Languotas ir gingham audinys, pritaikytas kiekvienam kambariui

tai tarsi tavo mylimi džinsai tiesiomis kojomis. Arba jūsų kavos užsakymas. Arba jūsų seniausias įrašas, grojamas kartojimu. Kai kurie dalykai tiesiog niekada neišeina iš mados ir dėl geros priežasties: dėl savo nesenstingumo ir džiaugsmo, kurį jie sukelia.

Namų fronte jau seniai naudojami spaudiniai, tokie kaip čekiai ir gintaras amžinai (gerai, ne visai, bet tekstilės dizaineriai atskleidė kilmę Malaizijoje arba Prancūzijoje dar 1600-aisiais), ir jie niekur nedingsta. Nesvarbu, ar esate pasirengęs stačia galva pasinerti į kotedžo pagrindą su languotais tapetais ir apmušalais, ar labiau mėgstate šiuolaikiškus akcentus, pasikartojantys kvadratai yra visada patikimas dizaino sprendimas.

Heather Taylor, Heather Taylor Home įkūrėja ir kūrybos direktorė, su spaudiniais jaučia komfortą ir šilumą. „Ginghams ir pledai yra klasikiniai ir giliai nostalgiški, todėl jie niekada neišeina iš mados“, – sako ji. „Šie modeliai yra jaukūs, bet ir nesenstantys, ir iš karto priverčia namus jaustis kaip namais.

Tradiciškai iš medvilnės pagamintas gingham audinys yra ne tik sena namų estetika, bet ir planetai draugiška. Pasirinkę dekorą iš medvilnės, palaikote augalinį pluoštą, kuris nekelia plastiko taršos. Be to, audinys yra patvarus, ilgaamžis, lengvai skalbiamas ir prižiūrimas, todėl puikiai tinka visoms mėgstamoms erdvėms po stogu.

Jei ketinate suteikti savo namams šiek tiek saulės ir daug komforto, imkitės Taylor iniciatyvos ir apsvarstykite galimybę duoti čekius ir ginti, vadovaudamiesi šiais patarimais, kaip įdėti spaudinį į kambarius, kuriuose dažniausiai gyvenate.

Miegamasis

Padarykite savo miegamąjį svajingiausiu savo namų kampeliu, pridėdami keletą įnoringų languotų akcentų. Numatymas: ramiai nuslysite nuo šilumos ir nostalgijos jausmų, o vasariškų spalvų dėsniai taip pat paskatins jus pabusti ir praleisti dieną.

Išbandykite purslų gingham lovatiesę arba, norėdami atrodyti nepriekaištingai, derinkite tvirtą antklodę su languotais paklotais arba medvilniniais paklodėmis – tai dėl audinio pralaidumo orui ir vėsinančių savybių gali padėti geriau miegoti.

„Mums patinka mūsų medvilniniai antklodžių užvalkalai, nes su kiekvienu skalbimu jie tampa minkštesni ir jaukesni, – sako Taylor. – Tinkamai prižiūrint, medvilninė patalynė tarnaus ilgus metus. [It’s] taip pat gana lengva prižiūrėti – mes metame savo į skalbimo mašiną ir džiovyklę ir visada atrodo tobulai. Šalies B&B atmosfera, suaktyvinta.

Vonios kambarys

Suteikite savo vonios kambariui klasikinį atgaivą be kapitalinio dizaino atnaujinimo, vadovaudamiesi viena iš šių formulių: laikykitės vienspalvio gintaro, kad sukurtumėte elegantišką, SPA primenančią erdvę, arba tapkite retro stiliumi su ryškiomis vaivorykštės spalvomis. Tereikia krūvos sugeriančių medvilninių rankšluosčių, kuriuos Taylor vadina jaukumo įkūnijimu, ir įspūdingos dušo užuolaidos (priemoka, jei pasirinksite perdirbtą). „Man taip pat patinka kabinti medvilnę [gingham] chalatas ant kabliuko mano vonioje“, – sako Taylor, kuris gali visiškai dvigubai kaip dekoras.

Svetainė

Jei ieškote priežasties iš naujo apmušti sulūžusį fotelį ar kėdutę, leiskite Taylor alpusiems namams Laurel Canyon jus įkvėpti. Ji derina baltas sienas, paprastą žalumyną ir neutralų kilimėlį su drąsia gingham sofa (žinoma, papuošta daugybe languotų pagalvių), o rezultatas yra žavingos angliškos kotedžo nuotaikos.

Vis dėlto, jei įsprausti ant pirštų galų atrodo tikroviškiau, minimalistinius baldus paryškinkite medvilninėmis pagalvėlėmis, žvyninio audinio lempos gaubtu ir subtiliai raštuotomis užuolaidomis. Profesionalo patarimas: rinkitės medvilnines langų plokštes, kurios patamsina kambarį, kad sukurtumėte itin patogų ir jaukų filmų vakarą, nesvarbu, koks sezonas.

Virtuvė

Kartu su gingham yra tam tikras piknikas parke, todėl jis yra esminis jūsų virtuvės spaudinys. Per juosmenį užsisekite languotą prijuostę ir nenustebkite, jei netikėtai išplaksite vasarinį batsiuvį ir pacituosite savo mėgstamą įžymų šefą (tik mes?). Baigę ruošti desertą, pakabinkite prijuostę ant medinio sieninio kabliuko ir, kaip ir jūsų chalatas, jūsų drabužiai gali būti sukurti dvigubai.

Viryklę aprenkite medvilniniais rankšluosčiais, o virtuvės stalą – patvaria staltiese. Kad viskas jaustųsi gaivi ir šiuolaikiška, Taylor mėgsta sluoksniuoti kelias staltieses vieną ant kitos ir užbaigti servetėlėmis iš kontrastingo gingham audinio. (Ir kai jos patalynė ištveria neišvengiamą vakarienės išsiliejimą, streso nėra – nes medvilnė lengvai pašalina dėmes, o jos skalbimas neužteršia vandens kelių.) Naminis desertas po vakarienės? Pridėkite tai prie dalykų, kurie bus naudingi, sąrašą niekada išeiti iš mados.

Skelbimas