Pakeiskite 12 žingsnių procedūras į „Humanrace“ 3 minučių veido valymą + „Geras“

„Well+Goo“ vyresnioji grožio redaktorė ir laidų vedėja Zoë Weiner niekada neatsisako progos paklausti geriausių dermatologų, plaukų stilistų ar įžymybių apie jų grožio procedūras – iki tikslios antakių šepetėlio, kuriuo prisiekia. Ir visiškai naujame „Well+Good“ tinklalaidyje „Rutine Rundown“ ji kviečia jus prisijungti prie pokalbio. Skaityti daugiau

Nesvarbu, kiek įmantrių odos priežiūros formulių turite savo vonios spintelėje – jei negalite įsipareigoti jų reguliariai naudoti, rezultatų tiesiog nematysite. Faktas yra tas, kad „geriausia“ rutina yra ta, kokia esate iš tikrųjų darysiu kiekvieną dieną… ir dauguma iš mūsų neturi laiko sluoksniuoti ant 12 skirtingų serumų prieš skubėdami pro duris ryte.

Būtent ši idėja paskatino sukurti Pharell odos priežiūros liniją Humanrace, kurią jis pradėjo prieš trejus metus bendradarbiaudamas su savo ilgamete dermatologe Elena Jones, MD. „Pernelyg sudėtingumas tikrai tapo problema [in skin care]„Niekada nemėgau naudoti kelių kelių žingsnių“, – naujausioje „Well+Good“ naujosios gražuolės podcast serijoje pasakojo daktaras Jonesas. Įprastas apibendrinimas. „Mes tikrai norėjome sukurti odos priežiūros liniją, kuri būtų orientuota į odos sveikatą ir kasdienę rutiną, kuri supaprastintų jūsų odos priežiūros kelionę.”

Klausyk čia:

Režimas, kurį jie sugalvojo, susideda iš trijų produktų. Viskas. Nėra jokių perteklinių serumų ar šiurkščių, odą nulupančių ingredientų – tik švelnus valiklis, šveitiklis ir drėkiklis, kurie kartu suteikia odai viską, ko jai reikia, ir nieko, ko nereikia. „Tikrai manau, kad svarbu laikytis paprastos rutinos… norime, kad žmonės nuvalytų, nušveistų ir drėkintų veidą iki kojų pirštų“, – seriale sako daktaras Jonesas.

„Humanrace“ debiutas 2020 m. lapkritį negalėjo įvykti geresniu metu. Pirmosiomis pandemijos dienomis daugelis žmonių pradėjo vaidinti namų kosmetologą su savo veido oda ir persistengė taip, kad sugadino odos barjerus (per daug šveitimo ir nepakankamo drėkinimo tai padarys jums, žmonės). . Tai buvo kolektyvinė pamoka apie tai, kad kalbant apie odos priežiūrą, tai yra galima turėti per daug gero daikto. Kaip sako daktaras Jonesas: „Viskas saikingai“.

„Humanrace“ produktai yra sukurti taip, kad veiktų visų tipų ir tonų odai (įtraukimas yra prekės ženklo misijos priešakyje), o švelnūs ingredientai užtikrina, kad juos galite naudoti du kartus per dieną, nepablogindami veido. Prausiklis nuo pudros iki putų naudoja ryžių daleles, vaisių AHA ir sniego grybus, kad skaistintų odą; trigubo veikimo šveitiklis naudoja lotoso fermentus ir AHA, kad ištirpdytų negyvas odos ląsteles; o drėkinamasis veido kremas – tai hialurono rūgšties kupinas drėgmės antplūdis jūsų odai. Papildykite jį SPF (Humanrace taip pat siūlo vieną iš jų), ir jūs galite pradėti.

Kadangi linija yra pakankamai paprasta bet kas prisitaikyti prie savo kasdienybės (tai pirmoji produktų linija, kurią sugebėjau priversti savo grožiui atsparų vaikiną įsipareigoti naudoti kiekvieną dieną), tai leidžia nustoti per daug galvoti, ką darote su savo oda, kad galėtumėte atsisėskite ir mėgaukitės procesu. „Mes norime „Humanrace“ rutinos [to be] ką nors, ką pastebite tiek viduje, tiek išorėje – skirkite tas akimirkas sau, kad pajustumėte savo fizinės ir psichinės dvasios maitinimo naudą“, – sako dr. Elena. „Skirkite laiko veidui, kūnui ir pats“.

Žemiau įsigykite „Humanrace“ trijų minučių veido priežiūros rutiną, tada peržiūrėkite epizodą („Spotify“, „Apple“ ar bet kur, kur gaunate podcast’us), kad sužinotumėte daugiau, kodėl trijų žingsnių pakanka veiksmingai rutinai.

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.