Stephanie Lee apie grožį kaip psichikos sveikatos praktiką

„Well+Goo“ vyresnioji grožio redaktorė ir laidų vedėja Zoë Weiner niekada neatsisako progos paklausti geriausių dermatologų, plaukų stilistų ar įžymybių apie jų grožio procedūras – iki tikslios antakių šepetėlio, kuriuo prisiekia. Ir visiškai naujame „Well+Good“ tinklalaidyje „Rutine Rundown“ ji kviečia jus prisijungti prie pokalbio. Skaityti daugiau

Neteko suskaičiuoti, kiek istorijų parašiau per pastaruosius kelerius metus, kurios prasideda eilute apie tai, kaip mes visi patiriame stresą, o šiuo atveju tai atrodo kaip vietos švaistymas. Šiuo metu visi puikiai žinome, kaip 2020 m. ir vėlesnių metų chaosas paveikė mūsų emocinę gerovę, ir tai, kad su nerimu ir depresija kovojančių amerikiečių skaičius išaugo nuo 11 procentų 2019 m. 40 proc tik po vienerių metų tarnauja kaip įrodymas.

Turint tai omenyje, prasminga, kad mes visi ieškome būdų, kaip jaustis geriau visais savo gyvenimo aspektais – ir tai apima mūsų grožio procedūras.

Toks buvo Selfmade, psichodermatologijos prekės ženklo, skirto padėti žmonėms nustatyti prioritetus, įkvėpimas priežiūra dalis jų savitarnos rutinos. Naujausioje „Well+Good“ naujojo grožio podcast’o serijoje Įprastas apibendrinimas, Susėdau su įkūrėja ir generaline direktore Stephanie Lee pasikalbėti apie tai, kaip mes visi galime tai padaryti.

Epizodo klausykite čia:

„Psichodermatologija yra naujesnis tyrimas, atliktas per pastaruosius 10–20 metų, ir iš tikrųjų tai susiję su smegenų ir odos ryšiu“, – sako Lee. „Tai iš tikrųjų yra jūsų protas, psichinė sveikata ir emocinė savijauta bei tai, kaip tai atsiliepia jūsų odos ir kūno funkcijoms“. Kitaip tariant, psichodermatologija paaiškina, kodėl jūs ištrūkstate, kai patiriate stresą, arba paraustate, kai esate nervingas, ir suteikia mums kalbos apibūdinti mintį, kad grožis iš tikrųjų. yra daugiau nei giliai odai.

Lee išleido „Selfmade“ 2020 m. (kaip ji mėgsta sakyti: „Tai pandeminis kūdikis“), o prekės ženklo požiūris į holistinę odos priežiūrą negalėjo ateiti geresniu metu. „Prasidėjus COVID, izoliacijai ir viskam, kas nutiko per pastaruosius trejus metus, patiriame per daug streso, nebeturime įrankių ir pagaliau kaip gyventojai kalbame apie tai ir priimame jį“, sako Lee. “[And in creating the brand], man kilo klausimas „Kaip išmokti tas tikrai svarbias pamokas ir paversti jas gyvenimo būdu?“ Jie neturėtų gyventi a [therapist’s] biure, psichikos sveikatos programėlėje ar pokalbiuose su savo merginomis – šie priminimai turėtų likti ant tualeto, dušo ir naktinių staliukų, nes taip dažnai turėtume galvoti apie savo emocinę gerovę.

Naudodamas „Selfmade“, Lee suteikia mums būdų, kaip įtraukti tuos labai svarbius „priminimus“ į kiekvieną mūsų kasdienybės žingsnį. „Geriausias būdas tai padaryti buvo įnešti kuo daugiau psichinės sveikatos į tą laiką, kai jau rūpinamės savimi, o tai reiškia, kad išnaudoti laiką, kuriuo jau rūpinamės savimi, darydami makiažą ar prižiūrėdami odą. dėmesingumas ir savirefleksija“, – sako Lee. „Mes norime būti sąlyčio taškas per visą jūsų dienos ritualą, kaip jūs rūpinatės savimi – rūpinimasis neturėtų egzistuoti tik gydytojo kabinete ar jūsų tuštybėje… ji turėtų egzistuoti visą jūsų dieną įvairiose jūsų gyvenimo srityse“.

Žemiau įsigykite produktus, kurie padės sutelkti dėmesį į kiekvieną jūsų kasdienį gyvenimą, tačiau žinokite, kad jums nebūtinai reikia produktų, kad galėtumėte atlikti darbą. „Savęs prisilietimas yra savęs priežiūra“, – sako Lee. „Mūsų oda trokšta būti liečiama, todėl apsikabinti, liesti save ar pasidaryti galvos masažą yra viskas, ką galite padaryti, kad patenkintumėte savo poreikius, ir tai tikrai galinga.

Užpildę krepšelį būtinai klausykite Lee’s Įprastas apibendrinimas epizodas „Spotify“, „Apple“ ar bet kur, kur gaunate podcast’us – patikėkite manimi, kai sakau, kad tai yra pokalbis, kurio jūs (ir jūsų streso ištikta oda) nenorite praleisti.

Jūsų odos priežiūros rutinoje

Savarankiškai pagamintas „The Comfort Zone Duo“ – 58,00 USD

66 USD vertės

„Selfmade“ odos priežiūros produktų duetas, kurį sudaro „Secure Attachment Serum Comfort+“ (36 USD) ir „Corrective Experience Comfort Cream“ (30 USD), daro daug daugiau nei tiesiog drėkina ir maitina odą (nors ačiū, jie tai daro nepaprastai gerai. jų neurokosmetikos sudedamosios dalys, kurios mažina stresą, kai naudojamas lokaliai).

Serumas skirtas sukurti saugų prisirišimą prie savęs per kasdienę odos priežiūros rutiną, o „Comfort Cream“ yra sukurtas koreguojančių emocinių išgyvenimų kūrimu, o tai reiškia naują požiūrį į seną istoriją ir pasirinkimą daryti ką nors kitaip, kad pasveiktų. sau“, – sako Lee. Uždėkite juos sluoksniu, kad rasos spindesys būtų pastebimas tiek viduje, tiek išorėje.

Jūsų plaukų priežiūros rutinoje

Savarankiškas, tikro grūdėtumo atsparumo šveitiklis – 34,00 USD

Žinoma, galvos odos šveitimas gali pašalinti susikaupusias vietas ir paskatinti plaukų augimą, bet tai taip pat tik tikrai geras būdas akimirkai pabendrauti su savimi. Šis želė turinčios tekstūros šveitiklis pagamintas iš adaptogenų ir priešuždegiminių ingredientų, todėl tikrai nekantriai lauksite kito „pasidaryk pats“ galvos masažo.

Savo seksualinės gerovės rutinoje

Savarankiškai pagamintas, „Self Discolsure“ intymumo serumas – 28,00 USD

Mantra „savęs prisilietimas yra savęs priežiūra“ veikia su šiuo intymumo serumu, kuris pagamintas iš afrodezijos ingredientų, kurie padeda nuraminti nervų sistemą ir sumažinti stresą. Prieš serumui pasirodant į rinką, Lee paprašė grupės gen-Zers išbandyti jį per mėnesį, o vėliau daugelis pranešė, kad tai padėjo jiems išmokti prisiliesti prie savęs meiliau. Naudokite jį su partneriu arba savarankiškai, ir mėgautis.

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.