Nuostabūs nugaros judumo pratimai

Kiekvieną mėnesį naujas treneris veda mus į keturias geriausias treniruotes, kurias jie turi užpakalinėje kišenėje. Kas savaitę sekite naujienas ir ieškokite naujų būdų, kaip praleisti laiką kartu su mumis. Matyti viską

Yra keletas pratimų, kurie yra tempimo ir mobilumo pasaulio duona. Katės-karvės, atverstos knygos ir sėdmenų tiltai – tai tik keletas pagrindinių dalykų, kurie ateina į galvą.

Naujoje „Well+Good’s Trainer of the Month“ serijos mobilumo ir stabilumo treniruotėje nuo nugaros skausmo yra visa klasika, kurią būtina atlikti ne veltui. Jie suteikia sąnariams kraujotaką ir sutepimą, o raumenų ilgį sutrumpina išbuvus vienoje padėtyje visą dieną.

Tačiau vienas fizioterapeuto Winnie Yu judesys, DPT žlugo per šią 16 minučių rutiną, tikrai sukrėtė mane. Tiesą sakant, tai yra frankenšteiniškas dviejų judesių derinys.

Priekinio stiklo valytuvai, kurių metu gulite ant nugaros sulenkus kelius, o po to kelius nuleidžiate pirmyn ir atgal iš vienos pusės į kitą, yra viena iš tų klasikų, kurios puikiai tinka žmonėms, kenčiantiems nuo nugaros skausmų ir klubų sustingimo. „Kodėl tai yra vienas iš mano mėgstamiausių pratimų, yra tai, kad jei galvojate apie padėtį, kai visą dieną sėdite prie stalo arba visą dieną stovite darbe, kai kurie apatinės nugaros ir klubų raumenys gali labai įsitempti“, – sakė dr. Yu sako: „Taigi, jei atliekate apatinius stuburo pasukimus, tai puikus būdas padidinti kraujotaką ir mobilumą šioje srityje.

Dar viena žavinga klasika yra keturių figūrų klubų tempimas, kai jūs pradedate toje pačioje gulint kelius sulenkus, bet vieną kulkšnį uždedate ant priešingo kelio, tada rankomis pritraukite tą kelį prie krūtinės. Tai būtinas žingsnis jūsų klubų ir sėdmenų tempimo arsenale, turintis tam tikrų papildomų privalumų atpalaiduojant apatinę nugaros dalį ir netgi ištempiant vidinę šlaunies dalį.

Štai čia viskas darosi įdomiai. Po klasikinių priekinio stiklo valytuvų daktaras Yu nurodo, kad apatinė kūno dalis būtų 4 figūra. Tada darysite tą patį šoną į šoną, ištiesdami kelius link žemės, būdami ketvirtoje figūroje. Tai tarsi priekinio stiklo valytuvas su padidinta veržlumu, sukuriančiu vietos klubo sąnario ir sėdmenų raumenyse, o sukant papildomai ištempiant apatinę nugaros dalį.

Galbūt iš pradžių kelių nenusileistumėte labai toli, bet laikykitės to, ir jūsų kamienas atsigaus. Nenustebkite, jei išgirsite traškesius ar spragsėjimus, sako daktaras Yu. „Daiktai pajudės, viskas pasikeis, tai visiškai gerai“, – sako ji.

Atlikite visą mobilumo ir stabilumo rutiną aukščiau esančiame vaizdo įraše, kad taip pat būtų skanu ir viršutinei nugaros daliai.