Šie universalūs pavasariniai sportbačiai yra pagaminti iš kukurūzų

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Kaip praėjusią vasarą mums taip džiaugsmingai priminė virusinis interneto skambėjimas, yra *tiek daug* priežasčių mylėti kukurūzus. Pradedantiesiems – skanu. Jame yra sultys (*jame yra sultys*) ir, priešingai nei nepopuliari nuomonė, gali būti maistingu skaidulų, baltymų ir nesočiųjų riebalų šaltiniu. Tačiau jo naudojimas yra ne tik valgymas. Dėl naujų požiūrių į plastiką, popierinius gaminius, grožio produktus ir net baterijas kukurūzai gauna „auksinę“ žvaigždę dėl savo ekologiško universalumo.

Pridėti į sąrašą? Kukurūzinė oda, kuri kaip tik taip atsitiko, yra slaptas šių vasarinių sportbačių ingredientas, kurį šį pavasarį norėsite (ir galėsite) dėvėti visur. Susipažinkite su „SeaVees SeaChange LTT“ (92 USD) – lengviausiais, švelniausiais baltos spalvos sportbačiais, kurie tinka prie bet kokios aprangos ir kurių dizainas yra visiškai tvarios medžiagos.

SeaVees, SeaChange LTT – 92,00 USD

Galimi dydžiai: 5-11, pusės dydžių

Visą balandžio mėnesį 5 USD nuo bet kokios SeaVees avalynės pirkimo atiteks SeaTrees, kad apsaugotų ir atkurtų mėlynosios anglies pakrančių ekosistemas.

Spalvos: 7

Jei nesate susipažinę su „SeaVees“, Kalifornijos šaunios avalynės prekės ženklas savo veiklą pradėjo septintajame dešimtmetyje su savo kasdienių, bet kokiai progai skirtų sportbačių linija. Praėjusio amžiaus aštuntajame dešimtmetyje prekės ženklas buvo uždarytas beveik 40 metų, kol 2005 m. įkūrėjas ir batų dizaineris Stevenas Tileris atsidūrė senovinėje parduotuvėje Tokijuje. 2008 m. Tiller atgaivino prekės ženklą, išlaikydamas lengvą „Vakarų pakrantės“ atmosferą, pagal kurią „SeaVees“ buvo įkurta iš pradžių, ir išplėtė jį, kad geriau tarnautų žmonėms ir planetai tvaresnėmis pakuotėmis, atsakingomis medžiagomis ir daugybe ne pelno siekiančių partnerysčių.

Bet grįžkime prie kukurūzų: derlius yra kertinis prekės ženklo SeaChange kolekcijos akmuo, ypač SeaChange LTT sportbačiai, kurių batviršiai tradicinę odą pakeičia į veganišką kukurūzų odą. Taip, kukurūzai. Medžiaga pagaminta iš ne maistinių, be GMO kukurūzų grūdų, taip pat perdirbto poliesterio iš plastikinių butelių, kurie yra perdirbami į biologinio pagrindo poliuretaną ir paverčiami sviestine lygia kukurūzų oda.

Tai viena atsakingiausių medžiagų, į kurią galite įkišti koją. Kadangi grūdai gaunami iš nemaistinių kukurūzų produktų, jie nenukreipia maisto išteklių iš žmonių ar gyvūnų tiekimo grandinių, taip pat neprisideda prie didesnio žemės naudojimo ir anglies išmetimo, susijusių su natūralios odos gamyba. Pridėkite ananasų verpalų raištelius (pagamintus iš pluošto, gauto iš maisto atliekų), natūralios ir perdirbtos gumos išorinius padus ir perdirbtos medvilnės drobės pamušalą – jie bus ekologiški nuo nėrinių iki padų. Ir jie grąžina – kiekviena iš „SeaChange“ kolekcijos įsigyta pora grąžina 1 USD „SeaTrees“, ne pelno siekiančiai organizacijai, kurios tikslas – kovoti su klimato kaita naudojant jūros dumblių atkūrimą.

Tačiau jie vis tiek yra batų pora, o tai reiškia, kad jie turi tinkamai tikti ir būti patogūs, kad ir kokie atsakingi jie būtų. Laimei, jie pažymi šiuos langelius ir tai darydami atrodo šauniai ir paprastai.

Turiu „White/Gum“ derinį ir manau, kad jie idealiai „tinka“ kasdieniam pavasario pasivaikščiojimui. Jie palaiko, neatrodo pernelyg sportiški ar atvirai ortopediški, jei žinote, ką aš turiu omenyje. Šis mišrios gumos padas suteikia žvalumo kiekviename žingsnyje, o atminties putplasčio padas (kuris dedamas į visus prekės ženklo batus) suteikia papildomo oro srauto, todėl šiltomis dienomis man nereikia jaudintis dėl prakaitavimo. Ir tikrai… jie tiesiog atrodo mielai su beveik kiekviena apranga. Galiu pasipuošti juos derinant su sarafanu ar mankštos suknele, dėvėti su antblauzdžiais ir gobtuvu arba pasipuošti su džinsais ir marškinėliais. Už mažiau nei 100 USD jie yra tvaraus stiliaus gaminiai (pabandykite tris kartus greitai pasakyti *tai*), dėvėdami visą pavasarį ir vasarą jausitės gerai.

Šiuose spyriuose nėra nieko keisto, išskyrus pačius spyrius. Laukdami ūkininkų turgaus sezono, kad gautumėte tikros auksinės daržovės, įsigykite kitą geriausią dalyką: kukurūzų odos sportbačius, kuriuose taip pat yra sulčių.

Daugiau iš SeaVees SeaChange kolekcijos

„SeaChange Slip On“ – 88,00 USD

Galimi dydžiai: 5-11, pusės dydžių.

Pirmenybę teikiate lengvumui prigludusiam stiliui? Įeikite į SeaChance Slip Ons, kurios raišteliais prekiauja visiškai laisvų rankų įranga. Be kukurūzinės odos viršaus, kiekviena pora gali pasigirti perdirbtos medvilnės drobės pamušalu, perdirbtu elastiniu sluoksniu ir mišru padu, pagamintu iš perdirbtos/natūralios gumos, kad galėtumėte jaustis gerai, kai juos užsimaunate. Taip pat yra vyriškų dydžių.

Spalvos: 6

SeaChange CVO – 88,00 USD

Galimi dydžiai: 5-11, pusės dydžių.

Šių minkštų sportbačių viršutinė dalis pagaminta iš kito auksinio skanėsto: ananaso. Tinklalapyje teigiama, kad audinys megztas iš ananasinių verpalų – „lygaus pluošto, surinkto iš ananasų augalų atliekų, sumaišytų su ekologiška ir įprasta medvilne“. Kalbėkite apie saldumą ant kojų. Taip pat yra vyriškų dydžių.

Spalvos: 2

„SeaChange“ šlepetė – 60,00 USD

Galimi dydžiai: 5-11

Laikykite pirštus apskrudus šiose pliušinėse šlepetėse, pagamintose iš minkšto, perdirbto poliesterio vilnos. Niekada nesužinosite, kad audinys kadaise buvo vandens buteliai, tai kaip dangiškai jie nešioti, tik jie yra veganai ir plastiką nepatenka į sąvartynus. Taip pat yra vyriškų stilių.

Spalvos: 5

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.