Nuoširdi redaktoriaus apžvalga apie Thuma Dresser

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Žinau, kad senstu, nes nebegaliu pakęsti dėžinių baldų statymo. Dėl kokių nors priežasčių buvau labai patenkintas klaidžiodamas po Ikea, išsirinkdamas naują stalą ar komodą, o paskui valandų valandas sugalvojau, kaip jį sudėti, kol mėgaudavau savo mėgstamą podcast’ą ar jo kartojimus. Seinfeldas. Man tai buvo kaip suaugusiems „Lego“!

Tačiau bėgant metams visas surinkimas ir kova su detalėmis bei bandymai iššifruoti kraupias rankines iliustracijas (kodėl čia ne tik žodžiai?) tikrai prarado savo blizgesį. Pradedantiesiems, kas turi laiko?! Bet ir šių dalių kokybė nepasiteisina. Paskutinis mano surinktas gabalas – pigus darbo stalas iš „Wayfair“ – pradeda smukti (!?) po mano nešiojamuoju kompiuteriu ir monitoriumi. Tuo tarpu apačioje esanti spintelė niekada nebuvo tinkamai surinkta, todėl durelės tinkamai neužsidaro, o viršuje esantis stumdomas stalčius nesusilygina su slankikliais be rimto stumdymosi – oi.

Kaip ir visi kiti, turintys Instagram paskyrą, naršydamas savo sklaidos kanalą mačiau Thuma skelbimus. Girdėjau nuostabių dalykų apie šio prekės ženklo juokingai lengvai surenkamą lovos rėmą, bet nežinojau, kad jis parduoda kitus baldus, kuriuos taip pat paprasta surinkti. Tiesą sakant, daugumos jo beveik nereikia sudėti – tokie produktai kaip „The Dresser“ (kainos prasideda nuo 745 USD) yra iš anksto surinkti, todėl tereikia sukrauti stalčius vieną ant kito. Atrodo kaip svajonė žmonėms, kurie peraugo nuo kruopščiai sudėtingų „Ikea“ konfigūracijų, ar ne?

Šiek tiek apie Thuma

Kaip jau minėta, „Instagram“ tinkle tikriausiai aptikote itin estetišką „Thuma“ reklamą. Prekinis ženklas žinomas dėl savo „tobulos platforminės lovos“, taikliai pavadintos The Bed (kainos prasideda nuo 895 USD), kuriai surinkti nereikia jokių įrankių. (Mums jis taip patiko, kad peržiūrėjome – visą Thuma lovos rėmo apžvalgą skaitykite čia.) Tai reiškia, kad nereikia pigių Alan veržliarakčių ar nepatogių maišų su aparatūros dalimis. Atvirkščiai, Thuma naudoja japoniškus stalius, kad per kelias minutes sujungtų tvirto ir elegantiško dizaino elementus.

Po „The Bed“ sėkmės „Thuma“ išsiplėtė su daugybe kitų svajingų miegamojo baldų, įskaitant patalynę ir čiužinius, galvūgalius, naktinius stalelius ir… The Dresser.

Thuma, rūbininkė

Kainos prasideda nuo 745 USD ir skiriasi priklausomai nuo konfigūracijos ir spalvos.

Matmenys: Stalčių matmenys yra 30 ″ x 15 ″ x 5 ″

Konfigūracijos: 8

Spalvos: 3

 • Lengva surinkti
 • Aukščiausios kokybės
 • Elegantiškas ir minimalistinis
 • Garantija visam naudojimo laikui
 • Tvarus
 • Modulinis
 • Brangus
 • Pakuotė yra švaistoma (tačiau taip pat sunku sušvelninti šią problemą)

Kaip ir The Bed, The Dresser sukurta siekiant supaprastinti surinkimą, be įrankių ar pernelyg sudėtingų instrukcijų. Šiuo metu galima rinktis iš aštuonių konfigūracijų, nors jos yra modulinės ir prireikus jas galima lengvai perkelti arba išplėsti. Kiekvienas stalčius pristatomas iš anksto surinktas, todėl konfigūracija yra neskausminga.

Kad pamatyčiau, kaip lengva iš tikrųjų nustatyti „The Dresser“, išbandžiau 4×1 konfigūraciją riešutmedžio spalvos. Štai viskas, ką reikia žinoti apie šį labai paprastą baldą – nuo ​​pristatymo iki surinkimo.

Thuma apžvalga: The Dresser

Pristatymas

Mano komoda atėjo prie mano durų keturiose didelėse, sunkiose dėžėse. Dėžutės yra didelių gabaritų – man reikėjo, kad mano vaikinas Zakas padėtų man juos nešti. Prasminga atsižvelgiant į tai, kad kiekvienas komodos stalčius – tvirtas, 30 x 15 x 5 cm – yra supakuotas ir paruoštas naudoti.

Vienintelį kartą man reikėjo Zako pagalbos, kai įnešiau dėžes – viskas vyko sklandžiai.

thuma apžvalga
Nuotrauka: Autorius

Surinkimas

Surinkti šį blogą berniuką buvo lengva – aš vis kartojau Zacui: „Negaliu patikėti, kad tai viskas“, kai tai baigiau. Man prireikė 15 minučių, kad surinkčiau, viršūnės. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išpakuoti kiekvieną stalčių, užsukti gabalėlį gale (galite naudoti rankas, nepamirškite: jokių įrankių) ir sukrauti juos.

Atidariau pirmąją dėžutę ir radau pirmąjį, pilnai pastatytą stalčių, papildomai pasirenkamas kojeles, apsaugos nuo apvirtimo įrangą ir labai paprastą vadovą. Nusprendžiau naudoti kojas, kurioms prisukti ant apatinio stalčiaus apačios prireikė maždaug vienos minutės. Tada aš tiesiog nunešiau stalčių ten, kur norėjau, ir padėjau. Padaryta.

Lygiai tokie patys veiksmai taikomi antram, trečiam ir ketvirtam stalčiams (tai gali būti daugiau ar mažiau, priklausomai nuo perkamos konfigūracijos), tik su šiais stalčiais nėra kojų. Vietoj to, vienintelis papildomas žingsnis yra kiekvieno stalčiaus gale esantis varžtas, jungiantis stalčius vienas su kitu.

Kiekvieną stalčių vieną po kito sukroviau ant kito, įsitikindamas, kad kampai buvo visiškai įstatyti ir sulygiuoti su apačioje esančiu, kad varžtas būtų tolygiai ir tiesiai. Vėlgi, tai užtruko gal dvi minutes, o sunkiausia buvo nešti ir pakelti stalčių ten, kur norėjote.

thuma apžvalga
Nuotrauka: Autorius

Pritvirtinęs paskutinį stalčių prie komodos, paėmiau paskutinę dalį, viršutinę dalį, ir perbraukiau ant viršutinio stalčiaus, įsitikindamas, kad viršutinis dėklas tinkamai įdėtas į vidų, kad jį visiškai uždengtų. Štai ir viskas! Mano nuostabi Thuma Dresser buvo pastatyta per 15 minučių.

Kai kurios pastabos dėl surinkimo:

 • Labai vertinu, kaip lengvai ir aiškiai pateikiamos kiekvienos detalės išpakavimo instrukcijos. Jie yra gana gremėzdiški, yra daug pakuočių (ir viskas gana sandari), todėl jas ištraukti gali būti painu. Laimei, ant dėžutės yra etiketės, pvz., „Pirmiausia pašalinkite šį gabalą“, kad jas būtų lengva ištraukti.
 • Stalčiai yra sunkūs, tačiau juose yra įmontuotos rankenos, kad būtų patogu juos neštis patiems. Apgalvotas prisilietimas!
 • Prie komodos nepritvirtinau apsaugos nuo apvirtimo įrangos, o tai gali užtrukti ilgiau. Rekomenduojama įdiegti techninę įrangą (kuriai reikalingi įrankiai), kad būtų išvengta apvirtimo ar sužeidimų, tačiau dėl šios dalies norėjau pamatyti, kiek laiko užtruko įdiegti be jos. Patartina naudotojo nuožiūra.

Kokybė ir kaina

Mane taip sužavėjo „The Dresser“, kad noriu iš naujo papuošti savo miegamąjį viskuo Thuma. Didelė jo dalis yra susijusi su minimalistiniu, nepriekaištingu dizainu. Nėra jokių papildomų rankenėlių ar stalčių traukiklių, todėl jis yra aptakus ir utilitariškas. Thuma medžiagų yra daug aukštesnės kokybės nei kiti mano baldai iš tokių prekių ženklų kaip „Wayfair“ ir „Ikea“, o tai logiška, nes tie gaminiai yra pagaminti iš perdirbtos medienos, pigesnės alternatyvos tradicinei medienai. Dresser yra visiškai pagamintas iš perdirbtos medienos, kuri tikrai yra brangesnė už pagamintą medieną, bet ekologiškesnė nei pirminė mediena.

thuma apžvalga
Nuotrauka: Autorius

Mažiausios riešutmedžio 2×2 komodos kaina prasideda nuo 745 USD, kaina neabejotinai atspindi medžiagų kokybę. Bet, mano kuklia nuomone, tai tikrai verta.

Štai kodėl:

 • Komoda *tikrai* yra pilnai surinkta, todėl jums reikės viso sunkaus darbo. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išpakuoti ir nustatyti.
 • Jis jaučiasi kokybiškai, ir ne tik dėl medienos. Kiekvieno stalčiaus išlenkimai suteikia prabangos, o švelniai užsidarantys stalčiai lengvai įstumiami ir ištraukiami. (Niekada netrūksta vyrių ar netinkamai išlygiuotų stalčių.)
 • Komoda yra visiškai modulinė, todėl ją lengva perkelti arba pridėti dalių, jei reikia.
 • Tai…