jums klausimų apie save, o tai daugeliui žmonių yra tikrai malonu, ir jie visada smalsūs ir domisi“, – sako ji.

Vėžys: rūpinimasis

Avino zodiako ženklo simbolis, panašus į aviną.Jūsų vandens stichija reiškia, kad esate giliai susijęs su savo jausmais, Vėžiu, todėl turite puikų sugebėjimą perduoti tą rūpestį kitiems. Brookso teigimu, niekas nesuteikia jums didesnio pasitenkinimo, kaip rūpinimasis tais, kuriuos mylite, nes esate labai globojantis. „Vėžio energija yra labai rūpestinga ir intuityvi, todėl jei jums reikia iš širdies į širdį ar apkabinimo, [they] tikrai gali padėti jaustis geriau“, – sako ji.

Nesvarbu, ar apsikabinsite, kai to reikia draugui, ar suteikite jaukią ir saugią erdvę, kad prireikus sukluptumėte, padarysite viską, kad draugai jaustųsi mylimi ir saugūs – kad žmonės jaustųsi kaip namie, kad ir kur jie būtų. gali būti, tai stiprybė, kurią suteikiate savo draugystei. „Jei jaučiatės emocionalūs, Vėžio draugas yra tikrai šilta vieta kristi“, – sako Brooksas.

Liūtas: smagu

Avino zodiako ženklo simbolis, panašus į aviną.Liūte, valdomas saulės, tu turi natūralų gebėjimą patraukti dėmesį ir jį išlaikyti. Jūsų ugnies elementas suteikia šio dinamiškumo ir prisideda prie to, ką Brooksas sako, yra jūsų draugystės stiprybė – jūsų gebėjimas palengvinti gerą laiką. “[Leos] gali pritraukti dėmesį ir pritraukti žmones, todėl jie suteikia šio linksmumo ir dinamiškumo“, – sako Brooks. Jūsų nepaliaujama ištikimybė tiems, kuriuos mylite, taip pat yra premija, – sako ji.

Mergelė: aiškumas

Avino zodiako ženklo simbolis, panašus į aviną.Mergele, žinoma, kad esate kruopšti ir organizuota, o jūsų žemės ženklo statusas suteikia jums aukštą jautrumo ir pusiausvyros lygį. Tavo dovaną būti aiškesniam tavo pastangose ​​nesunkiai perteikiame kitiems, kai Merkurijus yra tavo planetos valdovas, todėl Gailingas sako, kad tavo draugystės stiprybė yra tavo aiškumas. Galite pritaikyti šį dėmesį ir aiškumą, kad būtumėte patikimas ir tikrovės patikrinimas draugams, nesvarbu, ar jis pats priima sprendimus, jaučiasi nusiminęs ar net abejoja savimi. „Mergelės tikrai gali padėti sakydamos: „Pažiūrėkime, kas čia iš tikrųjų vyksta“, – sako ji. Jei draugas nusiminęs ar pasimetęs,[a Virgo] gali padėti jiems pagrįsti ir pasakyti: „Pažvelkite į tai, ką pasiekėte, arba į tą gerą dalyką savo gyvenime, kurį turite“, – sako Gailing.

Svarstyklės

Avino zodiako ženklo simbolis, panašus į aviną.Svarstyklės, visose pastangose ​​siekiate pusiausvyros. Jūs labai vertinate sąžiningumą, o jūsų oro ženklo elementas daro jus objektyviu mąstytoju, kuris yra atviras išgirsti daugybę perspektyvų – juk kartais esate vadinamas zodiako diplomatu. Dėl šių priežasčių Marmanidas sako, kad jūsų atvirumas yra jūsų draugystės stiprioji pusė. Jūsų noras, kad žmonės sutartų, daro [you] atviras ir nelinkęs smerkti ar dogmatiškas“, – sako Marmanidas.[Libras] mėgsta matyti visas situacijos puses, jie puikiai sekasi kompromisams ir konfliktams tarpininkauti bei turi didelę širdį.

Skorpionas: lojalumas

Avino zodiako ženklo simbolis, panašus į aviną.

Skorpione nelengvai atiduodi savo meilę ir prieraišumą, bet kai atiduodi, atiduodi visą savo širdį. Emocinis vandens ženklas, kurį valdo tolimas Plutonas, jūsų gebėjimas jausti viską ir iškelti tas emocijas į paviršių apima meilę, kurią jaučiate savo draugams. Sakykime, Gailingas, Bruksas ir Marmanidas, jūsų nepajudinama ištikimybė daro jus tokiu puikiu draugu – kai kas nors užsitarnauja jūsų pasitikėjimą ir meilę, jūs važiuojate arba mirštate. „Jei tavo draugas Skorpionas tau atsidavęs, jis eis į žemės pakraščius kovoti už tave“, – sako Gailing. „Jei nori, kad kas nors padėtų palaidoti kūną, tu nori…