Steal Stacy London odos priežiūros rutina skirta 50+ odai| Na + geras

„Well+Goo“ vyresnioji grožio redaktorė ir laidų vedėja Zoë Weiner niekada neatsisako progos paklausti geriausių dermatologų, plaukų stilistų ar įžymybių apie jų grožio procedūras – iki tikslios antakių šepetėlio, kuriuo prisiekia. Ir visiškai naujame „Well+Good“ tinklalaidyje „Rutine Rundown“ ji kviečia jus prisijungti prie pokalbio. Skaityti daugiau

Prieš sutikdama Stacy Londoną, apie menopauzę žinojau šokiruojančiai mažai. Jei atvirai, žinojau, kad bus karščio bangos ir kad kažkada man nustos mėnesinės, bet viskas. Kaip moteriai, kuriai įpusėjo 30 metų, kuriai šis „didelis pokytis“ yra neišvengiama, tai atrodo… keista, tiesa? Bet, kaip paaiškėjo, aš nesu vienas. 2021 m. atliktame tyrime, kuriame dalyvavo 1 039 moterys nuo 41 iki 65 metų amžiaus, buvo nustatyta, kad beveik trečdalis jų (tiksliai 32 proc.) manė, kad joms nebuvo pakankamai informacijos apie menopauzę ir perimenopauzę, kol jos pradėjo patirti simptomus. . Be to, didžiuliai 73 procentai pranešė, kad nors ir išgyvena menopauzę, jie negydo savo simptomų.

Londonui toks atviro pokalbio apie menopauzę trūkumas ir jo sukuriama stigma yra tiesiog nepriimtina. „Istoriškai niekas iš tikrųjų nebuvo mokomas apie menopauzę, nes su senėjimu siejama tiek daug gėdos, o menopauzę ir senėjimą taip painiojame“, – sakoma Londone naujausioje Well+Good naujosios grožio podcast’o serijoje. Įprastas apibendrinimas. “Mes juokaujame apie terminą „žinios yra galia, bet tai tikrai teisinga“. Žinios yra agentūra, ir tai yra didžiulė darbo, kurį atliekame tobulindami savo tapatybę, dalis.

Klausykite mūsų pokalbio čia:

Kai Londonas prieš dvejus metus pristatė savo prekės ženklą „State of Menopause“, jos tikslas buvo perduoti šias žinias ir su jomis susijusią agentūrą masėms. Ir nors bendrovė nustojo pardavinėti gaminius lapkritį (sidabro pamušalas yra tas, kad juos vis dar galite rasti tam tikruose mažmenininkus už dideles nuolaidas), jos žinia ir toliau skamba aiškiai. „Jei iš tikrųjų pažvelgtume į menopauzę, galėtume ją vertinti kaip galimybę susigrąžinti ir, žinoma, persvarstyti, kaip atrodo gyvenimo vidurys“, – sako Londonas. „Yra mintis, kad… atėjimas į menopauzę kažkokiu būdu yra pabaiga. Ir, taip, tikrai – tam tikra prasme taip ir yra. Tačiau nebaigtas sakinys pasakyti, kad tai pabaiga. Tai pabaiga, kuri perkelia mus į naują fazė, ir tai yra nauja pradžia“.

Atsižvelgiant į jos darbą erdvėje, prasminga, kad Londonas sukūrė tobulą savo odos menopauzės rutiną, kuri sprendžia tokias įprastas problemas kaip sausumas, nuobodulys ir karščio bangos. Įsigykite jos pasirinktų produktų žemiau, tada peržiūrėkite visą mūsų pokalbį „Apple“, „Spotify“ arba bet kur, kur gaunate internetinių transliacijų. Jei žinios yra galia, laikykite tai savo menopauzės meistriškumo klase.

Odos priežiūra

„Iris&Romeo“, „The Reset Luminous Hyaluronic Serum Spray“ – 45,00 USD

Atsižvelgiant į natūralų mūsų organizmo aprūpinimą hialurono rūgšties lašais senstant, hialurono rūgšties serumas nusipelno vietos bet kurioje brandžios odos priežiūros rutinoje. Londonui labai patinka šis iš Iris&Romeo, kuriame yra keturios skirtingo dydžio HA molekulės, leidžiančios maksimaliai prasiskverbti (kiekvienas skirtingo dydžio įsiskverbia į skirtingus odos sluoksnius) ir 24 valandas drėkina.

„Iris&Romeo“, „Best Skin Days“ SPF 30 – 48,00 USD

„Iris&Romeo gamina tokius kremus nuo saulės, drėkinamąjį kremą ir maskuojamąjį kremą, ir aš jį naudoju rytais“, – sako Londonas. „Tai tiesiog suteikia tobulą jūsų odos tekstūrą“. Naudojant SPF 30, jis turi kasdien rekomenduojamą odos apsaugos nuo saulės kiekį (tik būtinai pakartotinai tepkite!), o kadangi daugelis mūsų redaktorių taip pat prisiekia šia medžiaga, mes pritariame faktui, kad tai tikrai suteikia jūsų odai tobulą tekstūrą.

Menopauzės būklė, 2 dalių aušinimo rinkinys – 16,00 USD

Londonas mėgsta „State of Menopause“ vėsinančius produktus ir keliais skirtingais būdais įtraukia juos į savo kasdienybę. Ji naudoja vėsinantį purškiklį ryte ir vakare, kuris atbaido karščio bangas ir „gana greitai susigeria į odą ir labai palengvina“, – sako ji. Tada, jei jos odai reikia šiek tiek papildomo drėkinimo, ji naudos drėkinamąjį kremą nakčiai kaip antrą priešpaskutinį savo režimo žingsnį.

Makiažas

„Winky Lux“, „Uni-Brow“ universalaus atspalvio antakių pieštukas – 18,00 USD

Ryškūs antakiai net minimalistiškiausią makiažą gali pakelti į kitą lygį, o Londonas prisiekia šiuo pieštuku, kad atliktų darbą. Jo „brondinis“ (dar žinomas kaip brunetės ir blondinės) tonas skirtas sklandžiai susilieti su kiekvienu antakių atspalviu, o dėl tikslaus aplikatoriaus jis beveik apsaugotas.

„Westman Atelier“, „Baby Cheeks“ – 48,00 USD

Norėdami kovoti su odos išsausėjimu, kuris dažnai atsiranda kartu su kintančiais hormonų lygiais, iškeiskite mėgstamus pudrinius skaistalus į kreminės tekstūros skaistalus, kurie drėkins jūsų odą be pleiskanų. Londonas yra šio „Westman Atelier“ gerbėjas, kuris yra sviestai minkštas ir itin pigmentuotas.

apie veidą, „Paint-It Matte“ lūpų spalva – 16,00 USD

Raudoni Londono lūpų dažai tapo tokia pat ikonine jos išvaizdos dalimi, kaip ir jai būdinga pilka juostelė, o visi jos produktai yra iš Halsey grožio linijos, skirtos veidui. „Manau, kad jos produktai yra visiškai neįtikėtini“, – sako ji. Jei norite ryškios matinės spalvos, kuri nenusiteps, rinkitės šio prekės ženklo skystą lipniuką „Paint-It Matte“; Jei norite kažko šiek tiek blizgesnio ir labiau drėkinančio, išbandykite „Cherry Pick“ lūpų sviestą (15 USD).

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.