Sekso žaislų privalumai yra ne tik malonumas

Sbuvę žaislai ne visada buvo susiję su kelių milijardų dolerių rinka; ilgą laiką vartotojai plačiai pirko nugaros masažuoklius, kurie ne pagal etiketę buvo naudojami kaip vibratorius arba tiesiog visai nebendraudavo su gaminiais. Tačiau dėl besikeičiančio suvokimo ir supratimo apie malonumo vaidmenį seksualinėje sveikatoje, kuri yra neatsiejama nuo gerovės, sekso žaislų naudojimas auga, o stigma nuolat ima šalintis. Remiantis rinkos tyrimais, 2022 m. beveik 1,5 milijono amerikiečių atskleidė, kad juos naudoja kiekvieną savaitę, o 2017 m. jų buvo 86 milijonai. O atsižvelgiant į sekso žaislų naudą, mums tai geriau.

Sidabrinė pandemijos dalis yra ta, kad ji padėjo pagrindą didesniam naudojimui sekso žaisluose. Kol žmonės liko namuose, jie tapo seksualiai smalsūs ir kūrybingi, tiek masturbacijos seansų metu, tiek partnerių santykių metu. Pramonės doleriai patvirtina šią mintį, o ataskaitose pažymima, kad su seksu susijusių produktų pardavimas tam tikrose šalyse padvigubėjo ar net tris kartus uždarymo ir izoliacijos laikotarpiais.

Kaip sekso terapeutė, I meilė matydamas šį poslinkį. Dokumentais patvirtintas sekso žaislų naudojimo augimas skatina mus būti atviresniems seksualiniams pokalbiams ir bendrai, o tai daro teigiamą poveikį mūsų seksualinei sveikatai ir gerovei. Kodėl? Na, tai gali prasidėti nuo malonumo, bet tuo toli gražu nesibaigia.

Malonumas yra tik vienas iš sekso žaislų naudojimo privalumų

Nesvarbu, ar esate vulvos savininkas, penio savininkas ar interseksualus asmuo, malonumas yra sveiko seksualinio gyvenimo kertinis akmuo. Nesunku suprasti, kaip žaislai mums padeda: mes juos naudojame norėdami patirti euforinius pojūčius, kurių negalime pasiekti (arba pasiekti taip greitai) patys.

Jei galvoji, Žinoma, sekso žaislai leidžia jaustis gerai, teisingas taškas. Tačiau mažiau akivaizdu, koks svarbus malonumas yra mūsų bendrai sveikatai ir gerovei. Įprasta tendencija nustumti sekso vertę į šalį, laikyti jį premija ar skanėstu arba ką nors įtraukti į prioritetų sąrašo pabaigą, kai gyvenimas tampa užimtas. Tačiau atminkite, kad tyrimai sieja seksualinį pasitenkinimą su sumažėjusiu nerimo ir depresijos lygiu. Šiuo požiūriu aišku, kad vien malonumas yra tik sekso naudos ledkalnio viršūnė, o sekso žaislai puikiai padeda palengvinti seksą, kuriame gausu malonumo.

Ne, seksas ne reikalaujama siekiant išsklaidyti psichikos sveikatos negalavimus, taip pat ji neturėtų veikti kaip atskira strategija optimaliai psichinei sveikatai atkurti. Seksualinis pasitenkinimas yra vienas iš svarbių veiksnių, palaikančių bendrą psichinę sveikatą, ir, svarbiausia, jį galima pasiekti be partnerio. Seksualinė stimuliacija per masturbaciją gali padėti pagerinti jūsų nuotaiką, savigarbą, miego kokybę ir padėti sumažinti stresą. Ir kadangi sekso žaislai gali padaryti bet kokias sekso formas malonesnius, čia jiems tenka svarbus vaidmuo.

Geras seksas yra naudingas jūsų kūnui, o sekso žaislai gali padėti

Nors malonumas yra seksualinės sveikatos principas, o sekso žaislai parduodami pirmiausia dėl jų gebėjimo patirti malonumą, tai jokiu būdu nėra vienintelė jų teikiama vertė. Sekso žaislai, galintys padėti naudotojams geriau suprasti savo norus ir geriau bendrauti su partneriais, iš tikrųjų gali suteikti fizinės naudos.

Sekso žaislai, galintys padėti naudotojams geriau suprasti savo norus ir geriau bendrauti su partneriais, iš tikrųjų gali suteikti fizinės naudos.

Norėdami iliustruoti šį klausimą, apsvarstykite vibratorių. Tyrimai rodo, kad vibracija gali padėti gydyti erekcijos disfunkciją (ED) ir anorgazmiją – problemą, kuri būdinga moterims, kurios po seksualinio susijaudinimo patiria uždelstą, retą orgazmą arba jo nėra, arba žymiai mažiau intensyvų. Vibracija buvo susijusi su seksualinės funkcijos ir potraukio pagerėjimu, nesvarbu, ar turite varpą, ar vulvą. Dubens dugno disfunkcija – nesugebėjimas tinkamai atsipalaiduoti ir koordinuoti dubens dugno raumenis, dažnai sukeliantis seksualinių problemų, jau nekalbant apie vidurių užkietėjimo ar šlapimo nutekėjimo problemas – taip pat gali padėti vibracija.

Įrodyta, kad kita sekso žaislų kategorija – į vakuumą panašūs prietaisai, naudojantys rankiniu arba akumuliatoriumi maitinamą pompą, kad sukurtų siurbimą aplink varpą, klitorį, vulvą ar spenelius – padeda gydyti ir kartais išsprendžia tokias problemas kaip ED ir lytinių organų susijaudinimo sutrikimas.

Masturbacija su kitais žaislais (arba tiesiog apskritai) gali padėti sumažinti mėnesinių mėšlungį ir sumažinti prostatos vėžio riziką. Kai kurie ekspertai pataria masturbacijai padėti esant lėtinėms problemoms, tokioms kaip sąnarių ar galvos skausmai – dar vienas dalykas, patvirtinantis papildomą naudą, kurią teikia intensyvus malonumas, kurį gali sukelti sekso žaislai.

Kai ir toliau atviriau kalbame apie seksą, sekso žaislai tampa didesne pokalbio dalimi. Mūsų seksualumo puoselėjimas nušviečia, kad malonumas yra pasiekiamas ir suteikia naudos sveikatai. Žinoma, sekso žaislai teikia pirmenybę malonumui, tačiau pats malonumas yra rūpinimasis savo seksualumu, įskaitant protą. ir tavo kunas. Kai žaislai padeda patirti malonumą, jie padeda ugdyti laimingesnę ir sveikesnę savęs versiją.