Nuoširdi Shiseido Bio-Performance odos užpildų serumų apžvalga

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Mano odai, kuriai virš 40 metų, staigmenų vis ateina. Vis dar pastebiu padidėjusį sausumą ir daugiau smulkių raukšlių, kurios, regis, atsirado praėjusiais metais. Kadangi esu tarp botokso ir užpildų, labai trokštu visko, kas padėtų mano odai atrodyti gaiviai ir jaustis geriausiai. Noriu drėgmės, drėgmės, drėgmės, medaus. Mano naujausias odos priežiūros atradimas? „Shiseido Bio-Performance Skin Filler“ serumai (295 USD už du pakuotes), kurie žada stangrinti ir putlinti odą pasitelkę tikrai revoliucinę naujovę. Taip, tai brangu. Bet taip, tai labai verta.

Kaip tai veikia:

Pirmas dalykas pirmas: naujovės yra įspūdingas, pasakyti mažiausiai. Hialurono rūgštis – milžiniška drėgmės stiprintuvas, kurį visi žinome ir mėgstame, dėl „Shiseido“ patentuotos „MolecuShift“ technologijos pasidaro nuostabus pakeitimas. Paprastai didesnės hialurono rūgšties arba HA molekulės yra per didelės, kad prasiskverbtų per odą ir atliktų savo darbą ant odos paviršiaus, o mažesnės HA molekulės gali prasiskverbti į epidermį, tačiau suriša mažiau vandens nei didžiosios. „Shiseido“ technologija sumažina didesnės molekulinės masės HA, todėl ji patenka giliai į odą neprarasdama naudos, tada vėl išsiplečia iki pradinio dydžio. Tai yra pirmą kartą technologija, kaip tai padaryti.

Molekulinė magija vyksta per dviejų pakopų sistemą. Naktį naudojate užpildymo serumą, kuris perneša susitraukusias HA molekules į odą. Tada AM naudojate „Full Expansion Serum“, kuris pumpuoja HA molekules atgal į pradinį dydį. Grynas odos priežiūros burtas, jei manęs paklaustumėte.

shiseido
Nuotrauka: Autorius

Tikrasis užpildas putlina odą iš vidaus, taigi ir produkto pavadinimas. Šis žaidimą keičiantis požiūris į hialurono rūgštį ypač naudingas tiems, kaip aš, vyresniems nei 40 metų. Žinote, kaip visada girdime, kad su amžiumi mažėja kolageno ir elastino? Tas pats ir su geruoju HA. „Laikui bėgant, dėl senėjimo mažėja natūralių hialurono rūgšties atsargų jūsų organizme“, – „Well and Good“ anksčiau sakė daktaras Ryanas Turneris, sertifikuotas dermatologas.

Kiti pagrindiniai ingredientai yra raudonųjų dobilų ekstraktas geresnei odos apsauginei funkcijai užtikrinti, chai hu ekstraktas stangrina ir cinamono ekstraktas, padedantis natūraliam odos valymo procesui.

Mano sąžininga apžvalga

Pastebėjau, kad Shiseido Bio-Performance Skin Filler serumus naudoti buvo nepaprastai paprasta. Nėra jokio kvapo, o abiejų serumų tekstūra ant odos jaučiasi nuostabiai, beveik gaiviai. Naudojau tris savaites ir GREITAS pamačiau skirtumą. Mano oda atrodė sultingesnė ir putlesnė. Draugai sakė, kad aš švytiu. Nepažįstami žmonės pareikalavo žinoti mano odos priežiūros rutiną. Manęs netgi paprašė asmens tapatybės dokumento (to jau TAIP dažnai nebūna). Nors aš nesulaukiau tokio paties efekto kaip naudojant tikrus užpildus, manau, kad tai puiku naudoti vieną ir kaip tarpinį produktą.

Aš turiu galvoje, pažiūrėkite į šį GLOW.

shiseido serumas
Nuotrauka: Autorius

Žinau, kad kai kuriuos žmones gali išjungti dviejų etapų procesas, bet jei serumą naudojate ryte ir vakare, tai iš esmės yra tas pats. Kaina tikrai yra aukščiausios klasės, bet jūs iš esmės mokate už du produktus, kurie tiesiogine prasme yra revoliucingi.

shiseido serumai
Nuotrauka: Autorius

Tai nėra tas pats, kas nusipirkti vieną prabangų drėkinamąjį kremą ar naktinį kremą. Apskritai šis serumų duetas pakeitė viską, ką aš žinojau apie tai, ką hialurono rūgštis iš tikrųjų gali padaryti mano odai, į gerąją pusę.

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.