Ką Saulės užtemimas Avine reiškia jūsų ženklui

Watvyksta į užtemimų sezoną, kai likimas ir likimas užvaldys kosmosą. Balandžio 20 d., 12.12 val. EDT, mus pasitinka su jaunaties saulės užtemimu Avine. Tai antrasis metų jaunatis Avine, o pirmasis įvyksta kovo 21 d. (paprastai būna tik vienas per metus), todėl grįžtame prie ketinimų ir pokalbių, kurie vyko maždaug prieš mėnesį tą pirmąją jaunatį.

Šis saulės užtemimas Avine taip pat žymi visiškai naują užtemimo ciklą Avino ir Svarstyklių ašyje. Nuo 2021 m. lapkričio mėn. Jaučio-Skorpiono ašyje vyksta užtemimai. Dėl šio poslinkio mūsų gimimo diagramos srityse, kurias užima Avinas ir Svarstyklės, atsiras lemtingos pabaigos ir pradžios. Paskutinį kartą užtemimus Avino-Svarstyklių ašyje patyrėme nuo 2004 m. gruodžio iki 2006 m. birželio mėn. Prisiminkite, kas tada vyko jūsų gyvenime, nes panašios temos gali iškilti ir dabar.

Saulės užtemimas Avine yra ne kas kita, o tylus. Avinas – pirmasis zodiako ženklas, iniciatorius, kupinas aistros ir drąsos. Saulės užtemimai sutampa su lemtingomis, naujomis mūsų gyvenimo pradžia, tačiau norėdami sukurti kažką naujo, turime turėti vietos ir energijos. Taigi, mes taip pat galime patirti tam tikrą pabaigą, kad sukurtume tą erdvę.

Saulės užtemimas Avine yra ne kas kita, o tylus. Avinas – pirmasis zodiako ženklas, iniciatorius, kupinas aistros ir drąsos.

Šis užtemimas vyksta 29 laipsnių kampu – paskutiniu Avino laipsniu prieš perkeliant ženklus į Jautį. Astrologijoje 29-asis laipsnis yra žinomas kaip anaretinis laipsnis ir dažnai gali jaustis kaip krizės taškas. Tai gali pridėti intensyvumo sluoksnį po šiuo užtemimu.

Dramatišką šio užtemimo toną sustiprina Plutonas – mirties, galios, apsivalymo, transformacijos ir atgimimo planeta, kuri sudaro įtemptą saulės ir mėnulio kvadratą. Įtampa ar kovos dėl valdžios, tvyrojusios kai kuriuose artimiausiuose mūsų ryšiuose, gali atskleisti save arba jas reikės kaip nors spręsti. Ši saulė ir mėnulis Avine bus įsitaisę šalia Jupiterio, taip pat ir Avine, perdėdama bet kokius jausmus, kylančius po šiuo tamsesniu dangumi.

Taip pat svarbu pažvelgti į planetą, kuri Saulės užtemimo metu yra „atsakinga“ už saulę ir mėnulį, o šiuo atveju tai yra Marsas Vėžyje – vieta, kuri kartais gali susidoroti su tvirtinimu ir tiesiogine išraiška. Užtemimo metu Marsas Vėžyje juda įtempto pokalbio su Chironu, sužeistuoju gydytoju, link, sukeldamas ir apšviesdamas kai kurias mūsų esmines žaizdas ir skausmą. Po šio užtemimo gali kilti galingų jausmų, ypač susijusių su mūsų artimiausiais santykiais, ir prašyti mūsų apmąstyti savo šešėlius. Avino-Svarstyklių ašis atspindi santykius ir gali kelti klausimų, ar jūsų poreikiai tenkinami per artimiausius ryšius. Ar teikiate pirmenybę savo asmeniniams norams ir ambicijoms?

Kad ir kas būtų apšviesta, tai taip pat gali pasiūlyti gydymo kelią, bet pirmiausia turime susimąstyti. Merkurijaus stotys atsigręžia į Jautį balandžio 21 d., todėl tai yra svarbus metas suvokti, kas jūsų laukia, bet taip pat išplėsti sau dovaną sustabdyti, tobulinti ir apmąstyti. Dabar ne laikas imtis veiksmų, nepaisant visos ore tvyrančios Avino energijos. Jūs nusipelnėte apdoroti, iš naujo sukalibruoti ir pailsėti prieš įkraunant. Daugiau atsakymų atsiskleis savo laiku.

Norėdami geriau suprasti, kaip ši emocinė energija jus paveiks, skaitykite apie savo saulę, mėnulį ir kylančius ženklus. Tada pasiimkite unikalią savigarbos praktiką, kuri padės jums šiek tiek lengviau pereiti per šį pasaulį.

Ką Saulės užtemimas Avine turi jūsų ženklui

Avinas

Jaunas mėnulis, naujas tu, Avinas! Saulės užtemimas yra jūsų ženkle ir apšviečia jūsų pirmuosius tapatybės, saviraiškos ir asmeninių ambicijų namus. Likimo pradžia gali įvykti dėl to, kaip jūs pasirodysite ir tapatintis pasaulyje. Keičiate karjerą ar ruošiatės dramatiškiems pertvarkymams? Kyla noras save išreikšti labiau suderintu būdu. Projektai, norai ir tikslai, apie kuriuos svajojate maždaug šiuo metu, gali jaustis lemti. Taip pat galite patirti dramatiškų artimų santykių pokyčių ir jaustis pasiruošę tvirtinti save nauju būdu. Šis saulės užtemimas primena, kad nusipelnėte užimti erdvę ir siekti savo širdies troškimų.

Jūsų jauno mėnulio savęs priežiūros praktika: Praktikuokite darbą su veidrodžiu. Sėdėkite prieš veidrodį tris kartus per dieną ir vieną minutę praktikuokite teigiamus teiginius apie save. Sutelkite dėmesį į teiginius, kurie reikalauja energijos, kurią norite įkūnyti.

Jautis

Jaučiai, jūs pasiekėte savo pasąmonę. Jaunatvinis Saulės užtemimas Avine juda per jūsų 12-ąjį uždarymo, gydymo, dvasingumo ir savęs nugalėjimo namą. Tai neįtikėtinai aktyvus metas, kai jūsų prabudusiame gyvenime ir sapnuose atsiranda psichinių pranešimų ir simbolių, todėl atkreipkite dėmesį. Taip pat galite patirti pažadinimo skambutį dėl savo kasdienės rutinos ir poilsio poreikio. Vienatvė šiuo metu gali neįtikėtinai pasikrauti. Galite geriau suvokti bet kokius ribojančius įsitikinimus ar įpročius, kuriuos taip pat esate pasirengę paleisti.

Jūsų jauno mėnulio savęs priežiūros praktika: Jei galite tai padaryti, skirkite asmeninę dieną. Jūsų kūnui, protui ir dvasiai gali prireikti papildomo poilsio. Jei negalite skirti asmeninės dienos, pasakykite „ne“ būsimiems planams. Išskirkite dieną ar langą poilsiui ir atsitraukite, kai galėsite pasikrauti.

Dvyniai

Jūsų tinklas ir pasiekiamumas plečiasi, Dvyniai. Saulės užtemimas Avine suaktyvina jūsų 11-ąjį bendruomenės, draugystės namą ir jūsų diagramos sektorių, kuris valdo jūsų ateities viltis ir svajones. Nauji žmonės, kurie dabar įžengs į jūsų gyvenimą, gali paskatinti ilgalaikę draugystę. Žmonės jūsų tinkle gali jus sujungti su žmogumi, kuris galėtų padėti įgyvendinti kai kurias jūsų svajones. Taip pat galite pajusti įkvėpimą siekti naujos idėjos. Per ateinančius 18 mėnesių savo socialiniame rate patirsite didžiulius pokyčius, todėl pirmenybę teikite autentiškiems ryšiams, kurie jus nušviečia.

Jūsų jauno mėnulio savęs priežiūros praktika: Skirkite laiko apmąstyti, kurioms grupėms priklausote. Ar jie jaučiasi suderinti ir patenkinti? Ar yra kokia nors kita organizacija ar savanoriškas darbas, dėl kurio jaučiate pašaukimą? Susisiekite su kitomis bendruomenėmis, kurios turi panašių interesų.

Vėžys

Pagrindiniai pasiekimai artėja, Vėžiu. Saulės užtemimas Avinuose patenka į jūsų 10-ąjį karjeros, ambicijų ir visuomenės reputacijos namą. Jūsų socialinė padėtis gali padidėti per ateinančius 18 mėnesių. Jūs tam tikru reikšmingu būdu pritraukiate kitų dėmesį ir pagarbą. Taip pat galite pradėti naują vaidmenį ar didelį savo karjeros projektą. Taip pat gali atsiskleisti pagrindiniai gyvenimo etapai, tokie kaip santuoka, šeimos pagausėjimas ar persikėlimas. Šis saulės užtemimas prašo išdrįsti svajoti.

Jūsų jauno mėnulio savęs priežiūros praktika: Užsiimkite kasdiene dėkingumo praktika. Žinoma, yra daugiau, ko tikitės pasiekti, bet sunku, kai negalite pasinerti į dabartinę akimirką ir atpažinti, kiek toli nuėjote.

Liūtas

Tavo pasaulis auga, Liūte, ir tu pasiruošęs naujiems nuotykiams. Saulės užtemimas Avine suaktyvina jūsų devintąjį plėtros, kelionių, dvasingumo, leidybos ir perspektyvos namą. Galbūt planuojate kelionę, kuri gali pakeisti jūsų gyvenimą, arba įsitraukite į gyvenimą keičiantį pokalbį.

Šiandien vykstančios diskusijos ir naujienos gali jaustis lemtingos. Taip pat galite būti pasirengę pasidalinti savo patirtimi su pasauliu per transliacijas,…