„Skylarlife“ skiedinio silikono balinimo priemonės apžvalga – tai tikrai veikia

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Valymas yra viena geriausių ir labiausiai erzinančių suaugusiųjų užduočių. Viena vertus, nieko nėra geriau už švarią erdvę. Tačiau, kita vertus, valymo užduotis gali atrodyti labai bauginanti, ypač kai gyvenate sename bute, kuris atrodo myli dulkės. Nors, žinoma, nesu švariausias žmogus planetoje, jaučiuosi atradęs gerą pusiausvyrą tarp valymo ir netvarkos priėmimo. Tačiau viena mano buto sritis, kuri turi – kartoju, privalo-visada išlik švarus – mano vonios kambarys. Taigi, praėjusį mėnesį buvau visiškai šokiruota, kai iš vonios kampo pakėliau indelį savo mėgstamo Amika gilaus kondicionieriaus ir akis į akį pamačiau bjaurią juodo pelėsio dėmę.

Vienas iš dalykų, kuriuos labiausiai mėgstu savo bute, yra tai, kad jis nebuvo daug renovuotas nuo tada, kai buvo pastatytas septintajame dešimtmetyje, o rožinės vonios plytelės gali pasigirti daugybe žavesio. Tačiau vintažinės plytelės taip pat yra jautresnės pelėsiui dėl visų vietų, kurios per daugelį metų buvo užklijuotos ir perklijuotos, todėl yra šiek tiek sudėtingiau išlaikyti tuos kampelius švarius ir šviežius. Iš siaubo rėkdamas (ir paskambinęs mamai patarimo ir bendros moralinės paramos), kai paaiškėjo pelėsis, nuvaliau vietą stipriu plytelių valikliu su balikliu, bet jis vos nepajudėjo. Laimei, internetas gelbėjo. Tiksliau, prisiminiau pelėsių ir pelėsių šalinimo priemonę „Skylarlife Grout Silicone Whitener“ (15 USD), apie kurią autorė Eva Chen prieš kelis mėnesius siautėjo „Instagram“ ir iškart ją užsisakė.

Skylarlife Grout Silicone Caulk Whitener apžvalga

Iš visų mano kada nors bandytų valymo priemonių „Skylarlife Grout Silicone Caulk Whitener“ yra veiksmingiausia formulė, kuri iš tikrųjų atitinka teiginius. Aš rimtai niekada nebandžiau to, kas veikia taip gerai, kaip šis stebuklingas dalykas. Baliklis tiekiamas tūbelėje su smailiu užsukamu dangteliu, skirtu spausti tiesiai ant užkimštų vietų, todėl juo itin paprasta naudoti – tereikia jį susukti, išspausti ir laukti.

Atidariusi „Amazon“ pakuotę, kurioje buvo valiklis, užsimoviau pirštines, užsukau dangtelį ir storu sluoksniu užtepiau supelijusią vietą. Instrukcijose teigiama, kad galutinių rezultatų reikia laukti nuo šešių iki aštuonių valandų, bet aš pastebėjau pasikeitimą daug greičiau nei tai. Po penkių minučių matėte, kaip juodas pelėsis pašviesėja po skaidria lipnia formule ir tampa mažiau bauginančia spalva. Ir per valandą jo iš esmės nebeliko, išskyrus nuobodų geltoną atspalvį. Nors esu nekantrus (ir tai buvo geresnis rezultatas, nei aš kada nors maniau, kad įmanoma), nusprendžiau palaukti visas šešias valandas prieš nuplaunant. Kai viskas buvo pasakyta ir padaryta, man liko dušo kampelis, kuris ne tik atrodė švarus, bet ir pasirodė ką tik užklijuotas, skiedinio valiklis ne tik nuvalė paviršių, bet ir pagyvino jį bei atrodė kaip naujas.

pelėsių ir miltligės apžvalga
Nuotrauka: Autorius

Šis dėmių valiklis gali būti naudojamas beveik ant bet kokio plytelių paviršiaus, kur yra silikono sandarinimo (vonios kambarys, virtuvė, dušai, baseinai ir t. t.). Kaip ir bet kuris stiprus valymo produktas, tiesiog įsitikinkite, kad naminiai gyvūnai ir maži vaikai nėra toje vietoje.

Nors vis dar esu šiek tiek pasibaisėjęs, kad mano dušo kampas buvo toks supelijęs, man palengvėja, kai suprantu, kad šis produktas egzistuoja ir gali panaikinti žalą vienu panaudojimu – tai atrodo kaip valymo stebuklas.

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.