„Tula Ultra Hydration“ serumas privertė sustabdyti mano botoksą

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Sunku išsirinkti mėgstamiausią grožio produktą – visi turime savo išbandymus. Lengviausia išsirinkti mėgstamiausią tipo produkto. Man geriausias grožio atradimas yra itin drėkinantis serumas, galintis atnaujinti odą, kad ji atrodytų kaip kūdikis.

Galbūt girdėjote apie poliglutamo rūgštį, kuri šiuo metu yra drėkinamoji odos priežiūros priemonė. Tai veiksmingesnis drėkintuvas nei hialurono rūgštis, o jos gebėjimas atnaujinti odą iki minkštos, beveik beporės tekstūros yra tiesiog nuostabus. Pastebėjau, kad tai yra vienas ingredientas, kuris ne tik pakeitė mano odos išvaizdą, bet ir jos savijautą. Buvau atsidavęs „FaceGym Hydrobound“ kasdieninio serumo (68 USD) gerbėjas, tačiau nuo tada, kai apie jį rašiau (žr. čia), jam sunku išlaikyti atsargas. Taigi, išbandžiau naują, kad pažiūrėčiau, kaip jis lyginamas su serumu, kuris atrodė nepakeičiamas. Kad nesugadinčiau linksmybių, bet manau, kad radau jo varžovą. Be to – 20 USD pigiau ir prekyboje. Kol kas bent jau.

Įveskite TULA Skincare 24-7 Ultra Hydration Triple-Hydra™ kompleksinį dienos ir nakties serumą (48 USD). Jame, be poliglutamo rūgšties, naudojama trijų tipų hialurono rūgštis. Nors jis jaučiasi lengvas ant odos (puikiai tinka pavasariui ir vasarai!), jis puikiai drėkina. Be to, jame taip pat yra skvalano, kolageno ir peptidų, kurie atsipalaiduoja, kai pasiteisinate, kad oda būtų putli ir sveika.

Mano oda nelabai gali pasislėpti – tai reiškia, kad kai esu išsausėjusi, mano veido oda tai atsiskleidžia visa širdimi. Jis tampa nuobodus, sausas, o kartais ir raudonas, o išryškėja smulkios linijos. Ypač mano viena tikra raukšlė tarp antakių, kurią kas tris mėnesius gydau Botox.

Kai pradėjau vartoti Tula serumą, iškart pastebėjau odos pokyčius. Jis jautėsi nuolat hidratuotas ir neatrodė įtemptas ar sunerimęs. Net dienos pabaigoje vis tiek atrodė, kad ką tik atlikau savo kasdienybę; putli ir rasota. Naudojau dieną ir naktį, o kai mano kalendorius priminė, kad laikas planuoti vaikišką botoksą ir cheminį šveitimą, visiškai į tai nekreipiau dėmesio – mano oda atrodė tokia gaivi, kad man nereikėjo gydymo. Mano smulkios linijos ir ypač ta įkyri raukšlelė, nepasirodė nuo tada, kai pradėjau naudoti serumą, ir atrodė, kad viskas savaime suminkštėjo.

Aš visada sakau, kad sunku žaisti mėgstamiausius, ypač kai esate grožio redaktorius, atsakingas už produkto testavimą po produkto. Žinoma, aš laikausi pagrindinės rutinos, bet nelengva produktui įsitvirtinti ilgą laiką. Tačiau TULA Skincare 24-7 Ultra Hydration Triple-Hydra™ kompleksinis dieninis ir naktinis serumas užsitikrino nuolatinę vietą ir aš jau turiu atsarginį variantą savo krepšelyje internete. Poliglutamo rūgštis artimiausiu metu niekur nedings, ir ji pasirodė esanti mano nauja injekcinė alternatyva.

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.