Saie Glow Sculpt paryškinančių skaistalų apžvalga

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Kai pirmą kartą pradėjau darytis makiažą, prisimenu, kaip mama man pasakė, kad skaistalai yra tas produktas, dėl kurio mano veidas „atrodo gyvas“, o mano paauglystei tai labai patiko. Dėl šios priežasties mano skruostų dažymas visada užėmė ypatingą vietą mano širdyje (ir mano kasdienybėje), todėl kai gavau galimybę išbandyti naujus Saie Glow Sculpt (32 USD), hibridinius paryškinančius skaistalus, žinojau iš pradžia, kad tai gali būti tik mano svajonių produktas.

Kas yra Saie’s Glow Sculpt?

Per pastaruosius kelerius metus Saie išgarsėjo grožio srityje dėl savo aukštos kokybės formulių, pagamintų naudojant tvarią pakuotę ir praktiką. Grožio pramonei sutelkus dėmesį į natūraliai atrodančią odą ir makiažą, pagamintą iš odai nekenksmingų ingredientų, Saie pasirodė kaip pagrindinis prekės ženklas šioje erdvėje. Nesvarbu, ar naudojate jų mylimą „Glowy Super Gel“ (28 USD), ar naują „Glowy Super Skin Foundation“ (40 USD), žinote, kad gaunate aukštos kokybės formulę, pagamintą iš aukščiausios kokybės ingredientų.

Vadovaujantis tuo pačiu principu, Glow Sculpt yra daugkartinis kremas, paryškinantis šilkinės tekstūros skaistalus, kurie ištirpsta tiesiai į odą. Formulė yra pagaminta iš odą mylinčių ingredientų, tokių kaip hialurono rūgštis ir konjako šaknis, kurie abu padeda drėkinti odą ir suteikia jums sveikesnę veido spalvą.

Produktą galima įsigyti penkių atspalvių: Mauveglow (vėsaus atspalvio rausvai violetinė), Peachglow (rožinis persikas), Quartzglow (šilta bronza), Pinkglow (šalta rožinė) ir Bronzeglow (sodri, rausva bronza). Kiekvienas kompaktiškas komplektas yra su veidrodžiu ir yra pakartotinai užpildomas. Tai reiškia, kad galite įsigyti visą rinkinį už 32 USD, o iš ten įsigyti papildymo už 25 USD. Taip pat galite paimti pridedamą dviejų galų dvigubą šepetėlį (30 USD), kuris puikiai tinka tepti ant skruostikaulių ar net akių vokų, kad gautumėte papildomos spalvos.

Atspalviai

Turėjau galimybę išbandyti visus penkis atspalvius, kuriuos išbandžiau ir ant vokų, ir ant skruostikaulių.

Kvarcinis švytėjimas

Ant manęs Quartzglow labiau linko tiesio hailaiterio, o ne paryškinančio skaistalų link. Nors jis pridėjo tik spalvos užuominą, didžiausias jo pelnas buvo kaip šviečiantis paryškinimas mano skruostams.

Pinklow

Toms dienoms, kai noriu paryškinančių skaistalų, kurių spalvos santykis būtų 60/40, Pinkglow bus mano pasirinkimas. Nors Bronzeglow, Peachglow ir Mauveglow suteikia daug pigmento, Pinkglow suteikia subtilesnę spalvą ir daug spindesio.

Bronzglow

Šis gražus atspalvis turi nemažai pigmento! Dėl savo šviesesnio atspalvio pastebėjau, kad reikia tepti šviesesniais atspalviais, pavyzdžiui, Quartzglow ir Pinkglow. Vis dėlto rausvai bronzinė spalva pribloškia, ir man ypač patiko ją nešioti ant dangtelių.

Peachglow

Puikiai tinkantis vasarai Peachglow yra gana nepermatomas rausvas persikas, kuris akimirksniu suteikia skruostų paraudimą. Nors ir nėra identiškas, šis atspalvis yra panašus į kultinį mėgstamą NARS Orgasm Blush, su pažįstama spalva ir švytėjimu.

Mauveglow

Aš mėgstu rausvą bet kokio tipo makiažą, todėl net nebandydama žinojau, kad šis atspalvis greičiausiai bus mano mėgstamiausias. Šalto atspalvio spalva puikiai padailina mano skruostus ir suteikia gražių paryškinimų su gražiai sukonstruojama spalva.

Bendros mintys apie „Glow Sculpt“.

Praeityje išbandęs daugumą kitų Saie produktų, žinojau, kad tai prekės ženklas žino kaip suteikti odai švytėjimo. Mano galva, jo formulės visada buvo puikios savo gebėjimu suteikti odai sveiką švytėjimą, tačiau jos niekada neatrodo kaip diskoteka – jos paprasčiausiai priverčia ją atrodyti kaip natūraliau švytinti pati versija.

Man, kaip žmogui su subtilesniais skruostikauliais (puikus būdas pasakyti, kad aš jų iš viso neturiu), „Glow Sculpt“ tikslas man labai patiko. Spalvų popsas pliusas skruostikaulių išvaizda? Tai atrodė per gerai, kad būtų tiesa. Tačiau, kaip galite suprasti iš nuotraukų, jis ištesėjo šį pažadą ir kai kuriuos.

Kai nešioju Saie Sculpt, mano vos pastebimi skruostikauliai tikrai išdygsta. Produktas suteikia spindesio ir spalvos neatrodo pernelyg blizgus ar išblukęs, o kreminė tekstūra gražiai įsilieja į odą. Pastebėjau, kad kai kurie atspalviai buvo labiau pigmentuoti nei kiti ant mano odos, o Bronzeglow, Peachglow ir Mauveglow atnešė daugiausiai spalvų. Tačiau, jei ieškote šviestuvo su menkiausiu atspalviu, Quartzglow ir Pinkglow yra puikūs pasirinkimai.

Galima sakyti, kad Saie tai padarė dar kartą, į rinką pateikdama žėrintį produktą, apie kurį visi kalbės. Tai tikrai mano svajonių produktas.

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.