NatureLab Tokyo galvos odos šveitiklis transformuoja plonus plaukus

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Daugelį metų kovojau su niežtinčia, pleiskanojančia galvos oda ir plonais, riebiais plaukais. Šampūnai nuo pleiskanų kovojo su pleiskanomis, bet paliko man plokščias ir negyvas spynas. Tuo tarpu šampūnai, kurie man suteikė apimties plaukus, dirgino galvos odą ir skatino riebaluotis. Atrodė, kad situacija be pergalės.

Skaičiau, kad galvos odos šveitimas galėtų būti sprendimas, todėl išbandžiau keletą, bet su vidutiniu pasisekimu. Nors jie padarė Padeda šiek tiek niežti ir pleiskanoti, atrodė, kad mano plaukai tapo riebesni greičiau ir (nepaisant gausaus skalavimo) atrodė beveik neįmanoma atsikratyti visų smėliuojančių šveitimo dalelių.

Vieną dieną patyriau elektros lemputės akimirką. Esu absoliuti japonų odos priežiūros gerbėja, nes kai kurie J-beauty produktai paveikė mano veido spalvą, todėl pagalvojau: „Kodėl nepabandžius kai kurių japoniškų plaukų priežiūros priemonių? Ištyręs kelis prekės ženklus internete, aš pasiryžau ir užsisakiau „NatureLab Tokyo“ „Perfect Shine Clarifying Scalp Scrub“ (19 USD). Praėjus šešiems mėnesiams, negaliu patikėti, kad gyvenau be jo.

Produktas

Naudojame veido ir kūno šveitimo priemones, o galvos odos šveitikliai yra sukurti būtent taip. “[They] švelniai nušveiskite galvos odą ir pašalinkite susikaupusias negyvas odos ląsteles ir produktą“, – sako sertifikuota kosmetikos dermatologė Michele Green, MD, paaiškindama, kad šis procesas turi daug privalumų. „Galvos odos šveitimas skatina odos ląstelių apykaitą, palaiko galvos odos sveikatą ir išlaisvina plaukų folikulus nuo šiukšlių“, – priduria ji. Dėl to galvos odos šveitimas taip pat padeda sumažinti pleiskanojimą ir niežėjimą.

Tačiau (kaip jau atradau anksčiau), ne visi galvos odos šveitikliai yra vienodi – ir vienas dalykas, užtikrinantis, kad šis NatureLab Tokyo produktas išsiskiria, yra jo sudedamosios dalys. Pirmiausia turime grožio ekspertų mėgstamą hialurono rūgštį. Ši molekulė išlaiko iki 1000 kartų didesnį svorį vandenyje, o jūsų galvos odai taip pat patinka drėkinimas, kaip ir veidui. „Drėgmės tiekimas galvos odai padeda išlaikyti natūralų apsauginį barjerą, apsaugantį galvos odą ir plaukų folikulus nuo aplinkos veiksnių, tokių kaip tarša“, – sako dr.

Kitas yra tradicinis japonų ingredientas: sake vanduo. Nors sake geriau žinomas kaip užpilas, šiame šalutiniame ryžių produkte yra daug, kad galvos oda galėtų mylėti. „Sake vanduo yra geras antioksidantas, apsaugantis galvos odą nuo aplinkos veiksnių, tokių kaip tarša ir UV spinduliai“, – sako dr. „Jame taip pat yra daug aminorūgščių, kurios palaiko hidrataciją ir užrakina drėgmę.”

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – gausybė natūralių augalų ekstraktų. Svarbiausia čia yra vynuogių kauliukai, kurie, pasak Dr. Green, palaiko plaukų sveikatą ir stiprumą bei skatina šilko blizgesį. Taip pat yra mango („turi daug riebiųjų rūgščių drėkinimui ir maitinimui“), arbatmedžio aliejus („nuramina galvos odą ir sumažina pleiskanų atsiradimą bei sudirginimą“) ir gluosnio žievė (kuri „padeda palengvinti šveitimą“).

Apžvalga

Nors mano sruogos, deja, vis dar ne visai* Jen Aniston sferoje, nemeluoju sakydama, kad šis galvos odos šveitiklis pakeitė mano plaukus. Galiu perbraukti pirštais per galvos odą nejausdama sausų dėmių, 99% išnyko niežulys ir pleiskanojimas, o mano plonos sruogos jaučiasi švelnios, atrodo storos ir tekančios (net uždėjus per naktį). Nuo to laiko, kai naudoju šveitiklį, mano plaukai taip pat tapo daug mažiau riebaluoti – dabar jie gali trukti tris dienas tarp plovimų, o tai anksčiau buvo negirdėta.

Vienas dalykas, kuris mane sužavėjo pirmą kartą naudojant šveitiklį, buvo jo tekstūra. Produktas turi cukraus kristalų pagrindą, tai reiškia, kad jis jaučiasi būtent taip: tiršta cukraus pasta. Kai iš kubilo išėmiau maždaug dviejų dolerių vertės šveitiklį, pagalvojau, kad jokiu būdu jis nesuputos (produktas taip pat veikia kaip šampūnas) ir išsisklaidys, kad padengtų visą mano galvos odą. Bet aš klydau! Patryniau jį tarp pirštų, tada sukamaisiais judesiais pradėjau masažuoti galvos odą. Jis pradėjo putoti per kelias sekundes, ir netrukus mano galva pasidengė lengvomis putomis. Turiu plonus, pečius siekiančius plaukus ir įsivaizduoju, kad jums prireiktų šiek tiek daugiau, jei jūsų plaukai būtų storesni, bet truputis šio šveitiklio tikrai labai pravers.

Nors dėl grubios cukraus kristalų tekstūros jis yra puikus šveitiklis, šios mažos granulės ištirpsta pradėjus dirbti – tai reiškia, kad šveitiklį lengva nuplauti, o vėliau pirštais perbraukdama plaukus nesusiduriu su smėliu. Taip pat dievinu kvapą: tai subtilus migdolų kvapas, skleidžiantis daugiau SPA nuotaikų nei dušas namuose.

Jei neatspėjote, artimiausiu metu aš neatsisakysiu savo naujojo BFF. Dėl plovimo šampūnu jis puikiai tinka daugeliui užduočių (nors naudoju įprastą kondicionierių), o mano galvos oda ir plaukai yra patys laimingiausi per amžius. Už mažiau nei 20 USD šio šveitiklio puodas yra daugiau nei vertas jūsų sunkiai uždirbto cento.

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.