Šis Avène balzamas yra geresnis (ir pigesnis) nei La Mer

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Kad ir kaip norėčiau, kad ant vonios kambario prekystalio būtų kubilas su geidžiamu „Crème de La Mer“, mano banko sąskaita ir apie tokią prabangą galiu tik pasvajoti. Kainuoja 380 USD už 2 uncijų indelį garsiojo drėkiklio, jis yra mano grožio pageidavimų sąrašo viršuje – pabrėždamas „norą“.

Laimei, aš galiu įgyvendinti savo prabangias prancūzų svajones naudodamas Avène Retrinal Ceramide lipidus papildantį balzamą (76 USD), įperkamą priemonę, kuri geriau tinka mano odai. ir mano banko sąskaita. Naujasis balzamas žada padaryti viską, ką daro La Mer – giliai drėkins odą, išlygins smulkias linijas ir raukšles bei sustiprins odos barjerą iš vidaus – už nedidelę kainą. Bet ar tai * iš tikrųjų * vertas La Mer konkurentas? Atsakymas yra taip – ​​štai kodėl.

1. Jame yra odos mėgstamų drėkinančių ingredientų

Retrinal Ceramide lipidus papildantis balzamas (sako, kad penkis kartus greitai) yra dekadentiškos, kreminės tekstūros, kuri sudaro maitinamąjį kokoną ant sausos, ištroškusios odos ir papildo ją keramidais, kurie yra natūraliai odoje randami lipidai. Šie lipidai arba natūralūs riebalai yra labai svarbūs kovojant su sausumu, sulaikant gerąsias medžiagas ir pašalinant blogąsias medžiagas.

“[Ceramides help] išsaugoti odos barjerus ir užrakinti drėgmę, taip pat apsaugoti odą nuo teršalų“, – anksčiau mums sakė Sheel Desai Solomon, MD, Cary, NC dermatologė. „Jie yra populiarūs kosmetikoje, nes padeda išlyginti odą.”

Balzamo korpuse keramidinis kokonas vėsina odą valandoms (tiksliau, iki 48). Kartu su niacinamidu, kuris yra šviesinanti vitamino B3 forma, o odos barjeras yra palaikomas ir paruoštas viskam, kas atsitiks.

2. Sudėtyje yra bakučiolio, kuris padeda stangrinti ir lygią odą

La Mer neturi jokio atspalvio, tačiau Avène Retrinal Ceramide lipidų kiekį papildantis balzamas iš tikrųjų patvirtina odą glotninančią ir stangrinančią savo sudedamąją dalį: bakuchiol. „Bakuchiol yra augalinė alternatyva retinoliui. Atliekant ribotus klinikinius tyrimus, bakuchiolis du kartus per dieną buvo toks pat veiksmingas mažinant smulkias raukšleles, raukšles ir hiperpigmentaciją nei kasdieninis retinolis“, – sako Niujorke įsikūrusi sertifikuota dermatologė Elyse Love, FAAD. „Tai puikus pasirinkimas tiems, kurių oda yra jautri, nes jis yra švelnesnis ir geriau toleruojamas nei retinolis ir gali būti naudojamas kasdien.”

Pasak Dr. Love, bakuchiol padeda stangrinti ir išlyginti odos išvaizdą, skatindama kolageno gamybą ir suteikdama antioksidacinę apsaugą be tradicinio retinolio sukeliamo dirginimo. Be to, ankstyvieji apžvalgininkai teigia, kad balzamas tikrai išlygina odą. Viena pirkėja sakė, kad dėl to jos raukšlės net „dingo“: „Naudoju tai daugiau nei savaitę religingai, o mano oda atrodo geriau nei bet kada anksčiau“, – rašo ji 5 žvaigždučių apžvalgoje. „Mano veido oda tokia švelni. nyksta“, – antrina kita pirkėja.

3. Jis dar geriau nuramina sudirgusią odą

Pagrindinis kiekvieno Avène produkto ingredientas, prekės ženklo terminis šaltinio vanduo yra „stebuklingas sultinys“ La Mer gaminiams. Dėl šios priežasties lipidus papildantis balzamas jaučiasi taip raminantis, o jūsų oda bus švelnesnė nei bet kada įsigėrusi.

„Avène terminio šaltinio vanduo yra žinomas dėl savo ilgametės padėties gydyti jautrią odą ir yra vienintelis terminis šaltinio vanduo, išpilstytas tiesiai prie šaltinio visiškai sterilioje aplinkoje“, – aiškina dr. Love. „Tai garantuoja gryną formulę, kurią sudaro unikalios raminančios, raminančios ir minkštinančios medžiagos, ypač aqua dolomiae, Avène terminiam šaltinio vandeniui būdinga mikroflora. Tai viskas, ko gali norėti sausa, jautri oda.

Be to, Avène balzamo grožis yra tai, kaip sklandžiai jis gali būti įtrauktas į jūsų odos priežiūros rutiną. Jis yra pakankamai turtingas, kad suteiktų jums norimos drėgmės, tačiau, jei reikia, jį galima nešioti ir dieną. „Rekomenduoju laikytis pagrindinės taisyklės naudoti odos priežiūros priemones nuo ploniausios iki storiausios konsistencijos“, – sako daktarė Love. Man tai lipidus papildantis balzamas yra paskutinis mano vakaro rutinos žingsnis, o mano odai tai labai patinka.

Gerai, taigi jūs turite dermatologų patvirtintų ingredientų, švelninančio bakučiolio, raminančio terminio šaltinio vandens ir būdu pigesnė kaina… kas dar?

Na, manau, kad Retrinal Ceramide Lipid-Replenishing Balm pakuotė taip pat yra geresnė. Viršutinė kubilo dalis iš tikrųjų yra siurblys, kuris išpurškia reikiamą kiekį produkto (šiek tiek to labai gerai) ir turi pasukamąjį užraktą, kad būtų išvengta netvarkos – genialu! Stiklainis užtikrina, kad jūsų „dozavimas“ yra tinkamas, tuo pačiu užtikrinant, kad neiššvaistysite jokio produkto, ištraukdami iš stiklainio per daug. Tai tikrai smulkmenos…

Pakanka pasakyti, kad prieš išleisdami pinigus už prabangų prancūzišką kremą, atminkite, kad Avène Retrinal Ceramide lipidus papildantis balzamas turi tai. je ne sais quoi už daug protingesnę kainą. Gaukite savo Avène svetainėje čia.

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.