StriVectin GlowFector SPF 30 momentinio šviečiančio losjono apžvalga

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Apsauga nuo saulės ir aš esame tikrai geroje vietoje. Tiesą sakant, mano santykiai su SPF yra geresni nei bet kada. Pirmą kartą gyvenime aš 100 procentų jo laikausi, net ir lietingomis dienomis (kurių mums čia Los Andžele buvo neįprastai daug, patikėkite ar ne). Nors turiu savo mėgstamus apsaugos nuo saulės kremus, sužinojau, kad įvairiais atvejais man labiau patinka tam tikri kremai. Jei tikrai ketinu praleisti šiek tiek laiko saulėje arba ilgai važiuoti saulėtą dieną, naudosiu tirštesnės konsistencijos mineralinį kremą nuo saulės. Kai noriu kažko lengvesnio, pasirinksiu plataus spektro apsaugos nuo saulės priemones, kurias galėčiau dėvėti po makiažu.

Tačiau man trūko to, kas ne tik apsaugo mane nuo odos, bet ir suteikia man šiek tiek oomph veido skyriuje. Tai, ko laukiau, yra StriVectin GlowFector SPF 30 momentinis šviečiantis plataus spektro losjonas (39 USD).

Kaip tai veikia

StriVectin GlowFector yra dalis StriVectin Anti Wrinkle linijos, kurios tikslas „sumažinti linijų ir raukšlių išvaizdą, kad oda būtų akivaizdžiai lygi, jaunatviškesnė“. Visų pirma, tai yra losjonas. Čia nerasite tirštos kremo nuo saulės konsistencijos, todėl tikriausiai būtų gerai nešioti po makiažo pagrindu (arba atskirai).

Plataus spektro SPF 30 užtikrina apsaugą nuo UVA ir UVB spindulių. Jis taip pat sumažina mėlynos šviesos poveikį, nes jame yra prancūziškų ryžių gemalų ekstrakto, kuris kovoja su tarša. Kiti ingredientai: argano aliejus drėkinimui, ciberžolės ekstraktas papildomai apsaugai nuo aplinkos streso ir saldymedžio bei zefyro šaknys, suteikiančios spindesio. „Švytėjimo faktorius“ taip pat atsiranda dėl automatiškai prisitaikančio perlų ekstrakto, kuris pašviesina ir paryškina odą, todėl švyti iš vidaus.

Mano nuoširdžios mintys

StriVectin GlowFector naudojimas yra panašus į bet kurio kito cheminio kremo nuo saulės naudojimą. Suplakite, užtepkite veidą ir palaukite 15 minučių prieš išeidami į lauką. Kai jis buvo ant mano odos, pastebėjau, kad jis greitai ir tolygiai susigeria ir yra malonaus, lengvo, citrusinio kvapo. Išryškinamasis perlo efektas yra subtilus, bet akivaizdus. Jūs tikrai galite pamatyti daugiau odos švytėjimo, o tai buvo nuostabu, jei prieš tai atsikėliau vėlai ir atrodžiau šiek tiek nuobodu bei pavargusi.

strivectin glowfecter
Nuotrauka: Autorius

Man patiko nešioti jį vieną tomis dienomis, kai nereikėjo pagrindo, bet jis lengvai dėvisi ir po mano makiažu. Taip pat pastebėjau, kad jis taip pat neutralizavo tam tikrą mano odos paraudimą, o tai buvo premija. Vienas dalykas, kurį reikia paminėti, yra tai, kad kai kurie žmonės gali manyti, kad tai yra maža pusė, nes jis tiekiamas 1 uncijos buteliuke, tačiau šiek tiek to reikia. Bet aš manau, kad žmonės, kuriems patinka šis losjonas, rinksis didesnį dydį, ypač jei naudos jį kasdien. Apatinė eilutė: Jei norite atlikti daugybę užduočių, kai kalbate apie savo grožio režimą, šis SPF blizgus losjonas yra tas, kurio reikia ieškoti.

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas, galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.