Nuoširdi „Nike Pegasus 40“ apžvalga – redaktorius išbandytas ir patikrintas

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Bėgiu nuo penktos klasės, todėl galima drąsiai teigti, kad įveikiau beveik visus bėgimo batelius rinkoje. Tačiau vienas prekės ženklas, prie kurio visada grįžtu ir vėl ir vėl treniruojuosi, yra Nike – ir dėl geros priežasties.

Bėgimo karjerą pradėjau dar 2006 m. su Nike sportbačiais (praėjo taip ilgai, tikslaus stiliaus nebepamenu), o toliau bėgiojau aukštosios mokyklos krosą ir lengvąją atletiką savo nemokamuose bėgimuose. Nors nustojau bėgti konkurencingai prieš baigdamas koledžą, pramogaudamas toliau daužiau grindinį ir neilgai trukus pasiėmiau porą Nike Pegasus, kuris per pastaruosius 40 metų buvo perkamiausi prekės ženklo batai. buvo pastebėtas pasaulinės klasės sportininkams ir olimpinių aukso medalių laimėtojams (pavyzdys: Athing Mu).

Manau, kad „Pegasus“ yra stilingas, pralaidus orui, lengvas ir palankus, todėl tai yra mano mėgstamiausia avalynė, kai bėgu viduje ar lauke. Iki šiol išbandžiau 35 ir 37 modelius, todėl, kai buvau pakviestas išbandyti Nike Pegasus 40, labai džiaugiausi, kad išbandžiau jo naujausią iteraciją.

nike pegasus 40
Nuotrauka: Autorius

„Pegasus 40“ – 130,00 USD

Galimi dydžiai: 5-12, pusės dydžių

Spalvos: 7

Svoris: 0,8 svaro

  • Lengvas
  • Kvėpuojantis
  • Tyčia pastatyta arkos atrama
  • Idealiai tinka pasivaikščiojimams, bėgimui lauke ir viduje
  • Priekinė amortizacija yra plona
  • Kai kuriems gali būti brangu

Kas naujo su Pegasus 40

Dabar jau 40-osios kartos Pegasus 40 pristato keletą naujų ir įdomių patobulinimų. Balandžio 6 d. pristatytas Pegasus 40 siūlo tą patį spyruoklinį važiavimą ir jautrų vidurinį padą, tačiau šį kartą su daugiau patogumo ir atramos lankoje ir kojų pirštuose.

nike pegasus 40
Nuotrauka: Autorius

Mano patirtis dėvint Nike Pegasus 40

Nesu Allyson Felix ar Carmelita Jeter, bet šie batai verčia mane bėgti ir jaustis greitai. Nors dalis mano greičio atsiranda dėl smūgių priekyje – tai bėgimo forma, leidžianti greičiau bėgti mažiau liesdamasis su žeme, tačiau esu skolingas svirties dugnui, o tai pagerina mano bėgimą, stumdama mane į kitą žingsnį. Labai lengva pereiti nuo vienos kojos prie kitos, ypač bėgiojant bėgimo takeliu ir bėgiojant taku.

Plokščios pėdos reiškia, kad mano bėgimo bateliai turi būti laikomi, todėl apsidžiaugiau pastebėjęs, kad Pegasus 40 turi lanko atramą. Palyginti su ankstesniais modeliais, kuriuos išbandžiau, 40 arkos atrama yra neprilygstama, palyginti su ankstesnėmis iteracijomis. Putplastis tyčia padėtas man duoti oomph po savo neegzistuojančiais skliautais, todėl vaikščiojant, bėgiojant ir spurtuojant niekada nejaučiu, kad koja griūva. Dar daugiau, amortizacija sugeria smūgius nuo smūgio atliekant stiprią veiklą, o mano keliai neskauda kiekvieną kartą šokinėjant. Iki šiol bėgiojau vieną kilometrą, sprintą ir net žaidžiau juose krepšinį. Trumpai tariant, šie smūgiai atlaikė visus mano sportinius išbandymus.

Nuotrauka: Autorius

Kalbant apie patogumą, vertinu jį 10 balų iš 10. Nors niekada tiesiogine prasme nevaikščiojau debesimis, putplasčio tarppadis ir paminkštinta liežuvio apykaklė tikrai leidžia jums taip jaustis. Pagaminti iš vieno tinklelio sluoksnio, šie supamieji batai sugeria drėgmę ir nesulaiko karšto oro, todėl niekada neturėjau problemų dėl itin prakaituojančių kojų. Taip pat pastebiu, kad tinklelis nedirgina mano snukio, nes jis tamprus ir erdvus.

Kitas svarbus bruožas, kuris man patiko, yra vaflinis padas. Iki šiol išbandžiau šiuos batus ant šaligatvio, bėgimo takelio, tako ir žolės ir galiu patvirtinti, kad šie batai pasižymi puikiu sukibimu. Aš neslydau ir neslydau bėgiodamas taku ir bėgimo takeliu ir pastebėjau, kad vaikščiojant grindiniu ir žole batai lengvai sukimba su žeme. Kalbant apie putplasčio amortizaciją, šis batas turi vidutinį putplasčio sluoksnį; jis nėra per minkštas ir ne per tvirtas, todėl jis turi tobulą auksaplaukę, tinkančią bėgiojimui ar ilgiems bėgikams, nejudindama mano pėdų. Net po trijų valandų treniruočių ant kojų man neskaudėjo padų. Kitas jautrių putų privalumas yra tai, kad batams reikia mažai laiko arba visai nereikia įsilaužti, o tai puikiai tinka žmonėms, norintiems surengti pasirodymą kelyje.

Taip pat keturis kartus per savaitę kilnoju svorius, todėl šie batai mano viršutinės kūno dalies dienomis gauna šiek tiek laiko. Jie man suteikia atramą, komfortą ir stabilumą, reikalingą krūtinės spaudimui, hantelių spaudimui, karinio stiliaus spaudimui ir kt. „Pegasus 40s“ tikrai gali viską.

nike pegasus 40
Nuotrauka: Autorius

Jei turite jautrius blauzdas arba linkę į blauzdų įtvarą…

Du kartus per savaitę arba kiek leis mano blauzdos, aš šokinuosi per lyną ir (arba) spruksiu nuo šešių iki aštuonių kartų po 30 sekundžių su trumpu poilsiu. Tačiau metai bėgimo, varžybų kroso ir lengvosios atletikos varžybose, taip pat sunkiosios atletikos pratimai nuveikė mano kelius ir blauzdas, todėl visada ieškau pirmaujančių amortizatorių. Kaip žmogus, kuris kovojo su blauzdų įtvaro skausmu uždėjus ir nuimant, pastebėjau, kad priešakinė amortizacija nėra kaip palaiko HIIT treniruotes. Palyginti su kitais Pegasus batais, kuriuos išbandžiau, priekinė amortizacija buvo plonesnėje pusėje. Kitą dieną po pirmojo sprinto Pegasus 40 pastebėjau, kad šiek tiek skauda kelius ir blauzdas, todėl jei jaučiate didesnį jautrumą šiose srityse, nerekomenduočiau su šiais batais užsiimti pasikartojančia didelio poveikio veikla, tokia kaip sprintas ar šokinėjimas virve.

Kokiai veiklai Nike Pegasus 40 geriausiai tinka?

Pasak Nike, prekės ženklas rekomenduoja šiuos batus bėgioti keliu, ir galiu patvirtinti, kad šie batai puikiai tinka šaligatviu, taku ir trumpa žole. Vienos mylios bėgimo metu nepatyriau problemų dėl palaikymo, stabilumo ar sukibimo. Dėl šios priežasties taip pat rekomenduoju juos pasivaikščioti, nesvarbu, ar esate ant bėgimo takelio, ar lauke.

nike pegasus 40
Nuotrauka: Autorius

Paskutinės mintys

„Nike“ bėgioju nuo penktos klasės ir galiu patvirtinti, kaip toli šis prekės ženklas nuėjo. Pegasus 40 yra lengvas, labiau palaiko lanką ir praleidžia orą, nedirgina mano snukio ir yra ypač universalus batas. Nesvarbu, ar važiuoju takuose, ar sportuoju viršutinės kūno dalies dienas treniruoklių salėje, Pegasus 40 yra tvirti batai, kurie ir toliau bus mano režime treniruotėse. Neįsivaizduoju savęs treniruotis be jų.

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.