Kodėl aš myliu kailio įaugintą mikrosmiginį

Man nesvetimi įaugę plaukai – jie kankino mano bikinio zoną dar prieš man pradedant šalinti plaukus. Ir nesvarbu, ar paliksiu savo krūmą, ar nusprendžiu jį vaškuoti ar nusiskusti, visada galiu tikėtis, kad per mėnesį sulauksiu kelių įaugimų – ypač mėnesinių metu, kai okliuziniai apatiniai ir įklotai sukelia trintį ir dirgina odą. Iki šiol išmėginau daugybę serumų ir aliejų, kad galėčiau gydyti savo įaugimus, bet niekas iš tikrųjų nepašalina dirginimo dėl trinties – tai yra iki tol, kol pasirodė nauji Furnow Microdart Patch taškai.

Kailio įaugę mikrosmiginio taškai (28 USD) yra hidrokoloidiniai pleistrai su mikrosmiginiais, kurie tiekia uždegimą slopinančias sudedamąsias dalis, kurios gali padėti pašalinti įaugusius plaukus, nudeginti skustuvą (tam tikros rūšies folikulitas) ir kitus plaukų folikulų dirginimo būdus. Pagalvokite apie juos kaip apie spuogų pleistrus, bet specialiai sukurtus kovai su įaugusiais plaukais.

„Įaugę plaukai atsiranda, kai plaukai… susilenkia arba susisuka taip, kad jie netinkamai išeina iš odos, o tai gali sukelti vietinį uždegimą ir jautrumą“, – sako Ivy Lee, MD, sertifikuota dermatologė, įsikūrusi Pasadenoje. , Kalifornijoje. „Taip pat galite susirgti folikulitu, kai sergate uždegimu. Taip atsitinka arba dėl trinties dėvint tam tikrus drabužius, kurie trina tą vietą, arba dėl lokalizuotos bakterinės infekcijos aplink folikulus.”

Pagrindinė priežastis, kodėl man patinka Fur Ingrown Microdart Patches, yra ta, kad jie apsaugo nuo trinties, kuri, kaip žinoma, apsunkina kūno spuogus. Tai sumažina skausmą, kurį kartais jaučiu net tiesiog vaikščiodamas su įaugusiu vulvos plauku. Be to, jie padeda nusausinti bet kokį skysčius iš užaugimo. „Hidrokoloidinis lakštas sugeria skysčių perteklių, o tai pašalina riebalus ir nešvarumus nuo spuogų“, – sako Hadley King, MD, sertifikuota dermatologė iš Niujorko.

Privalumas yra tai, kad mikrosmiginiai tiekia aktyviąsias medžiagas giliai į odą, kad padėtų greičiau išgyti įaugusiems. Salicilo rūgštis yra pagrindinė priemonė, kuri švelniai nušveičia poras, kad pašalintų susikaupusias plaukelius po oda. Smiginis taip pat pripildo odą cica, kad numalšintų uždegimą, hialurono rūgštis drėkina ir kompensuoja bet kokį salicilo rūgšties sukeltą išsausėjimą, o saldymedžio šaknis išlygina odos atspalvį ir apsaugo nuo baisių tamsių dėmių atsiradimo po spuogų, dar žinomos kaip po uždegiminės hiperpigmentacijos.

Kaip aš naudoju kailiu įaugintus mikrosmiginio pleistrus

Kadangi šie pleistrai sukuria nedidelį barjerą tarp jūsų įaugusio ir išorinio pasaulio, norite juos naudoti ant švarios, sausos odos. Pradedu nuo odos valymo ir šveitimo duše su 1 pav. šveičiančiu kūno laku (24 USD). Jis pagamintas iš itin smulkios vulkaninės pemzos, kuri švelniai nušveičia odą. Manau, kad jis toks švelnus, kad galiu jį naudoti ant vulvos kasdien, nesudirgindamas.

Kai esu visiškai švarus, nusausinu rankšluosčiu, tada leidžiu sau visiškai išdžiūti, kol tepu kūno losjoną. Paprastai savo vulvą tepu šveičiamuoju serumu – man patinka Oui the People Cheat Sheet (42 USD), BET NIEKADA nenorite klijuoti hidrokoloidinio pleistro ant atšiaurių veikliųjų medžiagų. Taip yra todėl, kad pleistro okliuzinis pobūdis daro šiuos ingredientus stipresnius, o tai gali sukelti didesnį sudirginimą ir uždegimą. Todėl, kai klijuosi šveičiamuoju serumu, būtinai praleisiu vietas, kuriose klijuosi pleistrą.

Kai jau pasiruošiu klijuoti pleistrą, nulupau jį nuo plastikinio pagrindo ir užklijuoju tiesiai ant įaugusios vietos, paspaudžiu 10 sekundžių, kad smiginis prasiskverbtų. Tada aš palieku tai taip, kaip einu savo dieną. Maždaug po šešių valandų pašalinu tašką ir pastebiu, kad ta vieta yra žymiai mažiau sudirgusi, nei buvo prieš pleistrą. Jei taip pat norite, kad jūsų kūnas būtų linkęs į įaugimus, kailio įaugę mikrosmiginio pleistrai yra būtini.