„Quince Everyday“ sportbačiai yra patvirtinti podologo

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Ne todėl, kad jie kada nors išėjo iš mados, bet paprasti sportbačiai šiuo metu išgyvena svarbų momentą. „New Balances“, „Vejas“ ir „Adidas Sambas“ bei „Gazelles“ yra karščiausi, kokie jie kada nors buvo, todėl jūs nuolat matyti juos savo socialiniuose kanaluose. Tačiau jei nenorite išleisti pinigų, kad dalyvautumėte šioje tendencijoje, „Quince“, San Franciske įsikūręs prabangus prekinis ženklas už mūsų mėgstamų kašmyro megztinių ir treniruočių antblauzdžių, tiesiog atsisakė *tobulų* spyruoklinių sportbačių – „Eco Cotton Canvas“. Kasdieniai sportbačiai (50 USD).

Modernus klasikinių batų posūkis, drobiniai sportbačiai atrodo šauniai ir *nesenstanti*, puikiai tinkantys beveik viskam, kas yra jūsų spintoje, ir jie pagaminti naudojant ekologiškas medžiagas. Bet tai net ne pati geriausia dalis – jie taip pat turi podologo patvirtinimo antspaudą. Štai kodėl jūsų krepšelyje reikia šių pėdai tinkančių sportbačių.

Kodėl mes mėgstame „Quince“ sportbačius

Be gaiviai prieinamos kainos, „Quince’s Everyday Sneakers“ pažymi visas mūsų dėžutes – jie stilingi, patogūs ir pagaminti tvariai. „Tai labai panašūs į mano turimus batus, kurie kainuoja dvigubai brangiau“, – 5 žvaigždučių apžvalgoje pakartoja vienas laimingas „Quince“ pirkėjas. „Quince“ pora yra paprasta, atrodo labai gerai pagaminta ir, svarbiausia, yra tikrai patogi.

Anot Margeret Trevillion MCPod, „Walk This Way Podiatry“ įkūrėjos, ekologiškos medvilnės drobės viršus (tai reiškia, kad medvilnė buvo užauginta nenaudojant pesticidų) suteikia daug laidumo orui šiltesnėmis dienomis – tai būtina siekiant optimalios pėdų sveikatos. „Kvėpuojančios medžiagos padeda išvengti pėdų perkaitimo, gausaus prakaitavimo ir galiausiai grybelinių odos ir nagų infekcijų“, – aiškina ji. Jie yra juodos ir natūralios drobės spalvų, todėl juos lengva pridėti prie bet kokios aprangos.

Kitaip nei kiti batai, kurie suteikia stilingumo, bet nenaudoja atramos, „Quince Eco Cotton Canvas“ sportbačiai suteikia komforto kelias dienas. Anot Trevillion, stambus, neslidus guminis padas padeda išlaikyti stabilumą, jei įstrigtumėte pavasario liūčių metu, ir suteikia jums reikiamo aukščio. „Jie suteikia jums ūgio, be neigiamų laikysenos pokyčių, kuriuos sukelia aukštakulniai“, – sako ji. „Ir neslidūs guminiai padai sustiprina komfortą“.

Pagalvėlė, vidpadžiai iš atminties putų, kurie palaiko jūsų lankus, ir jūs turite puikius batus ilgoms dienoms. „Mėgstu šiuos smūgius!” „Quince“ klientas džiaugiasi 5 žvaigždučių apžvalgoje. „Puikiai tinka bėgiojimui po miestą. Taip pat nereikia įsilaužti – tiesiog užmeskite juos ir pirmyn.

TLDR; Jei šį pavasarį norite *patobulinti* savo sportbačių žaidimą, nesuklysite su naujausiu „Quince“ pristatymu. „Sneaker tendencijos ateina ir praeina sezoną, bet Quince Eco Cotton Canvas Sneaker yra klasikiniai, praktiški ir lengvi sportbačiai“, – sutinka Trevillion. Paimkite savo porą „Quince“ svetainėje čia.

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.