Kaip padaryti, kad bronzantas atrodytų natūraliai, remiantis Pro MUA

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Dabar, kai saulė šviečia pusiau reguliariai, mano veidas yra toks meldimas dėl įdegio. Ir kadangi aš dar neįvaldžiau savaiminio įdegio meno – ir tikrai nerizikuoju saulės žalos, darydamas tai senamadiškai – tikiuosi, kad mano bronzantas atliks didžiąją dalį sunkaus pakėlimo. kalbama apie vasarišką spindesį. Tačiau kai taip ilgai negaunate saulės spindulių, jūsų bronzantas gali akimirksniu pavirsti nuo saulės nubučiuoto iki oompa loompa, jei nesate atsargūs. Norėdami sužinoti, kaip padaryti, kad bronzantas atrodytų kuo natūralesnis, ir pasiekti tą „šviežią iš paplūdimio“ išvaizdą, nereikia eiti į faktinis paplūdimyje pasinaudojau profesionaliais makiažo meistrais, kad gautų jų ekspertų patarimų, ir netgi suapvalinau jų bronzines priemones, kad būtų lengviau apsipirkti.

Šiame straipsnyje

Pradėkite nuo nušveisto, sudrėkinto veido

„Norite atrodyti taip, lyg tai sklinda iš vidaus, o ne taip, kaip ką nors užsitepėte ant veido“, – sako Yacine Diallo, Paryžiaus makiažo meistrė, palietusi Ashley Graham, Sadie Sink ir Hailey Bieber veidus. Ir ji labai teisi – aš noriu spinduliuoti bronzinis švytėjimas po Tulumo, o tai reiškia, kad ant mano odos užtepti dėmėti tiesiog netiks. „Gerai nušveista ir sudrėkinta oda yra gera pradžia sklandžiam naudojimui“, – tęsia ji. Lygus ir hidratuotas pagrindas padeda apsaugoti bronzantą nuo prilipimo prie sausų dėmių ir tekstūros (kurie yra visiškai normalūs, BTW), kad suteiktumėte nepastebimai bronzinę spalvą.

Naudokite lengvą ranką

Kad nepersistengtumėte, o tai gali nutikti, jei jūsų natūraliai odai ypač trūksta saulės spindulių, Diallo rekomenduoja naudoti bronzinį kremą. „Pamažu stiprinti intensyvumą taip pat yra geras patarimas“, – sako ji. „Visada lengviau pridėti produktą, nei jį pašalinti.” Lėtai kaupdami bronzą neleisite užtepti per daug iš karto, tada įnirtingai bandysite ją sumaišyti prieš visiškai atsisakydami, ir taip, aš kalbu iš asmeninės patirties.

Formulė yra svarbi

Priešingai nei tiki TikTok tendencijos, nėra nė vieno šventojo gralio bronzerio, kuris nepriekaištingai veiktų visiems. Taigi, kaip pasiekti natūraliausią bronzanto naudojimą, labai priklausys nuo formulės tekstūros ir nuo to, kaip ji atitinka jūsų odos tipą. „Renkantis tinkamą bronzanto formulę visada reikia atsižvelgti į savo odos tipą“, – sako Majamyje gyvenanti makiažo meistrė Carolina Banegas. „Jei turite sausą odą, atsisakyčiau sunkios pudros ir rinkčiausi minkštinančią kremo bronzos formulę. Jei esate riebesnės pusės, bet norite eksperimentuoti su kremais, galite ieškoti kremo formulės, kuri išdžiūsta ir tampa labiau debesuota, matinė. Į jos rekomendacijas susipažinsime vėliau.

Tepkite ten, kur natūraliai patektų saulė

Nėra jokių griežtų taisyklių, susijusių su bronzatoriaus uždėjimu (ar apskritai su makiažu, kaip priminimą), todėl Diallo rekomenduoja švelniai nuvalyti bronzato dulkes ant viso veido, „tačiau atminkite, kad norite nupieškite ir kontūruokite savo veidą su spalvos atspalviu ir suteikite jam skaisčio švytėjimo, nebūtinai „atrodykite įdegę“, – sako ji. Ji priduria, kad bronzato tepimas tose vietose, kur saulė natūraliai patektų į veidą, pavyzdžiui, kaktą, yra puiki vieta pradėti, tada pamažu galėsite nusileisti smilkinius, skruostus ir smakrą. Banegasas sutinka, sakydamas, kad bronzos tepimas skaičiumi „3“ ant veido šonų, kurie prasideda šiek tiek virš smilkinių ir pereina į skruostikaulius bei žandikaulio liniją, yra puikus būdas pataikyti į visas reikiamas vietas. Būtinai naudokite didelis purus šepetėlis, kuris išsklaidys produktą ir padės išvengti dryžių.

Nepamirškite savo kaklo, smakro ir ausų!

Žandikaulio linijos likimo linija pašalins vėją iš natūraliai bronzuotų burių, todėl Diallo sako, kad turėtumėte nusileisti bronzantą ant kaklo (ir tada šiek tiek), kad apdaila būtų kuo sklandžiau ir natūralesnė. „Man patinka šiek tiek pridėti po smakru, nes tai vieta, kuri paprastai nėra daug saulės spinduliuojama ir yra šviesesnė, palyginti su likusia veido dalimi“, – priduria ji. „Tada su tuo, kas liko ant šepetėlio, šiek tiek uždėkite ant ausų, kad įsitikintumėte, jog jūsų spindesys yra tolygus bronziniu būdu.

9 MUA patvirtinti bronzantai, kurie suteikia jums natūraliai bronzinę išvaizdą be jokių pastangų

Rose Inc.  bronzeris natūraliai išvaizdai baltame fone

„Rose Inc.“, „Solar Infusion Moisturizing Cream Bronzer“ – 29,00 USD

Iš pradžių 36 USD, dabar 29 USD

„Man patinka kremo iki pudros tekstūra ir šilkinis sklandus, švelnus odos akcentas“, – sako Diallo iš Rose Inc. Solar Infusion Bronzer. „Tai labai atspari gedimams programa.” Išlyginamoji formulė lengvai sulieja poras ir tekstūrą – joje netgi yra kokybiškų odos priežiūros ingredientų, tokių kaip skvalanas, skirtas lengvai drėkinti, ir vitaminai C ir E, kad sustiprintų antioksidacinį poveikį.

Jones Road bronzeris dulkėtoje rožėje, natūralaus bronzinio atspalvio

Jones Road, „The Bronzer“ – 35,00 USD

Banegasas sako, kad bronzinis kremas, kuris yra švarus ir kurį galima sukurti, yra labai svarbus norint pasiekti natūralią išvaizdą, o Jones Road bronzeris yra būtent toks. Tai viena šilkiausių, smulkiausiai sumaltų pudrų, kokias esu išbandžiusi, suteikianti jums natūraliai bronzinę išvaizdą, kurios neįmanoma sujaukti. Jis yra septynių šaltų ir šiltų atspalvių ir yra sukurtas dirbti su įvairiais odos tonais ir tipais („dulkėtos rožės“ atspalvis puikiai tinka šviesiai odai, anot kito W+G rašytojo), todėl jūs privalote raskite tobulą atspalvio atitikmenį. Be to, turi virš 800 atsiliepimus ir 5 žvaigždučių įvertinimą.

bokštas 28 bronzino bronzeris natūraliai išvaizdai baltame fone

Tower 28, Bronzino Illuminating Cream Bronzer – 20,00 USD

Diallo prisiekia Tower 28 Bronzino dėl švelnios tekstūros ir subtilaus blizgesio, suteikiančio odai spindinčio, vasarai paruošto švytėjimo. Kaip ir visi „Tower 28“ produktai, „Bronzino“ buvo sukurtas atsižvelgiant į jautrią odą ir jame yra švelnių, odą maitinančių ingredientų, tokių kaip mango sviestas (dėl tos sviestinės, maišomos tekstūros) ir žaliosios arbatos (dėl odą raminančių, antioksidacinių savybių). Jis turi šiek tiek blizgančią apdailą, todėl puikiai tinka paryškinimui ir gali būti perbraukiamas ant dangtelių, kad būtų bronzinis blizgesys.

chanel les beiges bronzeris baltame fone

„Chanel“, „Les Beiges Healthy Glow“ bronzinis kremas – 50,00 USD

„Tai klasika, kuri neseniai buvo pakeista ir dabar yra gilesnių atspalvių“, – sako Diallo iš geriausiai parduodamo „Chanel“ bronzerio. Unikali kremo ir gelio formulė slysta ant odos su minimaliomis pastangomis (neužkemša porų ir nesukeldama įtrūkimų), suteikdama jums natūralų bronzinį spindesį be jokio pastebimo blizgesio. Tačiau reikia pažymėti, kad atnaujintoje formulėje yra kokosų aliejaus, todėl venkite jo, jei esate jautrus ingredientui.

naudingas hoola bronzeris, natūraliai atrodantis bronzeris, baltame fone

Nauda, ​​Hoola Bronzer – 28,00 USD

Iš pradžių 35 USD, dabar 28 USD

Senas, bet geras dalykas, yra priežastis, kodėl MUA, kaip Yacine, vis grįžta į Benefit Hoola Bronzer. Matinė formulė yra pigmentuota, bet ne per daug, o ypač švelni tekstūra, kuri nesukelia jokių problemų. Ir dabar jis yra keturių universalių atspalvių, todėl kiekvienas gali pasinaudoti jo labai geidžiama formule. Negana to, atspalviai turi kiek neutralesnį atspalvį, todėl jie…