Nuoširdi Rothy savaitgalio skaidrės apžvalga (išbandyta ir patikrinta)

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

„Rothy’s“ jau seniai buvo giriamas kaip nepaprastas kasdienių batų prekės ženklas. Priežastis? Batai yra minkšti, lankstūs, skalbiami skalbimo mašinoje, o daugelio stilių parduodama įspūdinga spalvų gama. Nors „The Point“ (149 USD) ir „The Flat“ (129 USD) buvo mėgstami pirkėjų jau daugelį metų, Rothy’s suprato, kad pats laikas į mišinį įtraukti dar vieną sandalą (nes paskutinė jų iteracija, išleista 2021 m., jau seniai išparduota). Ir sakyti, kad internetas prarado savo kolektyvinį protą, yra per menka.

Nuo tada, kai gegužės 2 d. buvo išleista Rothy’s Weekend Slide (139 USD), „Rothy Weekend Slide“ paminėjimai „TikTok“ sulaukė įspūdingų 15,9 mln. peržiūrų, o vartotojai pavadino siluetą nuo idealaus neutralaus vasaros sandalo iki optimalaus kelionės silueto. Natūralu, kad turėjau įsitikinti, ar jie verti ažiotažo, todėl pasikviečiau Avižos spalvos „The Weekend Slide“ pavyzdį. Prieš tai perskaitykite mano nuoširdžią šių jau išparduotų sandalų apžvalgą.

Rothy savaitgalio skaidrės

Savaitgalio skaidrė – 139,00 USD

Galimi dydžiai: 5-13

Spalvos: 3

  • Itin patogios ir pagalvėlės
  • Sukurta dėvėti visą dieną
  • Juostelės yra pakankamai tamprios
  • Atsparus kvapams
  • Plaunamas skalbimo mašina
  • Tik trys spalvos
  • Brangus

Mano sąžininga apžvalga apie Rothy’s Weekend Slide sandalus

Pradėsiu kreipdamasis į dramblį kambaryje: kaip spalvų mylėtojas, meluočiau, jei sakyčiau, kad man padarė įspūdį Rothy’s Weekend Slide atspalviai – kreminė (avižinė), juoda (juoda) ir alyvuogių (sodas) – atsižvelgiant į tai, kad jie visi yra neutralūs. Kadangi vienas didžiausių Rothy traukų yra prekės ženklo valdymas vaivorykšte, būčiau labai norėjęs, kad šie kryžminiai sandalai būtų išleisti su prekės ženklo ikoniniais Dragon Fruit, Shamrock ir Periwinkle atspalviais. Beje, spalvų pasirinkimo trūkumas yra vienintelis mano skundas dėl šių jau pamėgtų sandalų.

Štai kodėl „Rothy’s Weekend Slides“ tikrai verti ažiotažo. Pradedantiesiems jie turi palaikantį pagrindą. Kontūrinis padas, esantis ant vėžlio kiauto spalvos suvirinto pado, yra pagamintas iš gumos, todėl jai suteikia švelnumo, nesant pakankamai tvirtos arkos atramos. Be to, kadangi jie yra guminiai, jie netepa ir nesulaiko pėdų kvapo, kaip žinomos kai kurios kitos kontūrinės basutės (ahem, Birks).

Rothy skaidrės
Nuotrauka: Rebecca Norris

Tada yra dirželiai. Nors jie nėra labai tamprūs, jie turi šiek tiek davimo – kaip ir Rothy butai. Jie taip pat pagaminti iš tų pačių firminių siūlų, pagamintų iš perdirbto plastiko, austo iš natūralių kanapių pluoštų. Rezultatas yra minkšti, lengvi, kvėpuojantys batviršiai, kurie dar turi įsiskverbti į mano jautrias, pūsles linkusias pėdas. Pakanka pasakyti: suprantu socialinės žiniasklaidos reakciją į šį paleidimą. Sandalai tikrai yra išskirtinis laisvalaikio slidinėjimas, neatrodo kaip atletiškas ar „atgaunantis“ siluetas, kuris paprastai užpildo šią nišą (pagalvokite apie Oofosą). Dabar galiu tik tikėtis, kad jie išleis naujas spalvas ir stat.

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.