Susipažinkite su savo mėnulio ženklu su Cuyana dvigubo mėnulio kolekcija

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Astrologijos mėgėjas ar ne, saulės ženklai – jie parodo jūsų asmenybę ir tai, su kuo esate romantiškai suderinamas – visada yra miesto kalba. Tačiau lygiai taip pat svarbūs yra mėnulio ženklai. Mėnulio ženklai ne tik parodo, kaip parodote savo gilius emocinius poreikius, bet ir gali suteikti jums žvilgsnį į tai, kaip išreiškiate emocijas, ko jums reikia, kad jaustumėtės saugūs, ir kalba apie požemines savybes, kurios verčia jus… tu. Rūpindamiesi savo mėnulio ženklais galite jaustis įsikūnijusiems ir pasiruošusiems užimti daugiau vietos, o Cuyana Double Moon kolekcija pagerbia mūsų emocinę pusę.

Šiek tiek apie Cuyana: tai moterų sukurta ir BIPOC priklausanti įmonė, parduodanti nesenstančius, aukštos kokybės ir tvarius krepšius, atėmus prabangią kainą. Cuyana bendradarbiavo su Laura Chung, astrologe, energijos gydytoja ir aktyviste, kad išaiškintų mėnulio reikšmę. „Mus skatina mūsų emocijos, tai yra mėnulis“, – sako Chungas. Kolekcijoje „Norėjau pabrėžti daugiau įgalinančias kiekvieno ženklo savybes ir parodyti jas taip, kad būtų paneigiama daug stereotipinių bruožų“. Kolekcijoje yra „Double Moon Saddle Bag“ (348 USD) ir „Double Moon Belt Bag“ (298 USD), kurie abu yra pagaminti iš akmenuotos itališkos odos. Jie stilingi, funkcionalūs ir labai minkšti.

Nuo sensacingo Jaučio iki šauniųjų Liūtų – įsigilinkite į savo emocinę būseną su Cuyana Double Moon Collection ir dar daugiau iš Cuyana.

Avinas

cuyana dvigubo mėnulio diržo krepšys

Dvigubo mėnulio diržo krepšys – 298,00 USD

Avinas, pirmasis zodiako ženklas, visada yra kelyje ir niekada nebijo pasinaudoti kita galimybe stačia galva. Norėdami pamaitinti šią bėk-nevaikščiok dvasią, rinkitės Double Moon Belt Bag. Tamsiai raudona spalva papildo šio ženklo ugnies energiją, o laisvų rankų įranga palengvina Avinui susidoroti su dienos iššūkiais. Kas miela, jį galima įsigyti ir kaip balno krepšį.

Spalvos: 3

Jautis

Cuyana klasikinis užtrauktukas aplink piniginę

Mažas klasikinis užtrauktukas – 148,00 USD

Žemės ženklas, Jautis visada yra pagrįstas ir įsišaknijęs savo įsitikinimais ir vertybėmis. Jaučio mėnulio ženklas taip pat labai remiasi tekstūromis ir prabangiais daiktais. Žemiškas šios užtrauktuku užtraukiamos piniginės atspalvis puikiai tinka jausmingam jaučiui ir puikiai dera su lėtu ir pastoviu Jaučio mėnuliu. Akmenuota oda, auksinė įranga ir trys kortelių lizdai taip pat puikiai tinka Tauro bougie pusei.

Spalvos: 7

Dvyniai

cuyana atvarto kortelės laikiklis

Atvarto kortelės turėtojas – 78,00 USD

Merkurijaus valdomi Dvyniai yra socialūs drugeliai, mėgstantys draugišką pokalbį. Tačiau dienomis, kai Dvyniai keliauja, šis atvartotas kortelės laikiklis pravers. Šioje mažoje piniginėje, kurią Turkijos amatininkai pagamino iš itališkos odos, telpa grynieji pinigai, kortelės ir palaidi pinigai, skirti maišyti laisvų rankų įranga.

Spalvos: 3

Vėžys

Cuyana klasikinis lengvas dėklas

Klasikinis lengvas krepšys – 248,00 USD

Kardinalus vandens ženklas, Vėžius valdo mėnulis ir jie puošia komfortą, nesvarbu, ar tai būtų jaukiai apsirengę pižama, ar valgydami patogų maistą. Vėžiai, vaizduojami kaip krabas, turi tvirtą išorę ir jautrų vidų. Tamsiai koralinis klasikinis „Easy Tote“ atspindi tai. Jis turi patvarią išorę ir yra pagamintas iš minkštos ir elastingos odos, kuri laikui bėgant gerai nusidėvi. Be to, malonu, kad jame telpa visi daiktai, kad šie krabai jaustųsi kaip namie, kad ir kur jie beeitų.

Spalvos: 8

Liūtas

cuyana mini lanko krepšys

Mini Bow Bag – 278,00 USD

Liūtai yra ugnies zodiako ženklai ir mėgsta išsiskirti. Šis mini krepšys, kurio viršuje yra kaklaraištis ir auksinis grandinėlės dirželis, padės pradėti pokalbius ir nušvies unikalią Liūto asmenybę. Pagaminta iš geriausios itališkos odos, šis krepšys yra patvarus, stilingas ir bus Liūto rotacijoje ateinantiems vakarėliams. Ar kas nors pasakė vakarėlį?

Spalvos: 6

Mergelė

cuyana sistemų krepšys

Sistemos suma – 298,00 USD

Mergelės yra iš prigimties organizuotos būtybės. Kad padėtų jiems susidoroti su chaosu, kurį vadiname „gyvenimu“, „System Tote“ yra tobulas. Šią užsegamo dizaino rankinę galima pritaikyti nešiojamojo kompiuterio rankovėms ir maišeliais. Koks kelias į Mergelės širdį, orientuotą į detales.

Spalvos: 7

Svarstyklės

cuyana platus dirželis

Platus dirželis – 78,00 USD

Svarstyklių mėnuliai reikalauja pusiausvyros, harmonijos ir meilės. Kaip ir Jautis, šie kardinalūs oro ženklai taip pat mėgsta prabangą, ir nėra geresnio būdo, kaip pamaitinti Svarstyklėms ~ įmantrumo ~ siekį, nei kroko įspausta oda. Šis platus dirželis pagamintas iš itališkos odos ir gali būti pritvirtintas prie nesenstančio Cuyana rankinių, įskaitant Mini System Tote. Taip, Svarstyklės reiškia verslą.

Spalvos: kroko įspaudas

Skorpionas

cuyana odinis paso dėklas

Plonas odinis paso dėklas – 78,00 USD

Marso valdomi Skorpiono palydovai yra aistringi ir gilūs. Visų pirma, jie turi nuotykių dvasią. Norėdami paskatinti kelionės jausmą, rinkitės su šiuo plonu odiniu dėklu; ji saugo jūsų pasą, korteles ir kitus asmeninius daiktus.

Spalvos: 3

Šaulys

Cuyana perdirbtas savaitgalinis

Perdirbtas savaitgalis – 348,00 USD

Šaulys yra Jupiterio planetos valdomas ugnies ženklas ir žino, kad turi linksmintis. Jie mėgsta tyrinėti, keliauti ir rasti nuotykių, todėl „Cuyana’s Recycled Weekender“ yra naudingas. Šis „Mary Poppins“ stiliaus krepšys, turintis tris erdvius skyrius, puikiai tinka savaitgalio pabėgimui ar vidaus skrydžiams.

Spalvos: 2

Ožiaragis

Cuyana pusmėnulio maišelis

Pusmėnulio maišelis – 58,00 USD

Ožiaragiai yra Saturno valdomi žemės ženklai, todėl yra itin kūrybingi ir moka įdėti darbo. Įdėkite šį pusmėnulio maišelį, kuris žaismingai sukasi tradicines pinigines. Oda suteikia struktūrą, o smagi forma leidžia Ožiaragiams skleisti kūrybines sultis.

Spalvos: 4

Vandenis

cuyana zero waste sąsiuvinio viršelių rinkinys

Neatliekų sąsiuvinio dangtelis

Vandeniai yra dideli novatoriai ir mėgsta stumti idėjas į priekį. Tam pravers šis sąsiuvinio viršelis ir sąsiuvinis. Užrašų knygelė suteikia galimybę apmąstyti naujas mintis, klausimus ir padrąsinančius žodžius.

Spalvos: 2

Žuvys

cuyana odos kuprinė

Odinė kuprinė – 478,00 USD

Žuvų mėnuliai mėgsta nukreipti geras vibracijas ir energiją. Jie taip pat remiasi į savo nuotykių kupiną pusę, todėl ši odinė kuprinė tinka dienos išvykoms. Akmenuota oda skirta judėti, o krepšyje telpa visi būtiniausi daiktai (pagalvokite: telefonas, užrašų knygelė, piniginė ir kt.).

Spalvos: 3

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.