Papūgažuvės levandų tikmedžio muilas naikina kūno spuogus

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Kalbant apie odos priežiūrą, istoriškai visą dėmesį skyriau veido spuogų sutramdymui. Ištyriau produktus, lankiausi pas dermatologus ir net pakeičiau mitybą, kad spindėtų be spuogų. Problema buvo ta, kad aš apleidau savo odą nuo kaklo žemyn, ir ji pradėjo ryškėti… tai yra kūno spuogų forma.

Neseniai nusprendžiau savo veido priežiūrai skirtą priemonę perkelti į pietus nuo pečių ir blankų kūno prausiklį pakeičiau Parrotfish Lavender Teak Soap Bar (10 USD). Ir tai ne tik sumažino mano kūno spuogus, bet ir visiškai pakeitė mano kadaise nuobodžios odos tekstūrą.

Bet kuris dermatologas jums pasakys, kad yra daugybė skirtingų veiksnių, sukeliančių kūno spuogus, tačiau didžiausias kaltininkas (ir labiausiai tikėtina, kad aš kaltinu dėl savo bėrimų) yra trintis. Trintis tarp jūsų odos ir drabužių gali sudirginti, o tai sukelia uždegimą ir spuogus. Sintetiniai audiniai, kurie neleidžia odai kvėpuoti (pagalvokite: poliesterio treniruočių antblauzdžiai) yra labiausiai nusikaltėliai. Jie sulaiko šilumą ir prakaitą ant odos, sukurdami puikią dirvą spuogus sukeliančioms bakterijoms.

Tai reiškia, kad norint kovoti su kūno spuogais, jums reikia ingredientų, kurie kiekvieną kartą einant į dušą pašalintų tas bakterijas – būtent tai ir turi Parrotfish Lavender Teak muilas. Medetkų žiedlapiai ir levandų eterinis aliejus numalšina uždegimą ir paraudimą, kuris paprastai lydi kūno spuogus, o smilkalų aliejus sumažina jūsų poras ir sumažina dėmių atsiradimą. Tačiau tai yra baro aktyvuota anglis, kuri tikrai turi savo supergalias. Šis pagrindinis ingredientas valo poras, pašalindamas nešvarumus ir nešvarumus iš jūsų odos, taip pat švelniai nušveičia.

Sudrėkinus muilą susidaro putlios putos, kurias galite tepti ant odos rankomis arba (kad dar labiau nušveistumėte) šluoste ar lufą. Norėdami gauti geriausių rezultatų, naudokite kiekvieną kartą nusiprausę –ypač po treniruotės ar itin prakaituotos pavasario dienos – kad pašalintumėte visas spuogus sukeliančias bakterijas iš odos. Norėdami prailginti savo muilo gabalėlio tarnavimo laiką, norėsite jį laikyti indelyje, kad jis neužmirktų ar neužmirktų. Esant tinkamoms sąlygoms, jis turėtų trukti 4-6 mėnesius.

Išbandžius Parrotfish levandų tikmedžio muilo juostą vos vieną savaitę, tapo aišku, kad ši formulė yra tikra – tiek, kad pamačiau (ir pajutau) pastebimus odos pokyčius vos kelis kartus panaudojus. Spuogų dėmės ir skutimosi nelygumai, kurie išskyrė mano odos paviršių, išnyko; mano kadaise blanki ir nelygi veido spalva įgavo naują švytėjimą; ir bet koks šiurkštumas buvo pakeistas švelnia liesti oda (ačiū, šveitimas). Tačiau svarbiausia, kad mano kūno spuogai išnyko. Misija įvykdyta.

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.