Šis TikTok virusinis serumas buvo išparduotas 10 kartų – todėl išbandžiau pats

HPer trumpą šešių mėnesių laikotarpį buvo išparduotas daugiau nei 10 kartų, Matrixyl 3000 Collagen Boosting Serum iš Depology yra populiarus tarp grožio bendruomenės dėl puikių Kanados estetiko atsiliepimų „TikTok“. Šis serumas, žadantis stangresnę ir stangresnę odą, kad sumažintų fizinius senėjimo požymius, dabar yra populiariausias ir geriausiai parduodamas K-beauty prekės ženklo produktas.

Serumas sudarytas iš 3% Matrixyl, o veiklioji medžiaga yra sintetinių peptidų mišinys, skirtas sumažinti senėjimo požymius ir smulkių linijų bei raukšlių atsiradimą. „Matrixyl pagerina kolageno, elastino ir hialurono rūgšties sintezę odoje, sukuria putlesnę ir tūrinę apdailą, kartu paslepia pagrindines raukšles“, – aiškina Michelle Henry, MD, sertifikuota dermatologė ir Manheteno odos ir estetinės chirurgijos įkūrėja. . Matrixyl 3000 sujungia du sintetinius peptidus palmitoiltripeptidą-1 ir palmitoiltetrapeptidą-7, ir įrodyta, kad jis yra veiksmingas, kai koncentracija svyruoja nuo 3% iki 10%.

„Matrixyl veikia stiprindama kolageno, elastino ir hialurono rūgšties sintezę odoje, sukurdama putlesnę ir tūrinę apdailą, tuo pačiu slėpdama pagrindines raukšles.” – Michelle Henry, MD

Natūraliai organizme gaminamas kolagenas suteikia mūsų odai stangrumo ir elastingumo. Baltymai taip pat padeda išlaikyti drėgmę, todėl mūsų oda išlieka švelni ir putli. Tačiau senstant kolageno gamybos lygis mažėja, todėl prarandamas stangrumas ir apimtis.

Beviltiškai norėdamas padėti pagerinti mano kaklą kamuojančių giliai įsišaknijusių raukšlių išvaizdą, kurios tik sustiprėjo dėl to, kad būdamas dvidešimties metų amžiaus nenaudoju apsauginio kremo nuo saulės, tačiau mane lengvai atbaido retinolio dirginimas, maniau, kad šis serumas atrodo daug žadanti alternatyva. Pasak daktaro Henrio, mano nuojauta buvo taške. „Klinikiniai tyrimai rodo, kad Matrixyl 3000 yra greičiau veikiantis produktas, švelnus jautriai odai ir sumažina odos dirginimą, paraudimą ar sausumą“, – sako ji. „Ir skirtingai nei retinolis, Matrixyl neparodo padidėjusios UV žalos rizikos. , todėl tai yra labiau prieinama odos priežiūros priemonė.” Nors trumpalaikiai tyrimai nenustatė jokio šalutinio Matrixyl 3000 poveikio, kai kurie žmonės gali jausti nedidelį sudirginimą ar paraudimą, kai naudoja naują odos priežiūros produktą.

Pastarąjį mėnesį aš naudoju šį serumą du kartus per dieną. Išvalius ryte ir vakare, leidžiu odai išdžiūti, o po to du ar tris lašus serumo tepu ant viso veido, masažuodama kaktos linijas ir sritis aplink akis. Tada dar kelis lašus serumo užlašinu ant kaklo aukštyn. Užtepus serumą, užsandarinu jį drėkinamuoju kremu.

Nors po mėnesio nuolatinio naudojimo mano veidas atrodo lygesnis ir putlesnis, labiausiai džiaugiuosi, kad raukšlės ant kaklo atrodo šiek tiek mažiau ryškios.

Formulė be kvapo yra supakuota į 30 ml safyro stiklo buteliuką su lašintuvu (ir kelioninio dydžio 10 ml versija purkštuvui). Nors skaidrus serumas yra netikėtai tirštas ir panašus į gelį, jis taip pat lengvas; greitai susigeria ir nepalieka riebumo ar lipnumo pojūčio. Nepaisant hormoninių spuogų, pastebėjau, kad ši formulė jų dar labiau nepablogina. Nors po mėnesio nuolatinio naudojimo mano veidas atrodo lygesnis ir putlesnis, labiausiai džiaugiuosi, kad raukšlės ant kaklo atrodo šiek tiek mažiau ryškios.

Nors serumas buvo sukurtas taip, kad pašalintų senėjimo požymius, dėl drėkinančių ingredientų, tokių kaip alavijo lapų sultys, glicerinas ir hialurono rūgštis, šis produktas taip pat veikia kaip raminantis drėkiklis. „Šie ingredientai pagerina odos priežiūros formules, veikdami kaip drėgmę išlaikantys vaistai, padėdami odai išlaikyti drėgmę ir mažiau dirginti”, – aiškina dr. Henry. : Hialurono rūgštis gali pagerinti odos drėgmės lygį, sukurti lygesnę ir elastingesnę išvaizdą. Alavijas ramina. ir antioksidacinių savybių, o glicerinas apsaugo nuo perteklinės drėgmės praradimo ir yra optimalus sausai odai. Net ir be rūpesčių dėl raukšlių ir smulkių raukšlių, žmonės, norintys gauti skaistesnio veido, gali naudoti šį serumą kaip drėkinimo priedą.Pamačiusi rezultatus vos per mėnesį, nekantrauju pamatyti, kas nutiks po dviejų.