Su kuo Jautis suderinamas?

Klausykite šios istorijos

AYra žinoma, kad Jautis yra vienas iš fiksuotų zodiako žemės ženklų, tvirtas ir išsaugantis – visose gyvenimo srityse, įskaitant širdies reikalus. Tarp Jaučio savybių pastebima patikima ir tvirta prigimtis, tačiau panašiai kaip ženklą reprezentuojantis jautis, jiems patinka daryti viską taip, kaip nori – ir daug laiko. Kai kurie žmonės, bet ne visi, sugebės priimti jaučio žemišką, tačiau kartais užsispyrusią asmenybę. Taigi, su kuo Jautis yra suderinamas?

Labiausiai su Jaučiu suderinami zodiako ženklai taip pat bus pagrįsti ir praktiški, arba gali suprasti ir įvertinti jaučio tvirtą, o kartais ir lėtą bei pastovų požiūrį į gyvenimą ir meilę.

Pagrindiniai Jaučio bruožai

„Venera valdo Jautį, o Jautis yra žemės ženklas, turintis fiksuotą zodiako požymį“, – sako Emily Newman, psichikos skaitytoja, dvasinė gydytoja, patarėja ir astrologė žurnale „The Best of Psychic Reader“. Kai jų valdančioji planeta yra romantiška Venera, „jie yra jausmingos, lytėjimo ir į jusles orientuotos būtybės“, – žurnalui „Well+Good“ sakė astrologė Courtney O’Reilly iš Vibrant Soul ir, kaip vienas iš žemės ženklų, ypač trokšta apčiuopiamų malonumų.

Kad ir kokie žemiški malonumai ištiktų Taureaną, tikėtina, kad jie tai užsitarnavo. Pagrindinis Jautis bruožas yra jų atkaklumas, o tai būdinga visiems fiksuotiems zodiako ženklams, o jautis yra vienas iš jų. Jautis mėgsta viską žiūrėti iki galo, o tarp jų ir jų siekių gali atsistoti tik keletas dalykų, jei iš viso yra. Šis pagirtinas ryžtas apima ir jų santykius. Jie gali lėtai ir stabiliai žiūrėti į meilę, bet kai tik prisiriša prie partnerio, Jautis turės savo partnerio nugarą.

Jų beprotiškumas yra kartu jų stiprybė ir silpnybė. „Jautis yra darbštus, patikimas, aistringas, romantiškas ir nuoseklus, tačiau Jautis taip pat yra bukas, tradicinis, savininkiškas, ryžtingas, vienakryptis, natūralūs ir užsispyręs“, – sako Newmanas, ir ne kiekvienas gali paimti jautį už ragų. kalbėti.

Jaučio suderinamumas santykiuose

Paprastai zodiako ženklai, kurie labiausiai derės su Jaučiu, yra kolegos Žemės ženklai Mergelė ir Ožiaragis, nes jie taip pat yra praktiški ir pagrįsti iš prigimties. Jautis taip pat yra suderinamas su vandens ženklais Vėžiu, Skorpionu ir Žuvimis, nes žinoma, kad vanduo ir žemė yra vienas kitą papildantys astrologiniai elementai. „Elementai [of] žemė ir vanduo kartu yra derlingi – gėlės auga“, – „Well+Good“ pasakojo O’Reilly.

Prieš tai sužinokite daugiau apie tai, kurie zodiako ženklai labiausiai (ir mažiausiai) suderinami su Jaučiu.

Jaučio ir Avino suderinamumas

Avinas ir Jautis zodiako kalendoriuje yra vienas kito viršūnėje ir šalia, o du kaimyniniai ženklai paprastai nesuderinami. Ugninis Avinas yra jaudulio ieškotojas, trokštantis nuotykių ir spontaniškumo, o, anot Newmano, „Jautis labiau už viską vertina komfortą ir ramybę“. Greitai judantis Avinas gali būti per daug Jautis, o Jautis gali būti per daug nuspėjamas Avinui.

Kad Avino ir Jaučio pora dirbtų, jie turės išmokti eiti į kompromisus vienas su kitu. Deja, jiedu taip pat gali būti užsispyrę. „Abu iš prigimties yra užsispyrę“, – sako Newmanas. „Jautis yra toks bekompromisis ir griežtas“, – sako ji, o tai taip pat gali būti taikoma užsispyrusiam Avinui, kuris yra nusiteikęs savo keliuose.

Jautis ir Jautis suderinamumas

Kai du Jaučiai susitinka, tikėtina, kad jie užmegs „labai jaukią ir patogią partnerystę“, sako astrologė ir dvasinė trenerė Tenae Stewart, knygos autorė. Šiuolaikinės raganos „Magickal“ savęs priežiūros vadovas. Jie iš prigimties supras vienas kitą ir neturės daug ginčytis dėl to, ko nori santykiuose, įskaitant, bet neapsiribojant, patogų saugumo jausmą.

Tačiau ji užsimena, kad Jaučio pora gali „įkliūti į vėžes“. Jie paguodžia pažįstamumą, kuris, jei nebus suvaldytas, gali greitai virsti monotonija. Kad išvengtų sąstingio, jie turės aktyviai stengtis praktikuoti sąmoningą spontaniškumą savo santykiuose, sako Stewart.

Jaučio ir Dvynių suderinamumas

Jautis ir Dvyniai yra zodiako kalendoriaus viršūnėje ir šalia, ir abu ženklai negali būti labiau panašūs. Erdvūs Dvyniai yra prisitaikantys, o tai Jaučiui, kuris pirmenybę teikia nuoseklumui, gali pasirodyti kaip nepastovumas. Be to, Jautis paprastai nelinkęs palikti savo komforto zonos, o Dvyniai gali klestėti ir netgi mėgautis nenuspėjamumu.

Kita galima Dvynių ir Jaučio problema yra bendravimo stilius. Nei vienas, nei kitas nevengs reikšti savo emocijų, tačiau Jautis nerūpestingai žiūri į konstruktyvius atsiliepimus. „Jautis yra užsispyręs nei Dvyniai, tačiau Jautis negali įvertinti Dvynių sąžiningumo, o tai sukelia nesusipratimų“, – „Well+Good“ sakė Newmanas.

Jaučio ir vėžio suderinamumas

Vėžys yra vandens ženklas ir, kaip ir Jautis, jie vertina partnerį, kuris santykiuose įdės tiek pat pastangų, kiek ir pats. Tačiau tai nesukels problemų nė vienam ženklui. „Jie abu turi tuos pačius bruožus, įskaitant ištikimybę, meilumą, emocingumą ir namų jausmą“, – sako Newmanas, kurios visos yra svarbios meilės ir ilgalaikės partnerystės savybės.

Viena iš galimų problemų, galinčių kilti, yra Jaučio kontrolės tendencijos, kurios gali pasireikšti kaip savininkiškumas, pavydas ar nepalankus partnerio vertinimas. Anot Newmano, tai gali pakenkti Vėžiui. Turint tai omenyje, Jautis turės išmokti panaikinti kontrolę ir pasitikėti savo partneriu, kad santykiai veiktų.

Jaučio ir Liūto suderinamumas

Pasak Stewarto ankstesniame interviu „Well+Good“, Liūto ir Jaučio santykiai neapsieis be įgimto konflikto. Viena vertus, jie sudaro kvadratinį kampą vienas kito atžvilgiu, sako ji, o tai rodo didelius skirtumus tarp šių dviejų. Elementariai kalbant, jie taip pat gali susidurti. Liūto ugningas temperamentas gali būti per karštas žemiškajam Jaučiui.

Pagrindinis jų bendrumas būtų tai, kad jie abu yra fiksuoti ženklai, tačiau net ir tai gali sukelti konfliktą jų santykiuose. Jie abu linkę būti užsispyrę ir ryžtingi, o kompromisas nėra stiprus nė vieno ženklo pranašumas. „Liūtas juda į priekį, o Jautis nejudės be daugybės provokacijų ir jiems tikrai gali užkliūti galva“, – sako Stewartas.

Jaučio ir Mergelės suderinamumas

Mergelė ir Jautis gali suderinti zodiaką, ir tai ne tik todėl, kad juos sieja tas pats elementas. „Tiek Jautis, tiek Mergelė yra žemės ženklai ir abu vertina stabilumą ir saugumą“, – sako Newmanas. „Tai leidžia jiems lengvai suprasti vienas kitą.” Dar daugiau – Mergelė gali įvertinti darbščią Jaučio prigimtį ir atvirkščiai.

Kad ir kaip būtų suderinami, Mergelė ir Jautis turės savų iššūkių, kuriuos gali tekti įveikti kaip pora. Jie abu yra užsispyrę, o Jaučiui bus sunku įtikinti Mergelę išreikšti savo nuomonę, o jei kiltų konfliktas, nė vienas nepripažins savo nusižengimų. Tačiau „jei abu ženklai teikia pirmenybę savo ryšiui aukščiau už viską, [they] truks“, – sako Newmanas.

Jaučio ir Svarstyklių suderinamumas

„Tiek Jautį, tiek Svarstykles valdo Venera, meilės planeta. Jie abu vertina savo santykius ir jiems svarbu turėti ryšį su kitais žmonėmis“, – anksčiau sakė Stewart…