Nuoširdi „Sonäge Refixion Sans Retinol Créme“ apžvalga

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Kalbant apie smulkias linijas ir raukšles, dermatologai vėl ir vėl rekomenduoja retinolį. Retinolis, priklausantis vitamino A šeimai, suteikia odai natūralų kolageno gamybos pastangų palaikymą, padidina ląstelių apykaitą, išlygina raukšles ir smulkias raukšleles bei šveitimą – visa tai gali sukelti skaistesnes ir elastingesnes veido spalvas.

Turint tai omenyje, visi šie privalumai kainuoja, ypač tie, kurie labiau erzina pavasario ir vasaros mėnesiais (tačiau į juos reikėtų žiūrėti rimtai ištisus metus). Retinolis daro odą jautresnę saulės šviesai, todėl jį galima naudoti tik naktį, naudojant papildomas apsaugos nuo saulės priemones (labas, kepures nuo saulės ir SPF) dieną. Be to, retinolis yra stipresnis ingredientas, kuriam kai kurie yra jautrūs, todėl kai kuriais atvejais jo negalima naudoti taip dažnai arba visai.

Aš asmeniškai turėjau pakilimų ir nuosmukių vartojant retinolį. Laimei, mano oda ne super Esu jam jautrus, tačiau aš išbandžiau kai kuriuos retinolio produktus, kurie sukelia daugiau dirginimo nei kiti, todėl tikrai esu atsargus dėl ingredientų. Ir kaip žmogus, kuris jau turi jautrią saulei odą, naudojant produktą, kuris ją daro labiau pažeidžiamą, aš patiriau stresą, nesvarbu, kaip dažnai pakartotinai tepu kremą nuo saulės. Be to, būtų malonu ryte ir vakare naudoti produktą, turintį retinolio privalumų, kad būtų maksimaliai padidinti galimi rezultatai. Štai kodėl mano gyvenimas (gerai, mano odos priežiūros režimas) visiškai pasikeitė, kai išbandžiau Sonäge Refixion Sans Retinol Créme (60 USD), kurio formulė įkvėpta retinolio. be minusai.

sonažas

Sonäge, Refixion Sans Retinol Créme – 60,00 USD

„Powerhouse“ ingredientai apima:

  • Bakučiolis: Natūrali retinolio alternatyva, kuri suteikia retinolio naudą be dirginimo
  • Palmitoilo tripeptidas -37: Amino rūgštys išlygina smulkias raukšleles ir daro jas mažiau ryškias
  • Argininas: Dar viena aminorūgštis, veikianti kaip antioksidantas, apsauganti odą nuo aplinkos veiksnių ir suteikianti jai jaunatvišką išvaizdą
  • Keramidai: Tai apsaugo odos barjerą nuo teršalų ir atšiaurių klimato veiksnių
  • Helichrysum: Kilęs iš „Everlasting Flowers” ir padeda kovoti su smulkiomis linijomis ir raukšlėmis
  • Natrio hialuronatas: Hialurono rūgštis, kuri padeda odai išlaikyti drėgmę visą dieną

„Sonäge Refixion Sans Retinol Créme“ apžvalga

„Sonäge Refixion Sans Retinol Créme“ yra brandaus senėjimo produktas be retinolio, skirtas smulkioms linijoms ir raukšlėms, tamsioms dėmėms ir nelygiai odos tekstūrai pašalinti. Priežastis, kodėl retinolio alternatyva gali paveikti visą šią magiją, yra dėl ingrediento, vadinamo bakuchioliu, kuris, skirtingai nei retinolis, yra ypač švelnus ir saugus naudoti ant odos ryte. ir naktį. Bakuchiol yra augalinės kilmės ingredientas, kuris, remiantis moksliniais tyrimais, gali žymiai sumažinti raukšles ir hiperpigmentaciją, kaip tai daro retinolis, todėl tai puikus sprendimas tiems, kurie jautrūs retinoliui arba tiems (kaip aš), kurie nerimauja dėl retinolio vartojimo gydymo metu. pavasario ir vasaros sezonais, kai sunku išvengti saulės.

retinolio alternatyva
Nuotrauka: Autorius

„Bakuchiol veikia kaip priešuždegiminis ir antioksidantas, todėl jis taip pat idealiai tinka tiems, kurie kenčia nuo sausos, jautrios odos ir netoleruoja retinolio”, – anksčiau tai patvirtino Niujorko dermatologas Dendy Engelman, MD.

Refixion Sans Retinol Créme pranašumai konkuruoja su retinolio kremais; tačiau tai tik vienas Priežastis, kodėl aš įsimylėjau kremą. Be to, kad tai yra viena geriausių retinolio alternatyvų, tai yra vienas geriausių mano kada nors bandytų veido kremų. Esu žmogus, turintis labai sausą ir dažnai dehidratuotą odą. Pirmą kartą bandydamas Refixion Sans Retinol Créme, pastebėjau, kokia tekstūra ir kaip sviestai švelnus jis jaučiasi ant mano odos – toks kreminis, prabangus pojūtis, į kurį mano oda iškart sureagavo ir sustingo. Dėl to mano veido oda buvo pamaitinta ir drėkinama su nuostabiu švytėjimu po naudojimo ir absorbcija. Po kelių naudojimo pastebėjau, kad mano oda ir toliau reaguoja į kremą ir, mano nuostabai, tarp naudojimų liko pamaitinta (to beveik niekada nebūna – dienos pabaigoje mano oda paprastai būna tokia išsausėjusi).

retinolis alt
Nuotrauka: Autorius

Dėl visų savo retinolio privalumų ir augalinės, švelnesnės formulės šis brandžiai senstančios odos priežiūros produktas užsitarnavo nuolatinę vietą mano odos priežiūros lentynoje. Ir, jei man pritrūks, Sonäge parduoda produktų papildymus, kad būtų tvaresnis ir ekonomiškesnis papildymas.

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.