Slaptas būdas įsigyti Meghan Markle mėgstamiausius antblauzdžius pusiau pigiau

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Nuo juodų kombinezonų iki išbandytų mados gaminių – Meghan Markle yra žinoma dėl savo elegantiškų ir išblizgintų drabužių. Tačiau neleiskite, kad Sasekso hercogienės vienspalviai kostiumai ir stilingi kelnių kostiumai jus apgautų – ji yra mergina, kuri mėgsta komfortą taip pat, kaip ir kita mergina, taip, kad ji kelis kartus buvo pastebėta su minkštiausiais žmogui žinomais antblauzdžiais. : Lululemon Align Leggings (98 USD).

O kas, jei pasakytume, kad yra gudrus būdas įsigyti tuos garsiuosius antblauzdžius beveik už pusę kainos, tuo tarpu padedant planetai? Skamba kaip „karališkas“ sandoris tiek jūsų piniginei, tiek Motinai Žemei, tiesa?

Pasirodo, „Lululemon“ prekybos ir perpardavimo iniciatyva „Like New“ siūlo daugybę švelniai naudotų „Align High-Rise“ antblauzdžių, kurios parduodamos tik už 59 USD. Jie yra tokie pat minkšti ir elastingi, kaip ir visiškai nauja pora, tik jie yra patvaresni ir neleidžia į sąvartyną atsidurti dar vienai porai antblauzdžių.

lululemon kaip naujas

„Align High Rise Legging“ – 59,00 USD

Galimi dydžiai: 0, 2, 4, 20

Geidžiamas stilius, „Align“ antblauzdžiai yra garsenybių mėgstamiausi, o ši pora yra „gera kaip nauja“. „Aligns“ yra pagaminti iš elastano ir nailono mišinio, suteikiančio jiems sviesto švelnumo ir antros odos pojūtį. Jie taip pat pralaidūs orui, tamprūs ir išstumia prakaitą, todėl puikiai tinka jogai, bėgimui ar „karštam merginų pasivaikščiojimui“.

Spalvos: 6

Kas yra lululemon kaip naujas?

Kaip ir kitos perpardavimo programos, „Like New“ suteikia švelniai naudotiems „Lululemon“ gaminiams antrą gyvenimą. Naudodami „Like New“ klientai gali įsigyti „kaip naujas“ sportinių gaminių su nuolaida arba dalį savo naudotų „Lululemon“ drabužių (pagalvokite: antblauzdžius, sijonus ir striukes), kad gautų parduotuvės kreditą būsimiems pirkiniams. Jei juose nėra skylių, įplyšimų, spalvos pakitimų ar pažeidimų, verta jas iškeisti. Nesijaudinkite, jei pametėte kainos etiketę arba nukirpote originalią priežiūros etiketę; abiejų nereikia perparduoti.

Mainais už tai, kad „parduodate“ savo drabužius, dabartinės parduotuvės kredito pakopos atrodo taip:

  • 5 USD – visi šortai, sijonai ir vyriški marškiniai
  • 10 USD – visi gobtuvai, megztiniai, megztiniai, kelnės, crops, antblauzdžiai, suknelės, dideli krepšiai
  • 25 USD – visi viršutiniai drabužiai

Nesvarbu, ką atsineštumėte, visi drabužiai paliečiami, kad būtų „kaip nauji“. Tai suteikia pirkėjams galimybę sutaupyti savo mėgstamų treniruočių stilių (ahem, „Align Leggings“), tuo pačiu sumažinant drabužių atliekų kiekį, kuris, kaip manoma, yra 11,3 mln. tonų per metus, kurie patenka į šiukšliadėžę. Iki šiol programa nukreipė 127 450 svarų sterlingų nuo sąvartynų.

Kaip nusipirkti lululemoną kaip naują

Apsipirkimas kaip naujas yra paprastas ir netgi turi savo svetainę, kad būtų lengva užpildyti krepšelį. Naršydami pastebėsite, kad prekės pažymėtos kaip „geros kaip naujos“ arba „švelniai naudotos“. Šios etiketės nurodo drabužių būklę, nes „geras kaip naujas“ yra beveik naujas, o „švelniai naudotas“ rodo nedidelius dėvėjimo požymius. Tada tiesiog įdėkite jį į krepšelį ir patikrinkite – taip paprasta.

Yra tonų dėvėtų stilių apsipirkti, tačiau pirmiausia rekomenduojame rinktis tai, ko čia atėjote: Markle’s Align High-Rise antblauzdžiai, kurie tinka hercogienei. Gaukite juos čia ir nusipirkite daugiau „kaip naujo“ lululemono, žemiau.

lululemon kaip naujas

Energijos liemenėlė – 39,00 USD

Galimi dydžiai: 34DD-36D

Jei ieškote stilingos ir patogios sportinės liemenėlės, ieškokite tik Energy Bra. Galimos „geros kaip naujos“ ir „švelniai naudotos“ būklės „Energy“ liemenėlė puikiai tinka treniruotėms su svoriais arba įsilieti į mėgstamą jogos pozą. Mums patinka juostelė nugara, kuri padeda išlaikyti mergaites. Už 39 USD – tai kaina, kurios negalite įveikti.

lululemon kaip naujas

Traukinys būti trumpomis rankovėmis – 45,00 USD

Galimi dydžiai: 0-10

Tobuli treniruočių marškinėliai daro yra, o perkant ją perparduodant taikoma nuolaida. Kiekvienas marškinys yra sukurtas taip, kad sumažintų dilimą, pašalintų drėgmę, be to, juose yra atviros skylutės, užtikrinančios kvėpavimą. Pagaminti iš poliesterio ir bakterijoms atsparaus nailono mišinio, šie marškinėliai leis jums atsitrenkti į grindinį, kelti svorius ir išlieti prakaitą.

Spalvos: 4

lululemon kaip naujas

„Biker Short“ su kišenėmis – 39,00 USD

Galimi dydžiai: 2-10

Kaip ir Align antblauzdžiai, bet trumpesni, šie dviratininkų šortai puikiai tinka vedžioti šunį, vaikščioti šaligatviu ar žygiuoti taku. Jie yra tamprūs, neįtikėtinai minkšti ir turi aukštą juosmenį, todėl nereikės jaudintis, kad nukris ar nuriedės. Šie šortai su šoninėmis kišenėmis niekada nepaliks jūsų be būtiniausių dalykų (pagalvokite: raktus, piniginę, kredito korteles, lazdelę).

lululemon kaip naujas

„Chargefeel Low“ moteriški treniruočių batai – 99,00 USD

Galimi dydžiai: 5-11

Jei jums reikia batų, tinkančių bėgimui ir treniruotėms, „Chargefeel“ treniruočių batai yra viskas, ko jums prireiks ir dar daugiau. Tankus paminkštintas tarppadis užtikrina elastingą važiavimą ant visų tipų paviršių. Jie taip pat yra vaivorykštės spalvų, kurios sporto salėje išsiskirs baltos spalvos jūroje.

Spalvos: 8

lululemon kaip naujas

Apkarpytas megztinis – 49,00 USD

Galimi dydžiai: 4, 14, 16

Vėsiems pavasario ar vasaros vakarams niekada nesuklysite su megztiniu. Šis švelniai naudojamas sutrumpintas megztinis pagamintas iš persikų spalvos minkšto poliesterio, modalo ir elastano. Poros su antblauzdžiais ir atraminėmis spyrių pora, kad užbaigtų prigludimą.

Spalvos: 2

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas, galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.