Pirkėjai sako, kad bio aliejus padeda „pasiekti tobulą odą“

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Kadaise odos priežiūros produktai buvo vertinami tik dėl jų formulės. Šiais laikais rūpestingai galvojama ne tik apie losjonus ir mikstūras, bet ir į butelius, stiklainius bei tūbeles, kuriose jie yra. Ir nesupraskite manęs neteisingai: aš meilė gražus produktas (mano kosmetinė niekada nėra aprūpinta Tatcha’s Dewy Skin Cream), bet manau, kad kartais pasaulyje, kuriame estetika prasiskverbia į kiekvieną mūsų gyvenimo akimirką (ačiū, socialinė žiniasklaida), lengva nepastebėti tikrai nuostabių odos priežiūros priemonių. produktus vien todėl, kad jie nebūtinai atrodo ypatingai. Pavyzdys: „Bio-Oil“ odos priežiūros aliejus (10 USD).

Nors per daugelį metų girdėjau apie Bio-Oil, niekada neskyriau laiko jo išbandyti pats, nes, pavyzdžiui, kaip žmogus, turintis reaktyvią mišrią odą, aš paprastai nesiekiu aliejaus ir todėl, kad Na, tai nepatraukė mano dėmesio. Bet tada be proto naršiau savo socialinius kanalus ir supratau, kad paprastai atrodantis odos priežiūros aliejus pasirodo kairėje ir dešinėje, o vien tik „TikTok“ peržiūrėjo daugiau nei 52 mln. Natūralu, kad patikrinau „Amazon“ ir ką žinote, skaidraus persiko buteliuke yra daugiau nei 71 000 penkių žvaigždučių apžvalgų. Tai privertė susimąstyti: ar tikrai miegojau su vienu geriausių šimtmečio odos priežiūros produktų to net nežinodama?

Kas yra Bio-Oil?

Bio-Oil atrodo kaip bet kuris įprastas kūno aliejus, tačiau, pasak sertifikuoto dermatologo Dustino Portela, MD, jis pasižymi unikalia formule, specialiai sukurta optimaliam visų tipų odos įsisavinimui, net ir labai jautriai.

„Bio-Oil yra pakankamai švelnus visų tipų odai, įskaitant jautrią, nes pagrindinis jo tikslas yra optimizuoti odos drėgmės barjero funkciją, pridedant atgal natūralių aliejų, kurie padeda išlaikyti vandens kiekį“, – sako sertifikuotas dermatologas. ir Bio-Oil partnerė Tiffany J. Libby, MD. Originaliame aliejuje naudojamas Purcellin aliejus, kuris imituoja natūralius lipidus, esančius drėgmės barjere, taip pat levandų aliejus – natūralus antiseptikas, padedantis nuraminti ir nuraminti odą.

Kad ir kaip drėkintų, Bio-Oil iš tikrųjų yra žinomas dėl jo tariamo gebėjimo sumažinti randų atsiradimą. „Bio-Oil naudojimas gali padėti sumažinti strijų atsiradimą, randus ir netolygų odos atspalvį“, – sako Corey L. Hartman, MD, Bio-Oil partnerė. Be to, daktarė Portela greitai paaiškina, kad ji veiksmingiausia mažinant naujesnius randus – ir net tada tai nėra garantija.

Mano sąžininga Bio-Oil apžvalga

Niekada nenurodęs Bio-Oil paros laiko, skaidrus persikų buteliukas dabar išdidžiai guli ant mano vonios kambario prekystalio, puikiai pasiekiamas iškart, kai išlipu iš dušo.

„Geriausias laikas tepti Bio-Oil iš karto po vonios ar dušo, nes tai yra geriausias laikas užsikimšti ir užsandarinti vandenį“, – sako dr. Libby.

Man patinka šis aliejus, nes jis iš tikrųjų nesijaučia kaip aliejus. Žinoma, jis yra slidus ir šlapias tiesiai iš buteliuko, bet taip greitai įsigeria į odą, kad nepalieka riebių likučių, kaip dauguma kūno aliejų.

Kad ir kaip išsiaiškinčiau tekstūrą ir sugeriamumą – ir kaip iš tikrųjų jaučiasi drėkinama mano oda, net ir dabar, praėjus beveik 12 valandų po paskutinio tepimo – turiu pripažinti, kad kvapas man nepatinka. Nerašykite man, bet ji labai kvepia kaip pigi, nekvepianti žvakė – vaškinė ir neaiški. Be to, buvo žinoma, kad mėgstu kvapus po to, kai gaminu produktus dėl jų rezultatų, o ne tik dėl jų išvaizdos ar kvapo. (Pavyzdžiui, kai pirmą kartą jį panaudojau, mane sužavėjo Hanni vandens balzamo kvapas, o dabar, praėjus keliems mėnesiams, mano burna praktiškai mirksta laukdama, kai juo užtepsiu. Tai dieviška.)

Visa tai noriu pasakyti: aš suprantu „Bio-Oil“ ažiotažą. Dabar reikia išlikti įsipareigojusiam ir pažiūrėti, ar jis tikrai padeda pašalinti randus ir strijas. Man parodys tik laikas, bet kiti apžvalgininkai patvirtina, kad jis ištesėjo šį pažadą. Viena vartotoja sakė, kad ją naudoja daugelį metų ir padėjo operacijos randui ant riešo „beveik visiškai išnykti“, o kita – „atsikratė daugumos mano spuogų randų per 2 mėnesius“. Už 10 USD už popietę būtinai Verta pabandyti.

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.