Kas yra CrossFit „Murph“ treniruotė?

MDauguma žmonių ateinančias kelias dienas praleis kelis kartus išmesdami alaus ir kepdami mėsainius. Tačiau „CrossFit“ bendruomenei „Memorial Day Weekend“ svarbiausias dalykas yra ne automatinio atsakymo ne biure nustatymas jūsų darbo el. paštu; tai užbaigia Murph Challenge.

„Murph Challenge“ buvo sukurtas 2014 m., siekiant pagerbti leitenantą Michaelą P. Murphy, karinio jūrų laivyno SEAL ir apdovanotą Garbės medaliu už išskirtinius narsumo veiksmus per karą Afganistane. Leitenantas Murphy buvo nužudytas 2005 m., tačiau jo palikimas gyvuoja per Murph Challenge, per kurį buvo surinkta daugiau nei 2 mln. Kasmetinis iššūkis – tai būdas prisiminti visus žuvusius veteranus; būtent tai, apie ką iš tikrųjų skirta Atminimo diena, kai susiburia kaip tinkama komanda.

„Murph“ yra daugiau nei tik treniruotė, tai tradicija, padedanti mus pastūmėti, pažeminti ir skirti šiek tiek skausmo bei prakaito pagerbti žmogų, kuris atidavė viską, ką turėjo“, – aiškina fondas.

Kaip užbaigti CrossFit Murph Challenge

Taigi, ką tiksliai apima iššūkis? Murph treniruotė atliekama tam tikrą laiką ir susideda iš šių veiksmų:

  • 1 mylios bėgimas
  • 100 prisitraukimų
  • 200 atsispaudimų
  • 300 pritūpimų
  • 1 mylios bėgimas (taip, dar kartą)

Intensyvus, tiesa? Atrodo, kad tik naudojant CrossFit pakartojimų skaičius išauga iki šimtų. Tačiau yra nedidelis posūkis, kad ši treniruotė būtų dar sunkesnė… Visa tai daroma vilkint 20 kilogramų sveriančią liemenę. (Ne, ne pokštas.)

CrossFit Murph Challenge yra būtent tai, kaip skamba: iššūkis. Tiesą sakant, tai gali būti pati sunkiausia treniruotė, kurią kada nors atliksite. Bet jei norite iš tikrųjų stumti save iki ribos, štai kaip tai padaryti.