„Nike“ Motinos dienos išpardavimas siūlo iki 20 % nuolaidą

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Nors techniškai nieko nėra negerai Motinos dienos proga dovanodami šokoladinių saldainių dėžutę ir gėles, nepakenks savo gyvenimo mamos figūrai skirti daug pastangų. Juk jie tikrai to nusipelnė – kiekvieną metų dieną. Be geriausių maisto dovanų mamoms ir patyrimo dovanų, kuriomis jos gali džiaugtis pačios, galite padovanoti, kad išliksite tinkami ir aktyvūs, o laimei, Nike Motinos dienos išpardavimas turi daug aktyvių gėrybių, tinkančių vaikščioti ir bėgioti. spiria į priedus, kurie palengvins grindinio daužymą.

Kaip veikia Nike Motinos dienos išpardavimas

Išpardavimas taikomas tik nariams, kurie gali sutaupyti iki 20 proc. nuolaida pasirinktiems stiliams; tačiau net jei nesate narys, nebijokite! Čia vis tiek galite nemokamai prisiregistruoti gauti Nike paskyrą. Atsiskaitydami naudokite kodą MAMANDIENIS išsaugoti savo monetas.

Nuo populiarių (ir podiatistų patvirtintų) bėgimo batelių, tokių kaip Pegasus 39 (dabar 95 USD) iki stilingų drabužių, tokių kaip „Sportswear Club Fleece“ (dabar 52 USD), „Nike“ Motinos dienos išpardavimas turi viską, ko reikia norint švęsti mamą savo gyvenime arba apsirūpinkite savo bėgimo įranga. Vis dėlto nelaukite. Stiliai ir dydžiai parduodami greitai, todėl norėsite patraukti tai, ko ieškote, prieš išpardavimui pasibaigus balandžio 21 d. 20.30 val. PT. Kaip išmintingais Nike žodžiais, „tiesiog daryk“.

Avalynė

„Pegasus 39“ – 95,00 USD

Iš pradžių 135 USD, dabar 95 USD

Pradėkite dovanoti Motinos dienos dovanas su Pegasus 39. Bėgioti, bėgioti ar pasivaikščioti mėgstantys žmonės pajus Nike Pegasus 39 komfortą. Šie kojiniai gali pasigirti minkštu viduriniu padu, kad nusileidimai būtų minkštesni, ir svirtį primenančiu padu. mama į kitą žingsnį. Jie netgi yra patvirtinti podologo žmonėms, kurių pėdos yra neutralios. Lengvi, pralaidūs orui ir stilingi – pamiršite, kad net dėvite šiuos sportbačius ilgai po bėgimo.

Galimi dydžiai: 5-12, pusės dydžių

Spalvos: 11

Nemokamas Metcon 4 – 96,00 USD

Iš pradžių 120 USD, dabar 96 USD

Nėra geresnio būdo pasakyti „Su Motinos diena“ nei visiškai nauja smūgių pora. Ši lengva pora ne tik patogi, bet ir suteikia daugiausiai pinigų, kai reikia dirbti svorių salėje. Jie yra lankstūs, tačiau tvirti ir palaiko sudėtingiausius rinkinius. Kas juos dėvi, bus pasirengęs eiti į sporto salę.

Galimi dydžiai: 5-12, pusės dydžių

Spalvos: 9

24 struktūra – 100,00 USD

Iš pradžių 130 USD, dabar 100 USD

Būsite pasiruošę daužyti dangą su Nike Structure 24. Šie bėgimo bateliai turi jautrią amortizaciją, kad sugertų smūgius, ir turi svirtinį padą, kuris stumtų jus į priekį su kiekvienu žingsniu. Pagaminti iš kvėpuojančio tinklelio, šie batai leis kojoms neprakaituoti ir bus laimingi.

Galimi dydžiai: 5-12, pusės dydžių

Spalvos: 6

„Go Flyease“ – 100,00 USD

Iš pradžių 125 USD, dabar 100 USD

Pirmieji Nike laisvų rankų batai palengvina išeiti į lauką. Sukurtas riboto judrumo žmonėms, kulnas atsidaro, kad žmonės galėtų lengviau įslysti pėdą. Negana to, juo itin patogu vaikščioti dėl pliušinės pagalvėlės. Tai tarsi vaikščiojimas ant zefyrų, o per šią Motinos dieną taikoma 20 procentų nuolaida.

Galimi dydžiai: 5-16,5, pusės dydžių

Spalvos: 3

Oro pajėgos 1 – 92,00 USD

Iš pradžių 115 USD, dabar 92 USD

„Nike“ krepšinio serijos ikoniškas siluetas „Air Force 1“ suderina funkcionalumą ir stilių, todėl jie yra puiki dovana Motinos dienos proga. Dėl putplasčio tarppadio vaikščiojimas tampa švelnus, o stilingas koralų rožinis langas suteikia madingą išvaizdą, nesvarbu, ar mama eina į lauką, ar žaidžia kamuolį.

Galimi dydžiai: 5-12, pusės dydžių

Spalvos: 6

Drabužiai ir aksesuarai

nike sportinės aprangos klubo vilna

„Sportswear Club Fleece“ – 52,00 USD

Iš pradžių 60 USD, dabar 52 USD

Nors Nike yra žinomas dėl batų, jis taip pat gamina funkcionalius ir madingus treniruočių ir laisvalaikio drabužius, tokius kaip „Sportswear Club Fleece“. Šiuos megztinius ne tik lengva sluoksniuoti, bet ir gobtuvą su raišteliu, kurį galima naudoti, kai dantis griežia vėsoka (sveiki, pavasario naktys). Be to, tai padeda iš esmės prie visko, nuo sportbačių iki šortų iki ilgų kelnių.

Galimi dydžiai: XS-2XL

Spalvos: 6

nike alate minimalistinis

Alate Minimalist – 38,00 USD

Iš pradžių 48 USD, dabar 38 USD

Padovanokite mankštą su Nike Alate Minimalist. Ši palaikanti sportinė liemenėlė idealiai tinka mažo poveikio veiklai, tokiai kaip šunų vedžiojimas, joga ar bėgimas. Iš spandekso, tinklelio ir poliesterio mišinio pagaminta sportinė liemenėlė ne tik palaiko, bet ir pralaidi orui bei praleidžia prakaitą. Jūsų mama gali mėgautis aštuoniomis neutraliomis spalvomis – nuo ​​baltos iki juodos.

Galimi dydžiai: XS-3XL

Spalvos: 8

nike tempas

Tempo bėgimo šortai – 24,00 USD

Iš pradžių 32 USD, dabar 24 USD

Mamoms, kurios mėgsta bėgioti, nesuklysite padovanodamos Nike bėgimo šortus Tempo. Jie ne tik įperkami, bet ir suteiks jiems naują prasmę. Jie yra lengvi, sugeria drėgmę ir dėl lygaus audinio nedirgina odos.

Galimi dydžiai: XS-XL

Spalvos: 22

nike bėgimo fanny pack

Slim Running Fanny Pack – 19,00 USD

Iš pradžių 22 USD, dabar 19 USD

Šis Running Fanny Pack yra būtent tai, ko reikia bėgikui jūsų gyvenime, kad pasiektų naujas distancijas. Su užsegamu dizainu ir erdviu maišeliu, šioje pakuotėje sutalpinsite visus būtiniausius daiktus (pagalvokite: telefoną, raktus, kreditines korteles), kol skaičiuosite mylias.

Galimi dydžiai: vienas dydis

Spalvos: 3

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.