Nuoširdi „Asics Novablast 3LE“ apžvalga

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Bėgimas visada buvo mano DNR dalis. Nuo vidurinės mokyklos „sprinto ketvirtadieniais“ skaičiuoju kilometrus ir greičio treniruotes. Bet nesvarbu, kiek aš gaunu R&R, mano blauzdos įtvaro skausmas visada randa būdą, kaip šliaužti aukštyn atliekant didelio poveikio pratimus, todėl blauzdos raumenys ir kauliniai audiniai jaučiasi švelnūs ir skausmingi.

Kai vidurinėje mokykloje dėl netinkamos avalynės prasidėjo blauzdos įtvaro skausmai, mano bėgimo trasų treneris pasakė, kad negalima pervertinti palaikančių smūgių poros, ir padovanojo man porą Asics, kad galėčiau daužyti grindinį. Jis sakė, kad Asics sukūrė kai kuriuos geriausius ilgų nuotolių bėgimo spyrius, ir jo patarimai man išliko iki šiol. Bėgęs su daugybe batų ir išbandęs daugiau nei 10 prekių ženklų per daugelį metų, jis negalėjo būti teisesnis. Taigi galiausiai grįžau prie prekės ženklo ir išbandžiau Asics Novablast 3LE.

asics novablast 3le

„Asics“, „Novablast 3LE“ – 150,00 USD

Galimi dydžiai: 5-12

Spalvos: 4

  • Smūgius sugeriantis padas
  • Minkšto putplasčio vidurpadis
  • Lengvas
  • Brangus
  • Siaura lova kai kuriems gali netikti

Mano patirtis nešiojant Asics Novablast 3LE

„Novablast 3LE“ yra geriausias „viskas“ tipo batas. Nors 3LE pirmiausia yra skirti bėgimui, aš pastebėjau, kad jie siūlo neprilygstamą komfortą ir palaikymą vaikščiojant, sprinte ir viršutinės kūno dalies kėlimu. Nuo pat tos akimirkos, kai juos užsidėjau, mane sužavėjo prekės ženklo patentuota FF-Blast amortizacija. Pagamintas iš putplasčio, batai važiuoja sklandžiai ir greitai, į kiekvieną žingsnį sugrąžina energijos, todėl treniruotės jaučiasi be vargo. Amortizacija pabrėžiama visame bate, bet ypač priekinėje pėdos dalyje; atrodo, kad po kojomis yra oro kišenė. Kaip bėgikas priekyje, man labiau patinka bėgti viršutine pėdų dalimi, todėl šie smūgiai yra puikus amortizavimo ir smūgių sugėrimo derinys. Po šešių ar aštuonių sprintų mano blauzdos nebėra nutirpusios, galiu toliau vaikščioti ir užsiimti kita veikla, pvz., tempimais ir skausmais. Šios poros blauzdų įtvaro skausmo iš esmės nėra.

Nenuostabu, kad podologai jiems pritaria. „Asics bėgimo bateliai išsiskiria GEL amortizavimo sistema, kuri užtikrina išskirtinį smūgių sugėrimą ir komfortą“, – Asimas Qureshi, DPM, Čikagoje dirbantis Michigan Avenue Podiatry podologas, anksčiau naudojo W+G.

Kaip ir kitų mano išbandytų bėgimo batelių, „Asics Novablast 3LE“ viršutinė dalis sukurta iš tinklelio, todėl nesulaiko šilumos ir nesulaiko kojų prakaito. Atkreipiame dėmesį, kad batai yra su liežuvio įduba, kad judant neslystų, ir turi putplasčio apykaklę, kuri apsaugo nuo trinties ir sudirginimo vietose, kuriose yra didelė trintis, pavyzdžiui, mano Achilo kulno srityje. Šiuos atmušimus mėgaujuosi bėgiodamas bėgimo takeliu, vaikščiodamas lauke, sprintuodamas ir 12–3–30 treniruočių ir galiu patvirtinti, kad ši pora visa tai neatsiliko nuo manęs. Ar galiu pridėti? Vėliau jokio blauzdos įtvaro skausmo. Šie batai tikrai yra didelis dalykas.

asics novablast 3le
Nuotrauka: Autorius

Kitas svarbus pardavimo taškas yra storas batutą primenantis padas. Sukibę dugnai užtikrina sukibimą su bėgimo takelio diržais, elipsėmis ir svorių salės grindimis. Kiekvienas žingsnis, kurį žengiu, yra padarytas iš pasitikėjimo, nes žinau, kad standūs padai mane apėmė. Taip pat neabejoju, kad jie būtų privalumas bėgiojant lauke ir trasomis.

asics novablast 3le
Nuotrauka: Autorius

Kokiai veiklai geriausiai tinka „Asics Novablast 3LE“?

Prekės ženklas rekomenduoja Novablasts 3LE bėgimui, ir aš sutinku, kad šie batai buvo sukurti mylioms įveikti. Tačiau tai nereiškia, kad negalite užsiimti kita veikla. Šie smūgiai suteikia pakankamai amortizatoriaus ir atramos vaikščiojant, šokinėjant su virve, atliekant HIIT treniruotes ir kt. Dėl šios priežasties rekomenduočiau šiuos batus ilgų distancijų bėgikams, žmonėms, kurie kovoja su blauzdos įtvaro skausmais, ir vaikščiojantiems.

Paskutinės mintys

Netinkamai prižiūrimi blauzdų įtvarai gali jaustis kaip lėtinė liga, tačiau šie batai suteikia blauzdų įtvarų prevencijai visiškai naują prasmę. Orą primenantis ir šokinėjantis padas sugeria smūgius, vidurinis padas suteikia pakankamai atramos ir yra lengvas, todėl nesijaučiate, kad ši pora kada nors jus priblokš. Bėgikai ir kūno rengybos entuziastai įvertins, jei savo spintose turėsite tokią porą kaip Novablast 3LE, nes galėsite bėgti be varginančio skausmo. Nuo tada, kai šiuos šuniukus nuslydau ant kojų, judėjimas tapo malonesnis ir be rūpesčių, ir aš už tai esu be galo dėkingas.

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.