Kodėl aš myliu MeUndies Modal pižamą

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Niekada nebuvau pižamų mergina, išskyrus šventinius šventinius PJ, dėvimus Kalėdų rytą. Vietoj to, aš mieliau miegu su sportinėmis kelnėmis arba prakaitiniais šortais (priklausomai nuo sezono), kartu su dideliais marškinėliais, o kartais net ir megztiniais, jei noriu būti itin jaukiai. Tačiau viskas pasikeitė, kai man padovanojo porą MeUndies Modal PJ (98 USD) ir supratau, kad kai kurie pižama yra dar patogesnė nei prakaitas.

„MeUndies“ pižama į mano orbitą pateko taip pat, kaip ir visi PJ – per šventinį spaudinį. Tai buvo praėjusį gruodį ir man padovanojo porą iš MeUndies ir „Backstreet Boys“, kurie kartu su geidžiamu apatinių prekių ženklu išleido savo kalėdinį albumą, Labai Backstreet Kalėdos. Kaip visą gyvenimą trunkantis „Backstreet Boys“ gerbėjas, be reikalo, buvau sužavėtas, kai gavau dovaną iš Nicko, Kevino, AJ, Briano ir Howie, bet nesitikėjau, kad pižama dar labiau susijaudinsiu. Tačiau čia aš vis dar nešioju savo atostogų PJ balandžio mėnesį ir visiems sakau, kokie jie yra žaidimo keitėjai.

Mano MeUndies Longsleeve Modal PJ rinkinys yra tamsiai žalias su žaviu kalėdiniu šviesiu spaudiniu, kuris, deja, dabar išparduotas (tačiau tai logiška, nes šventės buvo prieš kelis mėnesius, o mes šiuo metu neperkame kalėdinių PJ). Tačiau rinkinys nėra skirtas tik atostogoms, o iš tikrųjų yra vienspalvių spalvų, skirtų dėvėti ištisus metus, pavyzdžiui, klasikinės juodos, pilkos ir tamsiai mėlynos, taip pat kai kurių drąsių atspalvių, tokių kaip pušies žalia ir rausvai raudonas cukrus. slyva.

Man patinka šios pižamos dėl neįtikėtinai minkšto pojūčio. Medžiaga pagaminta iš „MicroModal“, kuri yra tvariai gaunama medžiaga, gauta iš buko medienos pluošto, todėl jausitės tarsi apsivilkę mėgstamus marškinėlius nuo viršaus iki apačios. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl aš nemėgstu „tikrųjų“ pižamų, yra ta, kad jos linkusios traukti statinį krūvį, o tai gali labai erzinti, kai bandote miegoti. Tačiau MeUndies PJ medžiaga taip pat yra antistatinė, todėl jums nereikės jaudintis, kad jus uždusins ​​audinys, kuris sukasi ir prilimpa prie jūsų. Be to, kaip ir medvilnė, „MicroModal“ taip pat puikiai pralaidi orui ir puikiai reguliuoja temperatūrą, o tai idealiai tinka PJ poroms, nepriklausomai nuo sezono.

Be medžiagos, manau, kad jie taip pat puikiai tinka. Užsegamas viršus yra šiek tiek labiau pritaikytas nei panašaus stiliaus, tačiau jis yra pakankamai atsipalaidavęs ir tamprus, kad nesijaustų itin varžantis. Be to, kelnės yra laisvesnės su raišteliu, todėl galite lengvai pritaikyti jas pagal savo stilių ir tinkamumą. Apačiose taip pat yra funkcionalių kišenių, o tai yra papildomas poilsis.

Be ilgų rankovių rinkinio, pižamos taip pat yra trumpomis rankovėmis ir šortų versijos, kurios yra pagamintos iš tos pačios sviestinės minkštos medžiagos ir puikiai tinka pavasariui ir vasarai (ir šiuo metu mano krepšelyje).

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.